Bronies.cz
Jak jste se dostali k MLP? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k MLP? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-MLP)



RE: Jak jste se dostali k MLP? - Greytail - 01.06.2012

Kdysi, když jsem byl ještě malé hříbátko, tak jsem poníky sledoval - myslím, že šlo o G1, ale tenkrát jsem to vážně nerozlišoval Rainbowlaugh No, postupem času přišly nové trendy a nové zájmy a na poníky jsem zapomněl. S Friendship is Magic jsem se poprvé setkal v podobě obrázků a jako první věc, která mě trkla do hlavy byla vzpomínka na první poníky - takže jsem ze začátku o seriál neměl zájem (jo, jo, říkal jsem si ,,S naivníma pohádkama už přeci nebudu ztrácet čas," a ,,To se vtom seriálu jako mění do lidí? Bože můj, to musí bejt p-censored-a." (Mylně jsem si vyložil obrázky humanizovaných poníků Pinkiehappy. No, chvilku jsem se úspěšně držel od seriálu dostatečně daleko, ale pak už mi začalo být docela divné, že to vážně má na internetu takovou popularitu. No, a když se k tomu přidal samotný topic na furry.cz a já si přečetl, o co teda přesně jde, tak začala zvědavost čím dál tím víc vítězit. Nakonec jsem to nevydržel a řekl jsem si: ,,No, tak zkusím tedy alespoň tu první epizodu a uvidím." Takže, jednu v sobotu jsem si pustil Mare in the Moon... A zbytek víkendu jsem strávil tím, že jsem si pouštěl jednu epizodu za druhou Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Airy Hunter - 03.06.2012

Já jsem se k MLP dostal přes Smusovu parodii Twilightsmile Řekl jsem si že když už se koukám na tu parodii tak se zkusím podívat i na originál Twilightsmile a co se nestalo? Rainbowlaugh Zalíbilo se mi to Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Johnn195 - 04.06.2012

Já to mám úplně stejné jako Airy Hunter Rainbowlaugh Jen bych ještě rád dodal že to bylo díky facebooku a stránce Au moje koule Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k MLP? - MafatGolgo - 04.06.2012

Já se k MLP:FIM dostal celkem zvláštní a těžko uvěřitelnou cestou. Jednoho ne zrovna krásného dne jsem se jako vždy nudil u počítače, nevěděl coby kdeby, a tak jsem zavřel oči, hlavu opřel o ruce a říkal jsem si: "Co mám dělat?" Hlavou mi přemítaly hry, které jsem již dohrál. Když v tom najednou se mi v hlavě ozvalo: "My Little Pony." Vůbec jsem nevěděl, co to znamená, v životě jsem nic takového neviděl ani neslyšel. Tak jsem tedy zavítal na YouTube a pustil si první díl MLP:FIM (v EN, samozřejmě). Zezačátku mi to připadalo jako další pohádka pro malé holčičky, ale nevzdal jsem to a dokoukal jsem to až do konce. V hlavě jsem si to, co jsem právě viděl, zhodnotil a přišlo mi to vcelku zajímavé. A tak jsem si pustil další díl, a čím více jsem toho viděl, tím více se mi to líbilo. Rozhodnuto bylo, když jsem viděl Winter Wrap Up.
Dodneška si říkám, že ta zpráva musela přijít z Equestrie. Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Máro - 04.06.2012

Dostávať správy z EQ? To chcem aj ja! Shut up and take my money!


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Terodeness - 04.06.2012

OT: Nevím co to hulíš, ale chci to!


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Jamis - 05.06.2012

Kdysi krátce po revoluci jsem jako malý kluk koukal na MLP 'n Friends a před měsícem mi náhodou přišlo do cesty tohle video, poníci z něj se mi usídlili v hlavě a už neodešli Pinkiesmile do jisté míry byli poníci ve správný čas na správném místě přesně dle hesla "I need more than a survive right now. I need hope!"

Dneska mi už stačí třeba při jízdě MHD zavřít oči, pustit si hudbu z tohohle videa a jako bych sám letěl oblohou...

http://www.youtube.com/watch?v=oXG-BpgKU6w&


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Pivos - 09.06.2012

Já jsem viděl parodie od SmusaMovies Rainbowlaugh a chtěl sem vidět jak to je original. Tak se mi to zalíbilo a už to sleduju furt.


RE: Jak jste se dostali k MLP? - martinpir - 17.06.2012

1. od Smusy
2.pripad by byl asi airyhunter
Rainbowlaugh a pak me to nejak chytlo


RE: Jak jste se dostali k MLP? - Pajzl - 17.06.2012

Poprvé jsem se dostal do kontaktu s poníky přes video Ponycraft 2, tehdy jsem si říkal "Heh, jaká blbost" Rainbowlaugh Pak jsem si povšiml, že na stránce aumojekoule.cz vzniklo oddělení My Little Pony, ale nevěnoval jsem mu pozornost (zajímavé, že jsem nenarazil na žádný obrázek dokud jsem je sám nezačal vyhledávat Pinkiehappy ). Pak, když se na mě vykašlala spousta "kamarádů", propadl jsem depresi a chvíli plul životem s nehezkými myšlenkami, opět jsem si toho oddělení všiml a okamžitě tam naběhl, bylo mi všechno jedno. Jako první video tam byla parodie od Smusy, po jejíž shlédnutí jsem si řekl "Sakra, musím se na to podívat". Což jsem udělal... a byl jsem v tom, za což jsem mocmocmoc rád Rainbowlaugh