Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - loufinek - 08.01.2014

brácha se na to začal dívat a já jako mladší sestra jsem se začala dívat také. Ale nyní tím tak trochu hodně žiju narozdíl brách, tomu se to líbí Pinkiehappy


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Aelipse - 09.01.2014

Tak u mě to bylo docela zajímavý. S kamarády jsme shlédli parodizující video jakože "gamer" seznamka, kde se dotyčný snažil na dámy udělat dojem tím, jaký level paladina má ve wowku a podobně, a jednu z věcí, kterou zmínil, byla, že sleduje sleriál My Little Pony.

Hned jsme se toho chytli a začali jsme si z toho dělat legraci (ano, typičtí haters Rainbowlaugh). Po pár dnech ale někoho z nás napadlo, že když už si z toho utahujeme, že bychom se mohli, čistě z recese, alespoň na jeden díl podívat, ať teda jakože víme, čemu se to vlastně smějeme. Já očekával trapárnu trapáren, kreslený pitominy pro dětičky, a o to větší bylo moje procitnutí.

Měli jste vidět můj výraz, když jsem dokoukal první díl Rainbowlaugh To jsem si ještě nebyl jistej, jestli sním nebo bdím, takže následoval díl druhej, po druhým třetí, a to už jsme zakládali fanouškovskou stránku na facebooku. No a od tý doby... dál si to domyslíte Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - elizabeth558 - 09.01.2014

ja som sa doslata k MLP cez FB a to tak ze som si pozerala zabavne obrazky a nahodou tak bol jeden s MLP(nieco ako "Still a Better Story than Twilight"), zasmiala som sa ze idem dalej ale zarazili ma komentare (bronies vs. haters), a zaujalo ma to. Nasla som si na YouTube prvy diel, druhy diel... druha seria.... Smusa... Fluffy puf.... a nakoniec Bronies.cz, aj ked musim uznat ze prve mesiace som tu chodlia len ako host Twilightblush ale potom ma tak stvalo ze som nemohla vyjadrit svoj nazor, zapojit sa do diskusie az som sa nastvala a registrovala Pinkiehappy a doteraz nelutujem su tu super ludia Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - syrope - 09.01.2014

Bluepon nějak podobně jsem to měl i jáTwilightsmileTwilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - TockyGade - 14.01.2014

tak různě prostě se mi začali líbit


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Makosnan - 14.01.2014

No, jak jsem psal už jinde..
Když sem se s tím setkal poprvé, bylo to, že kámoš brony ve škole ukázal video Rainbow Dash - You're Gonna Go Far Kid. Pak mi ještě někdy poslal Smusovy parodie a ty se mi celkem líbily. Pak mi začal posílat věci s mlp tématikou i další kámoš a já si říkal že bych se zkusil kouknout na první díl, a tak jsem si našel první díl a bavilo mě to, tak jsem začal sledovat dálTwilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - RysP_CZ - 14.01.2014

Ja diky Smusovi Rainbowlaugh

Odesláno z mého GT-S6810P pomocí Tapatalk


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Revenge Galaxy - 17.01.2014

Ja som sa k MLP dostala už ako decko keď som pozerávala tie predošlé generácie, ktoré sa mi vôbec nepáčili ale keď prišlo MLP:Fim tak som to začala pozerávať... Ale myslím, že by som MLP:Fim našla tak ako tak Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Martin - 17.01.2014

(17.01.2014, 17:49)Revenge Galaxy Napsal(a): keď som pozerávala tie predošlé generácie, ktoré sa mi vôbec nepáčili

Někdo tě nutil? Pinkiesmile Pinkiesmile To by měl být trestný čin.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Logan Raise - 18.01.2014

Já jsem se k MLP dostal díky tomu, že nedokážu odolat jakékoliv kreslené věci pro děti. Někdy a někde jsem viděl verzi s dabingem, která se mi skoro až líbila, měla jen jednu velkou vadu a to dabing. Nejvíc jsem MLP ale propadl, když jsem potkall Wolfrica, prvního Bronies, kterého jsem poznal. Ono se lépe kouká, když o tom můžete kecat s někým, kdo je stejně postižen...