Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Xeelee - 24.12.2012

[Pokračujme v OT Rainbowlaugh]
Pěkná diskuze. Asi ste nebyli na karaoke party, co? Rainbowlaugh Cituji: "Takhle opilej jsem snad nebyl Rainbowlaugh" (Já měl ještě předtím na firemní oslavě jedno pivo a to bylo vše.) A kuřáci sou mezi námi taky. Obecně nemám nic proti příležitostnýmu užívání měkkejch drog, ale cigarety a především chlast sou fakt metla lidstva. Sou mnohem nebezpečnější než tráva (pokud to někdo opravdu hodně nepřehání) a různý halucinogenní drogy. Nechtějte vědět to co já... Jako ke členovi Komise pro prevenci sociálně - patologických jevů na Praze 12 se ke mně dostaly třeba výsledky rozsáhlýho průzkumu na základních školách.

Sem velmi příležitostnej uživatel drog, ale jednou za čas je opravdu fajn pořádně se zvaporizovat s kamarády Flutterryay Jointy a kouření čehokoliv moc nemusím. Už sem ale jednou kouřil hašiš a jedl sem i (ještě mnohem čistší) výtažek z konopí, kterej se používá především k léčbě pacientů. BTW znám se s lidmi z konopný apatyky a o účincích a léčbě konopím vím nepřeberný množství informací, kdyby to někoho zajímalo. Není nic lepšího a unoverzálnějšího než mastička z konopí. Ne z toho technickýho, která se dá sehnat v lékárnách. Ono není divu, že je konopí tak univerzální lék, když smes ním během tisíců let užívání doslova srostli na buněčný úrovni. Tělo si dokonce samo vyrábí endokanabinoidy a kanabinoidní receptory sou snad všude v těle.

Jen je mi smutno z toho, jak dnes lidi k drogám přistupujou. Úplně vymizel respekt a soužití s drogami. Teď se jen (nad)užívaj pro navození příjemnej pocitů, nebo se proti nim na druhý straně barikády bojuje. Pokud z toho teda někdo nemá těžký prachy (tabák, alkohol). To je dost nezdravej přístup, když si uvědomíme, že na Zemi zatím nebyla snad žádná civilizace, která by neakceptovala žádný společenský drogy. BTW víte o tom, že marihuana už je legální i v několika amerických státech? Stejným směrem míří i zbytek USA, Evropa i Kanada. Tipuju, že tak do deseti let bude konopí akceptovatelný většinou společnosti a legislativa se tomu pod tlakem přizpůsobí.



RE: Jak jste se dostali k MLP? - Gris - 24.12.2012

Tam je nekde thread? Pokud ne, zaloz a dej ten svuj prvni prispevek jako prvni.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Bouri - 24.12.2012

Tak se taky přidám...
Začalo to někde na FurAffinity (něco jako DeviantArt se zvířátkama), kde se u pár sledovaných lidí začaly objevovat obrázky a tvorba na téma MLP. Začalo se to šířit aj od kamošů ve formě videií a jiné unikátní tvorby. Tak mě začalo zajímat, co že s poníkama všichni maj a donutilo mě to podívat se na první díl (jen CZ titulky) za účelem zjištění, co jsou to poníci a jekej je jejich smysl. Po prvním dvojdílu mě to chytlo, tak jsem se dal na sledování dalších dílů a postupně jsem se dopracoval až k několika článkům, kde jsem se dozvěděl různé věci...
- MLP je sice pro malý holky, ale dívá se na něj víc dospělejch lidí (MLP:FiM je prej hlavně pro dospělý lidi)
- milovníci poníků jsou Bronies
- původ Bronies byl v žumpě internetu (kde se orientuje kamoš a od něj mám dost informací)
- Bronies jsou normální skupina lidí, jen nejsou na veřejnosti tak "vidět"
- oblíbený poník? YAY! Flutterryay
- i mému 4kolovému mazlíčku dopřeju poníka (teď jen ve formě fotomontáže) - Rainbow Dash odpovídá charakteru auta Rainbowdetermined2

No a teď s oblibou čekám na každej další otitulkovanej díl (nějakej náhodnej dabovanej díl sem vypnul už při úvodní znělce), ať mám ve škole další den zkoušku nebo ne. Rainbowwild
Já sám se cítím být normální... Nekouřím, nechlastám (vyjímečně při příležitosti), drogy neberu... Nikdo z rodiny a okolí ještě nic neví... Scootangel

PS: Pěknej vánoční dárek, otitulkovaný S03E07, díky Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Mr.LaLike - 25.12.2012

(23.10.2011, 00:44)Legion Napsal(a): Otázka je prostá, jak jste všichni začali/seznámili se s MLP?
Já díky Memebase, kde bylo časem tolik meme s Poníkama, že jsem se mrknul na Youtube a okamžitě jsem k tomu přirostl.
Nikdy nezapomenu na ten pocit, když jsem dokoukal první díl, shrnul si to jako "sračku po děti", a okamžitě shlídnul další 3 díly Rainbowlaugh

Já sem se k tomu dostal díky Smusovi díval sem se na parodie a pak sem přešel na Clasické díly.Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Ivo - 29.12.2012

No...vzpomenout si...
Jo. Znám jednou holku, asi o měsíc mladší než já. Občas k sobě chodíme na návštěvy (bydlí ve vedlejším vchodu) a tak, jednoho dne, mě k MLP jaksi přivedla.
Se sériemi MLP jsem se znal už před tím, na Minimaxu (nekamenovat!) jsem se díval (díky Celestii) na G1. Ale teď jak se to událo. Takže:
No, šel jsem já k ní na návštěvu (teď už si nejsem jistej, ale mám pocit, že jsem si doma v pracovní den zapomněl klíčky nebo tak něco), postavili jsme si bunkr (docela zábava, řeknu vám) a začli jsme se dívat na různé kanály. Jedním z nich byl i Minimax, na kterém běžel takový seriál zvaný '''Můj malý pony: Přátelství je magické''(ano, jsem jeden z těch, co se k tomu dostali pomocí naštěstí českého dabingu*), nevím už jaký díl.
Ten se mi líbil a ona mi na počítači ukázala 1.díl (zase dabing*), pak začala pracovat ta šílená(Pinkiecrazy) část jejího mozku a já šel k sobě domů(tak si říkám, že jsem ty klíče neztratil...). No, doma jsem shlédl všech 26 dílů v českém dabingu*, a zjistil, že dabing už došel. Tudíž jsem přešel na titulky. Tam samozřejmě visel odkaz na bronies.cz.
A tak vznikla Equestrie.(to je věcí v závorkách...)
* Český dabing již absolutně nesnáším, líbí se mi jenom znělka.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Pajzl - 30.12.2012

(29.12.2012, 23:29)Ivo Napsal(a): ...postavili jsme si bunkr (docela zábava, řeknu vám)...

Yay, připoměl jsi mi staré časy, bunkry jsou super Flutterryay




RE: Jak jste se dostali k MLP? - Ivo - 30.12.2012

Jojo, střecha z deštníků, díry zalátané dekou, stěny z polštářů...Ajsmug


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Discordian - 30.12.2012

Hmmm, klasický design Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Kanit - 30.12.2012

Mě k MLP přitáhl kamarád ze školy a tak trochu moje zvědavost, nejdřív jsem si říkal že se zasekl ve vývoji, ale později se mi to začalo líbit.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Xeelee - 31.12.2012

Já se u poníků taky zasek. Sice ne ve vývoji, ale zato pořádně Rainbowlaugh