Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Decimus - 02.10.2013

Dostal jsem se k tomu tak,že každý ráno když snídám,tak máma pustí TV a se sestrou se dívám na Animáček a nevím kdy to bylo,že to dávali a pak se mi to za dva nebo tři měsíce začalo líbit.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - TryMyDreams - 02.10.2013

Někdo dával něco s poníkama na facebook Twilightsmile už ani nevim co ale vypadalo to, že to má spoustu lidí rádo a mi se to graficky moc líbilo, tak jsem si to hned našel a pustil a bum!


RE: Jak jste se dostali k MLP? - DrakeDamage - 04.10.2013

Tak jsem zapátral v historii a našel video, které mě dostalo k mlp Rainbowlaugh

0:28:26 Twilightsmile


Jsem si řekl, "Je to parodie, tak skouknu" a pak mě zajímalo jak to zní doopravdy Rainbowlaugh



RE: Jak jste se dostali k MLP? - SeaLiLee - 05.10.2013

Ja som sa k poníkom dostal už dávno, odkedy "Smusa" začal robiť paródiu na začiatočné party FiM, snáď jediný počúvateľný dabing Pinkiesmile Po nejakom čase od toho ma nejak začalo MLP baviť, hlavne keď som prišiel na jeden song, pozrel som si originálnu verziu ( Díky Foxtrot Rainbowlaugh ) no a proste to už išlo samo a dopozeral som to celé Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Neiteriah - 22.10.2013

O seriálu jsme věděla - respektive o těch dřívějších generacích MLP. Ale jako většina jsem zastávala názor že je to jen pro malé děti. Názor jsem změnila až v nové práci kde mě o opaku přesvědčil můj kolega. Nejdřív jsem to brala poněkud s rezervami ale myslím že ty už se velice rychle přeplnili =) Už v tom jedu taky Flutterryay


RE: Jak jste se dostali k MLP? - kluknawa235 - 26.10.2013

ta ja som sa dostal k MLP nahodne ked som sa nudil v škole.
a bolo to týmto videom
tak som si povedal "no moze to byt zaujimave"
tak som si stiahol prvi diel a odvtedy idem v tom Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Alexandros - 01.11.2013

Já jsem se také dostal k MLP přes toto video Click.
Okamžitě co jsem ho shlédl jsem šel hledat na YT dál. Našel jsem jednoho let's playera Smusu který se taky kouká na poníky. No tak jsem se začal dívat na díly na YT a pak jsem si našel na Dailymotion sbírku všech dílu ze všech sérií. A tak to bylo. Můj příběh jak jsem se dostal k poníkům. Rainbowdetermined2


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Natiiix - 01.11.2013

Omlouvám se, ale jsem jediný komu se zdá, že polovina lidí se dostala k MLP právě přes "You're Gonna Go Far Kid" nebo smusovy parodie? Myslím z těch zaregistrovaných během tak posledního půl roku. Rainbowhuh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Hotsteppa - 05.11.2013

(01.11.2013, 22:35)Natiiix Napsal(a): Omlouvám se, ale jsem jediný komu se zdá, že polovina lidí se dostala k MLP právě přes "You're Gonna Go Far Kid" nebo smusovy parodie? Myslím z těch zaregistrovaných během tak posledního půl roku. Rainbowhuh

Skôr cez Smusu... No "You're Gonna Go Far, Kid" dopomohlo k poňom aj mne a to som tu už viac, než toho pol roka Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Monterka - 05.11.2013

Sice taky přes Smusu, ale pak jsem si je zamilovala tak jací jsou doopravdy a díly zkoukla všechny Rainbowlaugh takže přes toho Smusu to není zas tak hrozné. Musí se u toho ale potom i vydržet Pinkiesmile