Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Lucy Snow - 19.01.2014

Rainbowlaugh diki smusovi a jeho parodiam
pak jsem se kukla na original a zalibilo sa mi to Rainbowkiss


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Vited - 19.01.2014

Ja jsem to jednou zahlédl v tv barandov když se moje mladší sestra divala na animaky a libilo se mi to tak jsem se zacal koukat a navic jsem pak zahledl nejake ty parodie u smusy apod


RE: Jak jste se dostali k MLP? - NaiaMLP - 20.01.2014

Přes Tv. Ze začátku se mi to moc nelíbilo, ale když jsem to viděla podruhé, nějak mě to chytlo. Pinkiehappy


RE: Jak jste se dostali k MLP? - DubSpy - 29.01.2014

Ja som hladal viac dubstepu a narazil som na Rainbow Factory a ten phlad na Rianbow Dash som nikdy nedostal z hlavy Rainbowkiss Apotom som do 1 mesiaca videl vsetky diely XDDD


RE: Jak jste se dostali k MLP? - rapid01 - 30.01.2014

no islo to v telke dost davno uz na jednom programe ceskom a proste videl som prvy tak som to zacal pravidelne pozerat ale o exsistencii bronies viem kratko len som pozeral nevedel som o niakich komunitach a dnes som stastny Pinkiesmile Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - pavelpri - 31.01.2014

Tak já jsem se k MLP dostal přes hru World of Tanks, konkrétně na streamu WoTka uanubise. Asi před rokem jsem začal koukat na pravidelný stream a často hrával spolu s pppddd. Několikrát proběhly výměny názorů ohledně MLP kdy pppddd nadhazoval jak to je úžasný seriál a uanubis nechápal jak se na to může koukat Rainbowlaugh celkově jsem se u toho nehorázně bavil tak jsem si řekl proč se na poníky nepodívat.
První co jsem našel byl díl S3E2 - Crystal Empire. Sice nejdřív převládaly pocity jako vždyť to je pro malý holky Twilightblush ale po dokukání jsem okamžitě hledal S3E1. Dostal jsem takovou dávku pozitivní energie koncentrovanou do ani ne jedné hodiny která rozhodla o transformaci na bronyho v průběhu asi měsíce před maturitou kdy jsem shlédnul 1.-3. sérii FiM.
Takže velký dík patří pppddd který začal diskuzi o ponících na streamu. Ajsmug


RE: Jak jste se dostali k MLP? - BronyAOC_ - 04.02.2014

Nejdřív Smusa, pak hotdiggydemon a bfe. Pak ještě pár MLP songů a už sem se díval na celý díly v originále Rainbowlaugh .


RE: Jak jste se dostali k MLP? - 1munit - 03.03.2014

Podle mé historie stránek bylo mé první setkání s poníky toto video:

Pak jsem se koukl na originál. A potom jsem začal stahovat první sérii.Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Aaron - 03.03.2014

Přes otřesný dabing na Barrandově. Ještě že mě to neodradilo Twilightsmile.


Re: Jak jste se dostali k MLP? - DannyTV - 16.03.2014

Ja jsem se seznamil s MLP kdyz jsem jednou vecer premital a prisel za mnou bratr a rikal at se podivam na barrandov, ze se zdesim. Videl jsem ty roztomile poniky a hned jsem zacal koukat na internetu, kde se to da stahnout.