Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Blu - 11.01.2013

No, ja som sa prvýkrát k poníkom dostala, keď som videla kamoškinu profilovku s pony tématikou a následne hádzala aj nejaké obrázky a potom aj jeden diel v linku. Tak ja, reku, že si to pozriem, vyzerá to byť funny záležitosť. Bol to diel Bridle Gossips so Zecorou a som sa fakt nasmiala Rainbowlaugh Ale potom som na ponies tak nejak zabudla. Nejaký čas neskôr som sa bavila s kamarátom a už ani neviem ako sa dostalo k MLP:FIM téme, ale kamošova reakcia na to, že to poznám a príde mi to funny bola, must watch all the episodes Rainbowlaugh Tak som pozrela s ním. A potom som pozerala sama. Znova a znova Rainbowlaugh Yay Flutterryay


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Antarius - 11.01.2013

It´s sooooo catchy Ajsmug


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Flogron - 16.01.2013

Já jsem dostal k MLP díky komunitě hry TF2 nevěděl jsem co to je tak jsem se jednoho z nich zeptal a ten mi řekl co to je ze zvědavosti jsem se kouknul na první když jsem skončil měl jsem již dokoukanou polovinu první série. A moc tomu člověku děkuji že mi to řekl.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - KovisCZ666 - 27.01.2013

tak tf2 nekdo nasprejoval poníka a já na to:heh? pozdêji jsem na juutuubku videl epizodu no tak ty vete epizoda proc bych neocekoval epizodu?a byla to asi nejlepsi zkusenost a objevil jsem lidi jako mandopony a vy :')


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Pretty Pie - 28.01.2013

Mě na MLP dá se říci přivedl můj bratr. Pořád se na to díval a já na to ze začátku většinou reagovala tak, že jsem si dala facepalm....pak mě to přecijen začalo trošku zajímat a tak jsem se jednou, dvakrát koukla na něco s ním, ale vždycky jsem stačila kouknout jen na kousek, protože pak mě odehnal. A tak jsem se jednou koukla na první dva díly a od té doby v tom plavu RainbowlaughDD


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Grovajl - 02.02.2013

Hmmm, i když už jsem génius (! Rainbowlaugh) tak bych si vzal 2x to IQ abych byl ještě větší a vymyslím něco převratného Rainbowlaugh a taky to štěstí no Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Furry_VlkCZ - 03.02.2013

já se dostal k MLP díky mímu kámošovi který je ale non-brony začalo to tak že my řek o české parodii od Smusy po pár týdnech nevědě co dělat na youtube sem mrknul na celou parodii hltal jsem to jak divej pak když jsem byl doma zapnul telku a dávali MLP (ano v češtině) řek sem si může to být sranda tak sem dokoukal epizodu no a po náky chvíly sem chtěl vidět víc ale zjistil sem že v angličtině to zní mnohem líp a tak jsem se kouknul na jednu epizodu druhou třetí a byl sem v tom (žádny dvojsmysl prosím) a ještě k tomu Twilight dabuje dabérka která dabovala Keiru z Jak and Daxter a to byla poslední kapka a už jsem měl zhlédnutý všechny možný epizody "and that's Equestria was made" Pinkiehappy takže nebejt smusy co by se asi stalo Pinkiesad2


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Bublushka - 08.02.2013

Přes spolužáka. Tedy, věděla jsem že on to sleduje a když jsem po náhodném sledování v telce a zjištění že to sleduje hodně ludí usoudila, že se na to taky kouknu... zůstala jsem pak věrná...


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Antarius - 08.02.2013

Je to děsně chytlavé, já vím Rainbowlaugh Proklínám Animáček Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Tom0147 - 08.02.2013

Byl sem technická podpora ve škole na filmovym festivalu a díky pečlivé přípravě sem zoufale neměl co dělat. Tak sem se zeptal spolužáka:
-Máš něco na co by se dalo koukat, bylo to v originále a byly k tomu český titulky?
-Nooo, jo. Ale je to trochu infantilní.
-Děláš si srandu? Kdo si myslíš že rozesílal po školeGoing Home Pony a koukal na Jahůdku a Kamarády?
-Tak jo no, je to My Little Pony.
-Jo! To by mohla bejt sranda! Tady máš modem, do složky ostatní pls

Tak sem nasadil privátní fólii a sluchátka a už to jelo. První sérii sem dokoukal ani ne za 72 hodin Rainbowlaugh
BTW: Nakonec mě poníci vycvičili tak, že nejdřív sem nemoh ani vidět český titulky (tim neřikám že titulky k MLP sou špatný, jen mě to ruší) a pak už ani anglický. A od tý doby díky poníkum koukám na všechno čistě v originále bez titulek (když je to anglicky Rainbowlaugh )