Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Tails - 23.12.2012

(23.12.2012, 21:22)Antarius Napsal(a): A od těch dob vládne mír, neb kdykoliv vytasí narážku na poníky, vracím úder Ordinací, případně vytáhnu Twilight ságu Twilightsmile

Jo, to je dobrý, když každej na každýho něco ví a může mu to takhle oplatit. Pinkiecrazy Každej máme něco. Moje máma zase byla jednu dobu úplně hotová třeba z italskýho seriálu Okouzlení... Pinkiecrazy
Já jsem s tím mámu radši seznámil sám a dobrovolně a prezentoval jsem jí to tím nejlepším možným způsobem, takže proti tomu nic nemá. Pinkiesmile Je to lepší, než kdyby na to přišla sama a pak si něco myslela. Ale tak ta moje ví, že sice moc věcí nesleduju, ale když se na něco dívám, tak je to dobrý. Rainbowdetermined2


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Tails - 23.12.2012

Tak tomu se řiká chytit to za správnej konec - epic win Rainbowlaugh Ale je to pravda, mí vrstevníci taky často kouřej, chlastaj... ...a dál si to dokážete představit. Pinkiecrazy


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Antarius - 23.12.2012

Jo, proto mám rád poníky. Nikdo nehulí Rainbowlaugh a nezchlastá se


RE: Jak jste se dostali k MLP? - turboviking - 24.12.2012

Hmm na dnešní dobu by si dost lidí řeklo že jsem divnej Rainbowlaugh ale zatím jsem neochutnal cigaretu ani žádnou drogu - ani nehodlám, teda kromě kávy Rainbowlaugh zatím neznám ani ten pocit být opilej, nemám takhle nějak potřebu tvrdě chlastat, dvě pívka a jinak spíše víno ale co fakt miluju je medovina nordská medovina Maven Black Briar Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Mesu - 24.12.2012

(24.12.2012, 02:40)turboviking Napsal(a): Hmm na dnešní dobu by si dost lidí řeklo že jsem divnej Rainbowlaugh ale zatím jsem neochutnal cigaretu ani žádnou drogu - ani nehodlám, teda kromě kávy Rainbowlaugh zatím neznám ani ten pocit být opilej, nemám takhle nějak potřebu tvrdě chlastat, dvě pívka a jinak spíše víno ale co fakt miluju je medovina nordská medovina Maven Black Briar Rainbowlaugh

Hello brother Rainbowlaugh Jsme na tom úplně stejně. Mě to ani k cigaretám ani k alkoholu moc netáhne pokud se nejedná o domácí vaječňák nebo nějakou dobrou medovinu Pinkiehappy


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Grovajl - 24.12.2012

turbo, za medovinu si zasluhuješ pochvalu ^^ (especially Black Briar)


RE: Jak jste se dostali k MLP? - CutePenguin - 24.12.2012

(24.12.2012, 02:40)turboviking Napsal(a): Hmm na dnešní dobu by si dost lidí řeklo že jsem divnej Rainbowlaugh ale zatím jsem neochutnal cigaretu ani žádnou drogu - ani nehodlám, teda kromě kávy Rainbowlaugh zatím neznám ani ten pocit být opilej, nemám takhle nějak potřebu tvrdě chlastat, dvě pívka a jinak spíše víno ale co fakt miluju je medovina nordská medovina Maven Black Briar Rainbowlaugh

Tak to jsme na tom hodně podobně, teda až na to, že já nechlastám nic, co obsahuje alkohol a ani kávu nepiju. Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Miky - 24.12.2012

Vidím, že je tady víc takovejch lidí co nic nevidí na alkoholu a cigaretách a drogách obecně... Jediný MLP, to je jediná "droga", u který jsem zůstal Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Gris - 24.12.2012

Na drogách není nic špatného, pokud je užíváte zodpovědně. To platí hlavně o tvrdých, jako je alkohol.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Pajzl - 24.12.2012

No, nevím, jak moc je možné zodpovědně užívat heroin Rainbowlaugh

(and how have we even got to the god damn drugs in this topic? Rainbowlaugh )