Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Yin - 25.04.2013

Uh.. když sem byla ve 3. třídě všechny holky sbíraly bratz, barbie, poníky (G3) a lps... kromě mě Rainbowlaugh
tak sem hledala na internetu my little pony až sem narazila na jednu stránku kde bylo video s úvodní znělkou G4 a já sem si řekla: zajímavý, to jsou nějaký nový poníci..
Pak sem to prostě nechala, zapomněla jsem na to. O rok nebo dva potom sem narazila na blog Ember a Siruš o Fim. Koukla jsem se na jeden díl (winter wrap up) a líbilo se mi to. Pak sem se koukla na celou první sérii. Na youtube jsem nové díly nikdy nevyhledávala, furt jsem chodila na ten blog jestli tam nejsou nové díly ale nic.. nějak jsem na to zapomněla a dál sem to nesledovala. Pak mi v Transformice jedna holka co se na to taky dívá pustila Canterlot wedding, a já sem byla strašně ráda že zase vidím poníky. Sice jsem tomu vůbec nerozuměla, protože jsem k tomu neměla české titulky. Pak jsem se dozvěděla o komunitě bronies, Lauren Faust a tak, začala se víc bavit s lidma co poníky aspoň trochu znají a tak. Pak jsem konečně přišla na to, že je přeložená i 2. série tak sem se celý dny koukala... pak sem se zaregistrovala sem.. uh.. jak píšu něco dlouhýho už se v tom ztrácím a nevím co píšu.. xD


RE: Jak jste se dostali k MLP? - kotyz - 25.04.2013

(27.03.2013, 14:14)jadus Napsal(a): Když jsem byl nemocnej, konec října 2012, tak jsem se nudil a z nudy projížděl dekstopy na abclinuxu... Rainbowlaugh Nejdřív jsem se kouknul sem na forum, stahnul jednu epizodu... druhou... celou prvni a druhou serii a uz to jelo Rainbowlaugh a ted? NO WAY OUT!

Taky přes desktopy na ábíčku? To sme na tom stejně. Akorát že já šel nejdřív na IRC a až pak na fórum... :-D
A to celý sem zvládnul už na konci sprna 2012. Od počátečního odmítání až po závislost na ponících. Raritywink


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Atakke - 26.04.2013

Tak já jsem se k tomu dostal náhodou. Koukala se na to moje mladší sestra a já jsem se připojil. Stačil jeden díl a už jsem koukal pravidelně.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Quintus Rohlíkus - 26.04.2013

Jednou jsem si ráno zapl Barrandov a uviděl MLP Twilightsmile Neuvěřitelně mě to chytlo


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Lenny Vampire - 28.04.2013

Na MLP jsem narazila jako malá, když jej dávali na jedné cizí stanici na stelitu (bohužel si již nevzpomínám na název, už je to moc dávno). Hned na poprvé jsem se zamilovala. (Jako ostatně skoro do všech cartoons a anime...) Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Gekoncze - 11.05.2013

Tak to už je docela dlouho. To bylo za dob, kdy bylo spyroforum ještě dost aktivní (né že by bylo mrtvé, to zase ne, ale už to není co bejvávalo). Se tam najednou objevil topic s názvem My Little Pony: Friendship is Magic, tak sem se tam ze zvědavosti kouknul a první co na mě vyskočilo bylo tohle:
obrázek
a tohle:
obrázek
^.^
Tak sem nenápadně shlédnul první díl, druhej atd Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Pogady - 13.05.2013

No dostala jsem se k tomu jakože čas od času sem to někde zahlídla, PMV Rainbowlaugh atd... no více méně mě k tomu dokopal G-phys.. Ajsleepy


RE: Jak jste se dostali k MLP? - slovia05 - 14.05.2013

Já sem se k tomu dostal díky kamarádce,která mi ukázala prvních pár dílů a pak už to šlo samo...
Dneska se na to dívám každej den.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Adam Jensen - 14.05.2013

Já se sem dostal díky kamarádovi...
Původně jsem to kritizoval, ale pak mě to najednou chytlo...


RE: Jak jste se dostali k MLP? - TucNiQ - 17.05.2013

já jsem k tomu přišel tak že my kámoš poslal parodie od Smusi (SmusaMovies) tak jsem chtěl vidět originál a pak už to šlo rychle Rainbowlaugh skoukl jsem první sérii druhou a tak to šlo dál Rainbowlaugh