Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Xeelee - 02.01.2013

(02.01.2013, 12:32)Pajzl Napsal(a): Nope, čtvrtina se sem dostala přes Smusu, čtvrtina na doporučení, či psychický teror kamaráda, čtvrtina přes meme stránky a teprve nějaká ta čtvrtina (a to je možná ještě přehnané) má vlastní unikátní příběh Rainbowlaugh

Unikátní příběh o tom, jak byli zvědaví co na tom ostatní vidí? Tohle schéma se v představování se objevuje hodně často.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Pajzl - 02.01.2013

Xeelee, na tenhle způsob jsem vskutku zapoměl, ale tak trochu spadá pod memy. Avšak, pokud chceš vypracovat detailní statistiku, jistě ti nikdo nebude bránit Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Antarius - 02.01.2013

Jo, na to je Xeelee odborník Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Tails - 02.01.2013

(02.01.2013, 12:32)Pajzl Napsal(a): Nope, čtvrtina se sem dostala přes Smusu, čtvrtina na doporučení, či psychický teror kamaráda, čtvrtina přes meme stránky a teprve nějaká ta čtvrtina (a to je možná ještě přehnané) má vlastní unikátní příběh Rainbowlaugh

A co ještě PMV, zejména You're Gonna Go Far Kid? Rainbowwild Já jsem se k tomu dostal částečně přes tohle PMV, přes meme, přes parodie od Jacob's movies, ale hlavně ze zvědavosti. Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Pajzl - 02.01.2013

Tak si vyměňte "meme stránky" za "odkazy na internetu" a máte to Rainbowlaugh Pořád to ale není nic unikátního Pinkiesmile

A Smusa si zaslouží vlastní kategorii Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - mudrc Geri - 02.01.2013

Já se k mlp dostal přes youtubepoop (jestli někdo zná co to je) to bylo myslím poprvé kdy jsem to viděl. Pak mi to nedalo a začal jsem po youtube pátrat a narazil jsem na tvorbu od bronies (hudba, videa nebo obrázky) a velmi se mi to zalíbilo. Pak jsem se při hrách potkal s pár bronies a velmi mne zaujal jejich přístup a jak se chovají. Takové lidi jsem vždy hledal, příjemné, laskavé a s dobrým smyslem pro humor no a pak jsem si sám vyhledal díly na youtubem s českými titulkami a to je vše.
No a nakonec mě pár přátel ukázalo tady tohle fórum a to je teda vše alespoň zatím Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Discordian - 02.01.2013

Heh hry Rainbowlaugh Ve hrách jsem moc bronies dosud nepotkával, jen jednou teď nedávno. Na jeden DayZ server se připletl hacker s nickem Princess Luna a začal tam dělat celkem kreativní brajgl. Skončilo to tím ,že až moje postava konečně přestala kroužit metr nad zemí tak jsem mu napsal "Curse you, Nightmare Moon" a o chvíli později jsem měl jedno z nejvyšších "skóre" z aktivních hráčů Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Hotsteppa - 02.01.2013

Ja som sa k MLP dostal vďaka Roumenovi a niekoľkým ďalším stránkam, občas to tuším bolo aj Memebase alebo odkazy z neho. No a samozrejme dosť k tomu dopomohla aj skladba Join the Herd, po tom, čo som si ju vypočul a zamyslel sa, došlo mi, že na tých poníkoch predsa len niečo bude Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - pidi - 02.01.2013

Citace:Ja som sa k MLP dostal vďaka Roumenovi
Tak to přecejen mělo nějaký smysl! ...jsem "quido.speedy" /)


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Hotsteppa - 02.01.2013

(02.01.2013, 17:03)pidi Napsal(a):
Citace:Ja som sa k MLP dostal vďaka Roumenovi
Tak to přecejen mělo nějaký smysl! ...jsem "quido.speedy" /)

Vincenzo, teší ma Rainbowlaugh