Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Kiminekcz - 21.03.2014

vím že náhodou jsem najel na Smusa parodie na mlp fim a potom jsem si řekl že se podívám na original předtím jsem si řekl: to bude blbost. protože jsem nenáviděl ty g1 g2 g3 g3,5 ale nevěděl jsem že je i g4 tak jsem se na to podíval, 20 minut jsem si řekl: hmm není to špatný podíval jsem se na další a potom jsem si řekl: co se mi na tom líbí sakra ale potom jsem objevil bronies a uviděl jsem že nejsem sám. takto jsem se tomu dostal já Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Moon Light - 21.03.2014

No k MLP jsem se dostalo dávno,ale ani jsem o tom neměla tucha. Když jsem byla menší ráda jsem se dívala na barevný poníky (já jsem snad nikdy neviděla název) a ona to byla G1 (jak já jsem to milovala Rainbowkiss) A k FiM jsem se myslím dostala přes Animáček,občas si můj mozek vzpomněl že že se vysílá něco na co se chci dívat,pak už tomu dopomohl Smusa a kámoška která je znala jen trošku (jako já) a byl na světě další Broník Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - barydoly - 23.03.2014

Přes barrandov. Pak sme si s kámoškama sestavily skupinu kde každý reprezentuje jednoho poníka.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Atakke - 26.03.2014

Mno já se dostal k mlp přez animáček, když jsem se na něj koukal s 2 letou sestrou Pinkiesmile
a potom jsem zjistil, že spousta lidí, které jsem např předtím odebíral na youtube jsou bronies Pinkiesmile Das Bo Shit, Smusa, Alex S. atd. Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Music pie - 08.04.2014

Hmm, asi hlavne kvôli mladším sestrám, tie vždy pozerali mpl na barrandov tv , a tak niekedy keď som večeral, sem tam som pokukoval po telke a vždy som to hodnotil ako blbosť. No a raz keď som bol sám doma som prepínal kanáli v telke narazil som na mlp a zistil som že to nemôžem prepnúť Rainbowlaugh. Potom to už šlo, stiahol som si 1. sériu atď.Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Mc RackCZ - 12.05.2014

Než jsem viděl smusovu parodii na fim tak jsem opovrhoval lidmi kteří mlp sledovali - ale pak jsem ji uviděl a řekl jsem si ,,proč se nepodívat na originál?" Tak jsem skoukl pár dílu v češtině. No co vám budu povídat bylo to hrozné, ale trochu se mi to zalíbilo tak jsem si pustil díl v angličtině, konkrétně Winter wrap up a pak sem v tom jel. Na dovolené v Americe 2013 jsem trávil večery sledováním všech dílů jako závislák Rainbowlaugh a bylo to.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Tunder2510 - 27.05.2014

Ja som sa nudila a tak som si zapla Minimax. Pinkiehappy


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Elchar - 27.05.2014

Eh... moje skvělá kamarádka, která je pegasister, mě tím zkrátka otravovala tak dlouho, dokud jsem si neřekl, že to zkusím. Tak jsem se kouknul na první epizodu a řekl jsem si, že to nebylo až tak špatný, jak jsem popravdě čekal. A tak jsem se kouknul na další epizodu... a na další... no a už to se mnou jelo Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Tiger Eye - 28.05.2014

Nudila jsem se, ta jsem si zapla telku. Mela jsem nastavenej barrandov na kterym bezel animacek a v animacku ponici. A pak jsem s tim nakazila spoluzacku (tady Batmoon)... A na youube jsem najednou narazila na poniky v ajine a od ty doby jsem na tom zavisla. Shledla uz jsem uplne vsechny dily... Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - MelodyBreeze - 02.06.2014

Minimax 1. časť a 2. časť tiež Rainbowwild