Bronies.cz
Draimovo překlady a vlastní tvorba - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Překlady (https://bronies.cz/Forum-Preklady)
+---- Téma: Draimovo překlady a vlastní tvorba (/Vlakno-Draimovo-preklady-a-vlastni-tvorba)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Draimovo překlady (a teď už i vlastní tvorba) - Deus Ex - 03.05.2015

(02.05.2015, 23:54)Keranis Napsal(a): "Komadýru"? Jestli ti Deus připadá jako přísný korektor, tak nikdy, nikdy nezkoušej požádat o pomoc mě Pinkiecrazy

A teď si představ, že jsem ho na tu "komadýru" taky... ehm... upozorňoval, ale stejně to nespravil. No, aspoň, že spravil to "Deausovi" Rainbowlaugh


RE: Draimovo překlady (a teď už i vlastní tvorba) - Draimisko - 03.05.2015

hue hue hue už dávno ti mohlo dojít, že některé věci mi nerozkecáš kafémlínku c:

Král Mantis: s tím množstvím to je špatné no, ale aspoň já sem zase do překladů dostal chuť a za poslední dobu jsem si načetl několik menších pokladů Twilightsmile


RE: Draimovo překlady (a teď už i vlastní tvorba) - Draimisko - 17.07.2015

Tak a je to tady.
Tímhle vydávám další přeložený fic. Je trochu na jinou notu než většina předchozích... je to sadfic. A to pořádný. Já když to poprvé dočetl, asi jsem dostal menší zástavu načež jsem strávil dvě hodiny v hlubokých úvahách.
Navíc, nevím proč, ale příběh samotný my přijde až neuvěřitelně- No, nemusí se mnou každý souhlasit, ale... sakryš, užijte si počtení.

[Obrázek: tcsi-1432422915-8175-full]
Černá a bílá

Originál
autor: Melionos/Bluesparks
Odkaz na překlad
Autorova poznámka (číst až po ficu samotném, pokud máte odvahu)

Děkuji Keranisovi za koreturu. Bez ní, bych se asi cítil mizerně, že sem takhle... ohrubkoval tak úžasný fic, a taky Arracovi, že to přečetl předem a poskytl názor.


Jinak příběh má několik fanouškovských prací (původně součástí Autorovy poznámky)
Příběh samotný na Equestria Daily
nebo na Pony Fiction Archive

obrázky:
Signatura od Murdoc 1905

[Obrázek: black_and_white_fanfic_sig_by_murdoc1905-d4lw6gi.jpg]


Octavia, Vinyl Scratch od Pescean

Pulling Misery od EonEvolution

Whisked Away by the Wind od EonEvolution

Audiokniha od Scorch238 (doporučuji)

muzika: (ty doporučuji všechny)
Little Octavia od BeatleBrony

Gray Octave od Kind Tide

Grey Octave od Woody


***



RE: Draimovo překlady a vlastní tvorba - Mantis - 27.07.2015

Pěkně přeložené, a teda bál sem se že to bude temnější ale nakonec to šlo Rainbowlaugh

Odesláno z Magickýho čtverečku


RE: Draimovo překlady (a teď už i vlastní tvorba) - Draimisko - 30.07.2015

Mantis: no, jak to tak sleduju, tak každý na ten fic reagujeme jinak, ale pravda, přeci jen skončil dobře Pinkiesmile


A pro zvednutí nálady, tady je taková pěkná srandička, která tu na postnutí čeká asi uherský rok, (tak trochu objednaná od dina, který zároveň děla pre read, ještě jednou díky)

Pijácké řecí Vinnie otravné Scratch
Originál
autor: The Autumn Princess
-random, comedy, [15+]
Vinyl je na tahu a shání odvoz, co na to Tavi? [spoiler: nic]


RE: Draimovo překlady a vlastní tvorba - Draimisko - 21.08.2016

Draim returns with fire protože ve 2 ráno je to tak akorát
(tyvole, po víc jak roce)

ne fakt, fic který mě k tomu dokopal je úžasný a mám ho rozdělaný už asi rok, tedy jeho překlad
je to tedy



Upheaval: Breaking Point / Převrat: Bod zlomu

autor: Visiden Visidane
předečetl Arrac
tagy:  dobrodružství, temné, romantika s tím že bych tak okrajově dodal, že v některých scénách je fakt do tuhého, jakože... nneí to duhový příběh


Equestrie je země magie a harmonie, mírumilovná říše pod vedením nesmrtelných monarchů. Za jakou cenu?
Po objevení objevení podivného mocného zařízení je Twilight Sparkle odtažena na okraje země, kterou si myslela že zná tak dobře. Tady, obklopená poníky, jejchž samotná existence byla držena v tajemství musí čelit divokým nepřátelům, násilným spojencům a pravdě.

Kapitola 1 - Věci ztracené



prozatím vydávám pouze 1. kapitolu protože jsem z toho sám natěšený (a je taková mírumilovná a nic moc neříkající). Nevím jak často budou vycházet kapitoly, je jich hodně, koukám 48, ale jsou krátké, tak když to vyjde tak možná jedna týdně, samozřejmě už mám nadělané napřed, ale na to dojde.

a chtěl bych poprosit jestli by se našel někdo kdo by udělal pořádnou korekturu, já sám mám hokej v čárkách a arrac nerozezná y/i  Pinkiehappy


RE: Draimovo překlady a vlastní tvorba - Helke - 25.09.2016

Mam otazku. Daš sem dalši kapitoli? Prosiiiim

Odesláno z mého LG-D605 pomocí Tapatalk


RE: Draimovo překlady a vlastní tvorba - Draimisko - 26.09.2016

upřímně jsem na to částečně zapomněl a částečně se mi nechtělo. Když se nikdo neozve tak je skoro jako zbytečná práce, ale dobře

Kapitola druhá: Princova legie

opět předečetl Arrac


RE: Draimovo překlady a vlastní tvorba - Helke - 26.09.2016

Diky ja sem si toho nevšiml ale když sem si přečetl prvni kapitolu zaujalo mě to

Odesláno z mého LG-D605 pomocí Tapatalk


RE: Draimovo překlady a vlastní tvorba - Phanto - 26.09.2016

(26.09.2016, 13:43)Draimisko Napsal(a): upřímně jsem na to částečně zapomněl a částečně se mi nechtělo. Když se nikdo neozve tak je skoro jako zbytečná práce, ale dobře

Kapitola druhá: Princova legie

opět předečetl Arrac

Kdy bude další kapitola ? už se těším