Bronies.cz
Challenge: Upsati se Ďáblu - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+--- Téma: Challenge: Upsati se Ďáblu (/Vlakno-Challenge-Upsati-se-Dablu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Challenge: Upsati se Ďáblu - Draimisko - 10.07.2014

někteří už mají práci na celé prázdniny Rainbowlaugh


RE: Challenge: Upsati se Ďáblu - Sójový lecitin - 10.07.2014

Když může Frolda. Tak proč né já, žejo Pinkiesmile Takže, kdokoliv se mi chtěl kdykoliv pomstít! Máte příležitost.


RE: Challenge: Upsati se Ďáblu - Rwakk - 10.07.2014

Takže pro Jaduse tu máme tohle:
Zloděj myšlenek, Přání


RE: Challenge: Upsati se Ďáblu - Killer.exe - 10.07.2014

Jadus: "To se tak jednou Luna vzbudila a zjistila, že místo rohu ji z čela "vyrostla" malá, lidská, holčička. Jak se dostane z této šlamastyky? Proč ji Celestie odmítá pomoci? Jak zvládne své povinnosti bez magie? A proč má sakra ta holka tak otravně pisklavý hlas?"
Have fun Twilightsmile


RE: Challenge: Upsati se Ďáblu - Owl Justice - 10.07.2014

Northern Cross: Povídka na motivy scény z filmového Hobbita (a nejednoho internetového memu) - Bilbo se oficiálně přidává ke společnosti Thorina Pavézy, a Thorin zavelí: "Dejte mu poníka!" - v tu chvíli mu ostatní trpaslíci přivedou libovolnou klisničku z Mane6 případně známých "vedlejších" či "fanonových" postav (např. Derpy, Flufflepuff...), protože to je jediný poník, který zbývá (jinými slovy zbytek společnosti jede také na MLPonies). Povídka by měla být o tom, co se děje na cestě, když se dají dohromady trpaslíci, hobit, čaroděj a mluvící, myslící poníci.


RE: Challenge: Upsati se Ďáblu - Frolda - 11.07.2014

První úkol pro mě. Zadán Azulianou.

Crimki Request


RE: Challenge: Upsati se Ďáblu - Rwakk - 11.07.2014

Frolda už svůj první úkol postnul sám ale během noci mi přišel ještě jeden.

Pro Rainfalla od ThePepan

Winterbringers - Legenda o Zimních čarodějích


RE: Challenge: Upsati se Ďáblu - Cwossie - 11.07.2014

(10.07.2014, 22:30)Owl Justice Napsal(a): Northern Cross: Povídka na motivy scény z filmového Hobbita (a nejednoho internetového memu) - Bilbo se oficiálně přidává ke společnosti Thorina Pavézy, a Thorin zavelí: "Dejte mu poníka!" - v tu chvíli mu ostatní trpaslíci přivedou libovolnou klisničku z Mane6 případně známých "vedlejších" či "fanonových" postav (např. Derpy, Flufflepuff...), protože to je jediný poník, který zbývá (jinými slovy zbytek společnosti jede také na MLPonies). Povídka by měla být o tom, co se děje na cestě, když se dají dohromady trpaslíci, hobit, čaroděj a mluvící, myslící poníci.

Geniální téma pro člověka, kterej knihu odložil, u audioknihy usnul a co se filmu týče, čeká na třetí díl, aby se mohl podívat na všechny naráz Facehoof No ale co se dá dělat.


RE: Challenge: Upsati se Ďáblu - Rainfall - 11.07.2014

No jen jsem se chtěl připomenout, že jsem připraven na mnoho povídek, ale zatím mám jenom tři zadání Pinkiehappy Takže... fakt pojďte do mě


RE: Challenge: Upsati se Ďáblu - altair - 11.07.2014

RAINFALL
téma: Když se princezny zamilují do stejného hřebce
  • priceznami jsou pouze Tia a Luna
  • krátké
  • nebude r34/GORE
  • žánr: komedie
  • žádná jiná omezení