Bronies.cz
Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! (/Vlakno-Koncert-Przewalski-s-Ponies-v-CR)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - Frolda - 26.04.2014

Já budu v 16:30 na Dejvický, pak pojedu na Karlák a odtama je to, co by kamenem dohodil, ale možná se ještě trochu projdu a dorazím až přesně


RE: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - pidi - 27.04.2014

SCREW THE WORK! Vlak jede za 20minut, sprcha, převlíct, běžet... Budu 16:02 na hlaváku nebo cca o půl páté před klubem. I kdybych měl zůstat venku a pít kofolu z PETky... Pinkiecrazy

[Obrázek: twilight_table_flip_outline_by_dori_to-d5fcph9.png]


RE: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - Cwossie - 27.04.2014

Well that is one upset Twalot...

Bude lepší, když si nechám věci v úschovně na nádraží, nebo tam bude kde si odložit zavazadlo a ocosplayovat se?


RE: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - Frolda - 27.04.2014

V případě, že by se náhodou skončilo dřív než v šest ráno, mohl bych u někoho zhruba do osmi hlavu složit? Byl bych vám zavázán


RE: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - Foxtrot - 27.04.2014

Protože mám nějakou práci, tak jsem musel koncert opustit docela brzy.
Nicméně, pro příště doporučuji dát začátek o hodinu později a s přípravami začít o hodinu dříve.


RE: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - Intrix - 27.04.2014

Super akce, koncert se mi opravdu libil.

@Foxtrot nemyslim, ze by to zdrzeni nekomu nejak extra vadil, vsichni se tam mezi sebou bavili a prijde mi to lepsi nez prijit, po par minutach by si zacla kapela odehravat co ma a pak se hned vsichni rozutecou domu


RE: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - Foxtrot - 27.04.2014

@8B3CE273: Tak, možná to lidem moc nevadilo, ale chudáci technici tam bylo docela vystresovaní jak jsem tak koukal Pinkiesmile


RE: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - Cwossie - 28.04.2014

Mně to třeba vadilo a je to důvod, proč si příště rozmyslím, jestli jet do Prahy na nějakou nedělní akci.
Původně jsem se měla vracet domů autobusem v půl deváté, protože jsem počítala dvě hodiny na koncert + hodina rezerva pro zvukaře + půl hodiny na klidný přesun I.P. - Florenc.
Nakonec se mi podařilo posunout odjezd na devátou s odchodem z klubu v půl, ale stejně jsem přišla o celou druhou půlku.
(Než se někdo bude ptát, nepřicházelo v úvahu, že bych zůstala do konce a jela pak vlakem.)
Jo, bylo super si pokecat, ale na to by mi klidně hodina stačila. Technikům nic nevyčítám, bylo mi jich chvilkama fakt líto, a nevěřím tomu, že by s nazvučováním začali až úderem páté, to určitě ne. Nicméně na další případnou akci v neděli podvečer spíš kašlu. Sobota by byla přijatelnější a věřím tomu, že účast přespolních poníků by narostla.


RE: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - Plum_Jimmy - 28.04.2014

Kritika není na místě. Předpokládám, že termín i čas byl dán vyšší mocí a muselo se s tím vyjít. Podle mého názoru se zdařila skvělá akce. Smekám před organizačním týmem, vyjít s tak minimalistickým rozpočtem považuji prakticky za zázrak. Úžasná atmosféra i díky cosplayerům - nezapomenutelný zážitek. Když bych použil Jamisův slovník - EPIC! Pinkiehappy


RE: Koncert Przewalski's Ponies v ČR! - Cwossie - 28.04.2014

"Kritika není na místě..." Opravdu zase směřujeme k bodu, kdy připomínka je něco strašně sprostého, co se nesmí říkat nahlas a kdo všechno nepochválí, tak si automaticky neváží cizí práce? Poplácat organizátory po zádech je bezva, za všechno úsilí, co tomu věnovali, si to zasloužej. Na druhou stranu, pokud někde vidíte problém a připomínku formulujete slušně (ano, ten první příspěvek mohl vyznít trochu útočně, ale trošku mě nakrkla formulace že "zpoždění nemůže přece nikomu vadit"), může to fungovat jako podnět pro zlepšení do budoucna.
Jasně, skloubit možnosti kapely, klubu a lidí z fóra nejde vždycky ideálně. V důsledku můžu být jediná z účastníků, kdo si bude stěžovat na termín. Klidně se mohlo stát, že lidi, co měli s termínem menší či větší problémy, nakonec zůstali všichni doma. A to je z mého pohledu nakonec taky škoda, že když už se u nás koná takhle epická akce, tak účast tvoří hlavně osazenstvo pravidelných srazů v Praze. Že by zbytek lidí na fóru od Vánoc tak strašně znechutila komunita a proto už nechtějí přijet? Tomu by se mi věřilo hodně těžko.