Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Hotsteppa - 06.09.2014

(05.09.2014, 15:03)LEGION-1 Napsal(a): No už pri úvodnej zvučke som sa cítil ako blbec (a toto funguje doteraz Rainbowlaugh ) (...) To bol diel Dupnúť si kopýtkom (19/II.) a spočiatku zase ten trápny pocit a Facehoof k tomu.


Mne o tom hovor, ja som sa mnohokrát pri zvučke blažene usmieval od ucha k uchu ako totálny idiot Twilightsmile



RE: Jak jste se dostali k MLP? - Monique - 07.09.2014

K MLP jsem se prakticky dostal díky nudě a world of tanks. Čas od času jsem koukal na jeden CZ WoT livestream a několik lidí byli bronies, různě se o tom bavili na chatu a tak... No a když jsem se jednou nudil, rozhodl jsem se dát tomu šanci s tím, že to stejně bude kravina... A pak už to šlo z kopce, během jednoho dne půlka S1 hotovo... a dál už to asi každý zná.
PS: Už jsme na tom streamu ponifikovali skoro půlku chatu Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Neko.Cross - 07.09.2014

K MLP mě dostala stará videopůjčovna X'DDD S to jako fakt Rainbowlaugh Otec často jezdil pryč a matka něco dělala tak jsem si chodila půjčovat na pár dní vždy několik kazet Rainbowlaugh a MLP patřilo mezi ně Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh Jinak MLP znám už od G2 Rainbowlaugh takže no problemos :3 hihi :3 Mám to už ráda od těch starých :3 A i když to dříve bylo mco dětinské tak se mi to extra moc líbilo Heart


RE: Jak jste se dostali k MLP? - krtek - 23.09.2014

ja jsem se k mlp dostal ze jsem se koukal na barrandov, a byl to zrovna prvni dil, nevim co ale proste jsem se na to koukal, uz nevim proc a co mne k tomu donuilo se na to koukat, tak jsem koukal, dalsi den jsem na to koukal znova, a pak to jelo z kopce, koukal jsem na vsechny epizody, jel jsem do prahy, koukal jsem na to, bylo my tak lito ze jsem jednu vynechal, na internetu ta episoda byla tak jsem se na ni koukal, no a o bronies ani nevim jak jsem se dozvedel, asi prez neco ze jsem hledal o mlp tak jsem tu neco nasel a tak jsem se musel registrovat Rainbowlaugh .


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Dawnflash - 23.09.2014

Úprimne povedané, ak by som to mal sledovať v CZ/SK preklade, asi by som sa nenechal namotať. Našťastie som sa s tým stretol v origináli, už veľmi dávno, ale vždy som to ignoroval ako komerčnú hlúposť. V období 2012+ som bol pokemon furry, a na Skype sme mali otvorenú skupinu, do ktorej sa dostali niektorí bronies. Keďže sa títo pričinili o zmenu témy v skupine na MLP, začal som sa zaujímať o to, ako je možné, že takáto veková skupina to obľubuje.
Strávil som celú noc výskumom po internete, hlavne dokumentáciu fandomu a analýzu MLP odborníkmi, a (Twily by súhlasila) po vedeckom okienku som sa rozhodol pozrieť si to, aby som to mal aj po praktickej stránke. No a ďalej asi viete. Prvú epizódu som videl 2 týždne dozadu. 4 dni po potom som už mal stiahnuté všetky diely. Do týždňa som mal kompletný soundtrack. Bless you, Smile song Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - sc@lix - 23.09.2014

Já jsem se dostal k MLP tak, že jsem přepínal programy až jsem narazil na MLP:FiM na minimaxu. Chvilku jsem se na to díval a zaujalo mě to. No a od té doby to sledují.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - barydoly - 25.09.2014

Já se divala na staré poníky ( raritka, růženka, duhovka) a pak sem na minimaxu narazila na mlp fim a bavilo mě to. Pak sem zjistila, že moje spolužačka a barča123 mají taky rády mlp tak se to stal můj koníčekTwilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Sei - 25.09.2014

Tak ja som sa ku tomu dostal cez paródiu na Spongeboba, ktorou ma otravoval jeden môj známy. Bola tam použitá hudba "Rainbow Dash - You're Gonna Go Far, Kid" (pôvodná nahrávka je od Offspring). Tá hudba sa mi páčila extrémnym spôsobom, napočúval som sa jej asi dvadsať hodí, neskôr som si postupne ponifikoval počítač, prerobil ikony na poníkovské obdoby, nastavil si ako pozadie Rainbow Dash a Vinyl Scratch, atď. Jedenmôj kamarát navrhol, aby sme si pozreli jednu epizódu My Little Pony. Ešte ten deň som si pozrel prvú epizódu. Môj názor po dopozeraní prvej epizódy: "To je hovadina, prečo by som mal pozerať seriál pre päťročné dievčatá?" (Dones sa za tú vetu nenávidím Rainbowlaugh), tak som adšej išiel spať, ale nejak sa mi nedarilo zaspať, stále som proti svojej vôli rozmýšľal nad poníkmi a hlavne nad Rainbow Dash. Tak som ten večer pustil ďalší diel a ďalší a ďalší až som si nakoniec pustil skoro polovicu prvej série Rainbowlaugh Potom som sa pozrel na čas a zistil, že sú dve hodiny ráno... Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Anypony - 26.09.2014

No tak to je jednoduchý..... Dělal jsem organizátora PGF... a tak koukám na program a vidím že hrozně pozdě večer je jakási přednáška nazvaná My little pony jako lesbická romance..... chvilku jsem na to koukal a nevěděl co si o tom mám myslet.... a pak jsem ze zvědavosti na tu přednášku šel a po přednáškce jsem si řekl že bych se mohl podívat aspoň na prvních pár dílů... a už jsem od toho nemohl odtrhnout....


RE: Jak jste se dostali k MLP? - TheRacet - 26.09.2014

Já jsem se dostal k MLP Když to dávaly televizi to sem si říkal pěkní poníci zatím mě to nějak nezajímalo ale líbilo se mi to. Pořádně mě to začalo zajímat Když sem vyděl Smusovo parodie tak sem si řek najdu normální díly shlídnu to. Našel sem jen tuhle stánku. Sem se divil kolik nás jeRainbowkiss tak sem se zaregistroval pak sem se dal do dívaní na MLP. Hned sem shlédnul 1-3 sérii během 3 dnů na 4 sérii sem koukal každou sobotu kde to streamovaly.....Od té doby sem na tom celkem závislí .....RainbowhuhRainbowlaugh
PS. Už se těším na EqestriaGirls RainbowRock a na 5.sérii. .....YEY...