Bronies.cz
Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom (/Vlakno-Epizoda-25-26-Twilight%E2%80%99s-Kingdom)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - Light_chan - 11.05.2014

Dobre takže práve som sa officiálne rozhodla napísať revive k tomuto .Takže Allons-y a máte to v spoileri.
- Epic fight (ako vážne ,už som to sem písalaale ak mi niekto znova povie ,že je to pre malé deti tak ma asi trafí.)
- Princess Discord (keď som ho videla skoro som si pišla od smiechu)
- Traitor Discord (síce to bolo od začiatku nad mraky jasné ale bolo to tam)
- Konečne nejaký badass villian (konečne tam dali niekoho fakt zlého)
- Twi odpálila dvere (a neskôr to schytala komplet celá knižnica)

- Ten marketing tam proste búdú cpať (Hasbro hasbro hasbro čo vám poviem)
- Bolo jasné ako to dopadne (K tomu nemám čo povedať)
- Twi síce vyfasovala hrad ale žiadna zodpovednosť (povedzme si úprimne vážne jej mohli dať nejakú úlohu)

Dávam tomu 8 flambovaných ponožiek z 10 bezsrstých veveričiek.


RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - kotja - 11.05.2014

(11.05.2014, 22:23)Light_chan Napsal(a): Ak mi po tej časti ako sa tam mlátili ešte niekto povie ,že je to len pre malé deti tak ma asi švihne

Třeba se chtěli vyhnout Drsnýmu záporákovi, kterýho porazej retardi


RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - Blue Storm - 11.05.2014

I když to normálně nedělám, rozhodl jsem se minulé úterý, že si dám spoil ve formě prvního songu. A ono to ve skutečnosti bylo pro mne velmi dobře. Byla tam totiž jedna věc, ve kterou jsem už před dvěma lety doufal, že bude. A to že někdy uslyším Lunu zpívat. Nejlépe duet s Tiou. No a stalo se. A dokonce kvartet. Pinkiesmile Ta první vteřina, když Luna začala zpívat, pro mne byla pak hodinovým zážitkem a nevnímal jsem nic. Jen to, že jsem ji konečně slyšel v MLP. Pinkiesmile Díky tomu jsem se při promítání na Strahově mohl soustředit i na děj. Pinkiesmile

Co napsat k tomu dvojdílu?
Snad to, že nevím, kam až zajdou tvůrci s budoucími padouchy v jejich zlém počínání v Equestrii. Samotný Tirek byl totiž podle mne ten strop přípustného škodění a hodně dlouho to šlo s celou Equestrií z kopce. Zde bylo moje druhé šokující zjištění, že Tirek se v podstatě zdokonaluje stejným způsobem, jako jsem psal do jedné mé povídky před dvěma lety, kterou jsem bohužel nedokončil. ( jistí bronies o tom vědí. ) Tam můj záporák jménem Marcon totiž vysával sílu a CM poníků a tak se zdokonaloval. PS: O Tirekovi jsem se dozvěděl opravdu až v tuto sobotu.

Musim se přiznat, že jsem se poprvé strachoval o poníky, jak dopadnou a doslova jsem cítil jejich bezmoc, to když jim vysával sílu. Zvláště u Shininga, když ho popadl dlaní za tlamku a chudák SA třepal nohama.

Veliké emoce jsem prožíval, když se princezny vzdaly své síly a vložily ji do Twili. Vidět pak Tiu, Lunu a Cadance bez moci a CM, bylo moc dojemné.
Twilight to ale napravila svojí doslova sršící energií a hodně jsem se bavil při tom, jak měnila noc za den Rainbowlaugh ( Já si tak nějak vzpoměl na náš film Chobotničky z druhého patra, jak se tam jedna druhé ptala " Taky jste tak krásně nabitá?" A ta druhá na to " A jak!!" ) Rainbowlaugh

Finální souboj byl tedy hukot. Po tom co Twilight viděla zničit svoji knihovnu a tím se naštvala tak, že šla do boje proti Tirekovi opravdu mu zasadit co největší magickou facku, začalo to gradovat na ten největší boj, co jsem viděl. Trochu jsem v tom viděl jednu parodii jménem Kung-fu mela, ale výpady a mocná síla magie byla opravdu skvělá. Pinkiesmile

No a Discord. Asi každý z nás od jeho napravení čekal, zda bude držet nový směr, či to jen hraje. No. nehrál to. Chtěl opravdu pomoci. Dal Twilight směr v podobě deníku a pak šel na Tireka. Ovšem se nechal zlákat tou druhou stranou za což pak zaplatil a poznal, že jeho noví přátelé to s ním mysleli dobře a že to přátelství má opravdu něco do sebe. Pinkiesmile Nikdy bych však nečekal, že Twilight dostane darklíč zrovna od Discorda. Rainbowlaugh

Když jsem na Pragofestu slyšel přednášku od Janose s jeho následným vybalením figurek poníků z nové serie, které měli na sobě nějaké divné duhové flitry, byl jsem na rozpacích a s tím jeho tvrzením, že jde o duhový mor se tak nějak ztotožňoval. Avšak, když strom harmonie uvolnil tu duhovou sílu, která obklopila Mane6 a tím porazili Tireka, už mi to tak morově nepřipadá a musím podotknout, že mi to k nim už sedí. Pinkiesmile Pochopitelně jen po určitou dobu, když mají aktivní tento druh magické hamonie. Mít to natrvalo, tak by to asi bylo trochu divné no.

No a vida, co se z truhličky stalo. Z tohohle semínka harmonie se stal hrad pro Twilight a její kamarádky a přímo v Ponyvillu a myslím si, že to tvůrci udělali tím nejlepším způsobem. Twili má svůj hrádek ( spíše klubovnu Mane6 ), je to v místech, kde to miluje a odkud se můžeme těšit na další nové věci, které spolu holky prožijí. Element harmonie tak bude žít dál i v další serii. Pinkiesmile

Tento dvojdíl jsem si užil náramně a poprvé tomu dávám 10/10 Bylo tam všechno, co jsem chtěl vidět. Humor, vzrušení, akce, síla přátelství, náádherné songy.
Jednu velikou chybu to však přeci jen má. Že skončila serie a já už po třetí budu muset čekat na další serii nekonečně dlouhou dobu. Pinkiesad2

No snad to uteče co nejrychleji a pak si opět užijeme další dobrodružství poníků, kteří nás tak učarovali. Pinkiesmile


RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - RadlanJay - 11.05.2014

Proč jsou všichni tak nadšení z toho souboje?
Slyšeli jste někdy o Dragonballech ?


RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - Discordian - 11.05.2014

Právě to je důvod, proč jsou z něj mnozí nadšení


Re: RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - Divočák - 11.05.2014

(11.05.2014, 22:29)RadlanJay Napsal(a): Je to pořád pro malé holky.
Kdyby nebylo, ukázali by, kolik měst Twilight a Tirek srovnali se zemí.

R.I.P. Zecora

Proč RIP? Dyť se objevila před zámkem od Twilight Rainbowlaugh

Odesláno pomocí Spika


RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - Elevea - 11.05.2014

2BlueStorm:
Osobně jsem spíš očekával, že dojde k renovaci starého hradu. Ten stromohrad je v Ponyvillu jako pěst na oko. Celestiižel, asi chtějí starý hrad využít na něco jiného v páté sérii.

Ale zase se potvrdil můj odhad, že je truhla vlastně takovým semínkem. Jen nevyrostl nový strom, ale hrad Rainbowlaugh ve tvaru stromu.


RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - RadlanJay - 11.05.2014

@Discordian: Ne že bych byl odpůrcem epické akce, to vůbec ne, ale myslím si, že se mohlo vyrukovat s něčím originálnějím než střílení paprsků proti sobě a nukleárními výbuchy.
Proč kopírovat zavedené klišé? Mohli si vymyslet mnohem lepší a zajímavější provedení.

@Divočák: Já to nemyslel vážně. Všimni si ale, že když bylo třeba Zecory v PTS, tak se objevila. Kdežto tady ji nikdo nepotřeboval, tak tam nebyla. Holt, co bych chtěl od čtyřiceti minut děje.


RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - Discordian - 11.05.2014

Starý hrad je přece jedna velká atrakce. Bude to takový Ponyland. Poníci z celé Equestrie se tam budou sjíždět aby zažili zábavné odpoledne v hladomorně :-D


RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - Light_chan - 11.05.2014

(11.05.2014, 23:49)Elevea Napsal(a):
2BlueStorm:
Osobně jsem spíš očekával, že dojde k renovaci starého hradu. Ten stromohrad je v Ponyvillu jako pěst na oko. Celestiižel, asi chtějí starý hrad využít na něco jiného v páté sérii.

Ale zase se potvrdil můj odhad, že je truhla vlastně takovým semínkem. Jen nevyrostl nový strom, ale hrad Rainbowlaugh ve tvaru stromu.

Ja si tiež myslím že v 5.sérii zohrá starý hrad svoju rolu s návratom jedného záporáka ,ale to sú SPOILERY

(11.05.2014, 23:56)Discordian Napsal(a):
Starý hrad je přece jedna velká atrakce. Bude to takový Ponyland. Poníci z celé Equestrie se tam budou sjíždět aby zažili zábavné odpoledne v hladomorně :-D

Páči sa mi tvoje myslenie Ajsmug