Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Hadasa - 27.02.2013

Já jsem se k mlp dostala přes mého bratraPinkiehappyPinkiehappy Často jsem u něj slyšela písnička z mlp, ale to jsem nevěděla, co jsou zač, ale zalíbila se mi písnička "Smile" a tak jsem si jí našla na youtube a tak jsem zjistila, že vůbec nějaký mlp existuje....no, a pak už jako vždy 1. série, 2. série,......


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Sarah666 - 28.02.2013

Já se dostala k MLP náhodou Rainbowlaugh Zapla jsem telku a zrovna jel mlp, tak jsem koukala, zalíbílo se mi to. Potom, jsem s mým bratrancem (Duhový Vošuk Rainbowlaugh) byla u něj, a zjistily jsme že se díval taky na úplně stejný díl. (už nevím který Twilightoops ) tak jsme si kecaly o toom Rainbowlaugh No a, pak jsem se koukla ze srandy na YT a našla jsem Smusu a jeho parodii Rainbowlaugh A už to začalo Pinkiehappy Zkoukla jsem všechny díly 2. série, a pak mě kámoš přivedl sem Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - RicoTheCat - 28.02.2013

Jak jsem se k MLP dostal. Potkal jsem Corwina Rainbowlaugh Do té doby jsem už rok MLP znal ale zdatně jsem odolával.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Aya Yai - 28.02.2013

Já zase přes Funnyjunk, kam už tedy sice nechodím, ale tam to bylo poníků ze sklepa, až po půdu. Odolat se nedalo, a tak jsem brzy koukala jak divá. Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Xeelee - 03.03.2013

RicoTheCat: Pinkiehappy


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Grovajl - 03.03.2013

Tak to jsem nasedl na devítku a pak jel přes Luhačovice... *o 10 minut vyprávění později* ...a nasedl na další letadlo, které letělo přes Honolulu.. *o dalších 10 minut později* ...a najednou koukám, jsem v Equestrii ^_^


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Formus - 03.03.2013

=> Letadla lítaj cca rychlostí 800km/hod, což je 133,4km za 10 minut, takže Equestria musí ležet někde v kruhu o poloměru 150km (pro jistotu), kde středem je Honolulu. *du koupit letenky* Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Geeshta - 03.03.2013

Asi to mělo bejt 10 minut vyprávění, ne deset minut cesty Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Mrak - 04.03.2013

Zdravím na tuto otázku neni zrovna lechké odpovědět ale zkusím to. K mlp jsem se dostal přes jednoho kamaráda, který o tom pořád básnil tak jsem si řekl že na tom asi něco bude, ale bohužel jsem měl rozkokány jiné seriály tak se to trochu zdrželo neboť nemám rád když mám něco rozkoukáno a během toho začít koukat na něco jiného tak jsem se k tomu dostal poněkud později a musim říct že už u pilotního dílu jsem měl na krajíčku jak jsem z toho byl na měkoFacehoof , ale jsem za to rád protože mě to tím pádem dokonale uchvátilo a také jsem se hned zamiloval do Twilight Sparkle. Ona je prostě moje nej a byla to láska na první pohled.Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Lilia - 09.03.2013

S MLP jsem se seznámila, když jsem projízděli blogy na blog.cz. Najela jsem na jeden o MLP, zaujalo mě to, začala jsem vyhledávat informace o nich a už to jelo Pinkiehappy