Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Frantisek24_CZ - 04.07.2013

k MLP jsem se dostal přes bratra když poslouchal pony mixy (ponystep) a tak sem to začal poslouchat a asi po asi 3 dnech sem si řekl že to zkusím když to má tolik obrázků, her a videí.. a pak jsem shlédl za jeden den celou první sérii (v cz dabingu ) a tak sem se dostal sem


RE: Jak jste se dostali k MLP? - C-C - 07.07.2013

No ja sem k MLP prisla takhe:Jednou segra prinesla domu casopis co ji koupil strejda.Casopis My little pony.
Prohlizela si obrazky a strasne se ji to libilo.A chtela stahnout film(v te dobe sem ji totiz porad neco stahovala).No tak jsem hledala a na uloz.to bylo toho spoustu.Tak kdyz mnela stazeno asi 13 dilu tak sem ji to vsechno naraz pustila.No a jak jinak ze me to zacalo bavit(narozdil od segry ktera videla 7 dilu a sla pryc)
no a asi takhle sem prisla k MLP:FIM.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Juchun - 18.07.2013

K MLP jsem se dostal pomocí Garry's modu a potkal jsem tam nějakého týpka který prostě začal pouštět videa a písničky, někdo se ho zeptal jestli náhodou není holka on řekl že ne že je brony, tak mě napadlo že si zjistím něco o brony komunitě, potom co jsem si si zjistil nějaké informace šel jsem se dívat přímo na serial na dailymotion no a takhle jsem přišel k MLP.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Flaggi - 18.07.2013

Jednou mi jeden náhodný neznámý uživatel Fan.Tomas ukázal první díl druhé série a moje reakce na konci byla: DO PR*ELE JÁÁÁK POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTE...JÁ HO CHCI HNED!!!! (a tak to pokračovalo Rainbowlaugh)


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Fan.Tomas - 18.07.2013

Tak ten náhodný neznámý uživatel jsem byl já.
A jen tak pro zajímavost já se k tomu dostal k MLP přes tohle video:
http://www.youtube.com/watch?v=SNxL_EulbD8
Discord mě tam zaujal tak moc, že jsem hned začal hledat ve kterém dílu byl.
Shlédl jsem půlku 3. a celou 1. sérii než jsem ten díl našel.
Stálo to za to.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Toki - 22.07.2013

Mě k MLP dostal též Fan.Tomas. Když sme byli na výletě se školou, ukázal mi toto video http://www.youtube.com/watch?v=3DSbowW5j34 . Zaujalo mě to a když mi potom ukázal dvojdíl, kde se Discord zjevil a trollil, tak se mi to začalo hóódně líbit Twilightsmile momentáně sem v polovině 2. série


RE: Jak jste se dostali k MLP? - DominikZero - 28.07.2013

No já jsem tehdy hrál amnesia the small horse...No a jednou ráno jsem na YT viděl MLP 1.díl.No a řekl jsem si ,že když hraju tu custom story tak bych se na to mohl podívat abych to lépe znal.Viděl jsem tedy 1.část a řekl jsem si bych se měl podívat i na druhou část.Ale pak jsem se podíval jen tak i na 3.díl.Tak to šlo dál a dál až za 1 týden dokoukal všechny díly RainbowlaughRainbowlaugh

No a takhle vznikla Equestrie.Když budete chtít řeknu vám jak jsem poznal MPL Ajsmug


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Mr.Tony 22 - 29.07.2013

Jak sem to poprve viděl tak jsem řekl že je to seriál pro malé děti... to my bylo tak 10... ale nedávno sem se nějak začal zajímat o koně a poníky a nějak to přišlo samo Rainbowlaugh MLP je můj nejoblíbenější seriál a postavy které v něm vystupují jsou naprosto dokonalé Pinkiehappy Ted na to koukám skoro pořád Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Ivo - 30.07.2013

Mr.Tony 22: Před 6 lety to byl seriál pro malé děti(G3,G3.5), teď je ovšem jiná generace(G4).


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Mike Rosoft - 11.08.2013

K poníkům jsem se dostal přes stránku TV Tropes - doporučuji, pokud po zbytek dne nemáte co dělat.

Nejsem si jistý, co přesně mě na tomto seriálu tak zaujalo - mohlo to být to, jak tam popisují scénu, kde Fluttershy zvítězila v souboji vůle s baziliščicí a donutila ji, aby své oběti proměnila nazpátek. Tak jsem zkoukl jednu epizodu - řekl jsem si, že je to celkem milé a docela sranda - pak druhou, třetí, atd.

(Podobným způsobem jsem se předtím dostal k anime Magická dívka Nanoha - tam mě zase zaujala scéna, jak Nanoha zneškodnila padoucha...)
Představte si obrovskou kosmickou loď; tu loď pilotuje Quattro, která je jedním z poskoků šíleného vědátora jménem Jail Scaglietti. Nanoha ji musí zastavit; jinak bude moci držet v šachu celou sluneční soustavu. Už má zaměřené zbraně na hlavní město planety... (Nanoha má ještě další, osobní důvod, proč musí Quattro zastavit - ale to bych prozrazoval příliš.)

Najednou se objeví koule magické energie - sonda, se kterou Nanoha po ní celou dobu pátrala. Quattro ještě řekne: "Ale vždyť je na opačném konci lodi - není možné, aby se sem dostala včas." Ale pak se nestačí divit, co se Nanoha chystá udělat... Upřesním: ona se stačí divit, ale to je jediné, co stihne udělat. Protože pak se ozvou slova: "Blaster 3 - Divine Buster!!!" - a paprsek magické energie smete všechno, co mu stojí v cestě, včetně Quattro.

(Ale naštěstí pro Quattro Nanoha nezabíjí. Na druhou stranu - někdo, kdo dokáže zasáhnout nepřítele na vzdálenost půl kilometru a přes několik překážek, a přitom ho "jenom" omráčit, ten zabíjet nemusí.)


Mike Rosoft