Bronies.cz
Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me (/Vlakno-Epizoda-17-Somepony-to-Watch-Over-Me)

Stran: 1 2 3 4 5 6


RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - Elis856 - 08.03.2014

Z téhle epizody mám divný pocit. Přijde mi prostě taková zbytečná ... Applejackunsure
I když .... co když někdo dostane CM ? Pinkiecrazy


RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - illindor - 08.03.2014

Apple Bloom spálí i džus Rainbowlaugh A dostane cm za destrukci, kde bude vidět hořící planeta Rainbowlaugh


RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - MidnightShadow - 08.03.2014

To nebyla Apple Bloom, ale Sweetie Bell. Applebloom byvala ukazovana jako ta sikovna. Viz kdyz zpravila CMC klubovnu.


RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - Adelaide - 08.03.2014

Já se těším,protože se tak nějak těším na každou epizodu Rainbowlaugh


RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - AleXan - 08.03.2014

Diel ako vždy super. Pokus o pesníčkuRainbowlaugh
Nové lockácie, príišera a Apple jack v gumákoch(OH MY..!).
-Prehnane starajúca sa Apple jack(miestami)
7/10
Pinkiesmile


RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - Dragonalicorn - 08.03.2014

Mno celkem nic moc.. jak sem čekal Ajsmug

+? nevim snad jen ten AJ velmi, velmi silnej mateřskej instinkt aplikovanej na AB Rainbowlaugh Žeby to spustil Trend? Pinkiecrazy
+? useknutej song.. stejně se mi ani ten začátek nelíbilPinkiesmile

-Natvrdlá Chyméra ... od tý sem toho čekal nejvíc

Ale ty černý holinky co byli inspirovaný těmi oblíbenými [spoiler: (ponožkami)] To je zase matroš pro úchyli.... damn that's sexy Pinkiegasp




RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - Broseph - 08.03.2014

Dokoukáno.
Nuže, po většinu času epizody jsem se smál, a pokud jsem se netlemil tak toho bylo moc, že jsem to nestíhal, to bylo asi tak v prvních dvou třetinách, protože: Applejack má sklony k stalkování, Applejack má veliký arzenál ochraných prostředků, né-li protibombový kryt a tak dále a tak dále... škoda jen výpadku BTV (nebo to bylo u mě, dunno'), který mi pár minut sebral takže zatím nehodnotím detaily, ale epizoda rozhodně pobavila, nebyla vůbec zbytečná a máme nový lokace, sice né nějak významný a velký, ale i přesto. Pinkiehappy

Nějaké výčitky na epizodu až po Full HD uploadu, abych se mohl kouknout na detaily.

Jo BTW ten song, GOD DAMMIT Rainbowlaugh




EDIT: K těm ponožkám: Huhuhu, I smell some internet Pinkiecrazy Rainbowlaugh (No, seriously, this is going to be a god daaaaaamn thing.)



RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - AleXan - 08.03.2014

J: OT:
Sa im ho asi nechcelo dokončiťRainbowlaugh



RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - Elis856 - 08.03.2014

No, musím říct že jsem naprosto překvapena. Čekala jsem že to bude mnohem horší, ale pořád mi to přijde jako zbytečná epizoda. Ani mě nějak nebavila a pokud si jí budu chtít pustit znovu, tak to nebude v blízké době Applejackunsure

+ Smarty Pants pod postelí ! Rainbowkiss Tedy aspon doufám že to byl Smarty Pants Rainbowderp
+ Další zajímavá ... příšera?
+ Černé holínky či ponožky (?) ! I like it ! Rainbowkiss
+ song který začal a hned skončil Rainbowlaugh
+ nové prostředí

- AJ mi přišla taková ... no jiná. Nikdy se takhle přebytečně o nikoho nestarala

Celkové hodnocení ... 6/10



RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - Oggy123 - 08.03.2014

No epizoda bola pre mňa určite lepšia než tá predtým.
- AJ výrazy..
- Autori si zrejme zobrali príklad zo Sonica a to je ten, že z poníkov urobili farboslepých idiotov ktorý nerozoznajú farby a ani nič.. (Sonic X)
- Scootaloo.. To ako fakt? Si v skrini. AJ je v izbe. Prečo nezačnem hovoriť nahlas, že? Tiež mi to mimochodom pripomína Sonica..
- AJ je šialená.
- AJ je fakt šialená.
- Koľko krát navštívila Apple Bloom keď "akože spala" ? Veď to je totálne šialené! Rainbowlaugh
EDIT: - Apple Bloom potom niekde v epizóde nasadila šprint ala Classic Sonic.. Žeby sa autori inšpirovali?

No.. no.. Dávam asi 5/10. Epizóda nebola najhoršia ale ani najlepšia.