Bronies.cz
S5 - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S5 (https://bronies.cz/Forum-S5)
+---- Téma: S5 - Všeobecná diskuze (/Vlakno-S5-Vseobecna-diskuze)



RE: S5 - Všeobecná diskuze - Annabell - 17.11.2014

A ja som sa už tešila, že S5 začne fakt skôr ako to bolo so S4, keď sa ešte spomínalo, že by mohla byť i toho roku a ak nie, tak začiatkom nového roka. Tým som to brala ako január... Dúfam, že vydržím do jari.


RE: S5 - Všeobecná diskuze - sc@lix - 17.11.2014

(17.11.2014, 17:26)Oggy123 Napsal(a): sc@lix: Rok a pol dlhej pauzy? Keď začala S4 tak stále pracovali na posledných dieloch S4 čiže nemali pauzu.. S4 sa ukončila 10.5. 2014. Je november. To je 6 mesiacov.
3. Séria skončila vo februári. 4. začala v novembri. To je 9 mesiacov.
Tým chcem povedať, že autori majú ešte 3 mesiace času takže nemeškajú oproti minulému roku..

To se nedá tak říct. Na 4. sezonu měli 9 měsíců, protože 3. sezona byla skrácená, proto skončila i dříve. Kdyby měla tak jako předcházející sezony 26 dílů, tak by skončila někdy v květnu a oni by měli na 4. sezonu ne 9 měsícu, ale 6, tak jako u předcházejících sezon. Tak proto mě zajímá důvod proč ta, dobře ne rok a půl, ale rok dlouha pauza.


RE: S5 - Všeobecná diskuze - xsoft - 17.11.2014

sc@lix: tak se jich zeptej


RE: S5 - Všeobecná diskuze - ZoidySVK - 17.11.2014

(17.11.2014, 17:13)Azuliana Napsal(a):
(17.11.2014, 17:05)Oggy123 Napsal(a): Pre mňa osobne ten teasor bol na nič. Nič nové sme nevideli. Maixmálne dali vedieť, že žijú. A s tou reklamou na konci to doslova zabili..

Přesně. To nebyl teaser, ale pointless předehra přilepená k reklamě na hračku Rainbowlaugh

Lebo v histórii teaserov bol aj nejaký teaser ktorý bol niečo vravný Rainbowlaugh to je ich úloha... proste dať vedieť že sa niečo chystá ale čo to bude to sa dozviete až v trailery :3

Mne len akosi počty nevychádzajú ak bude mať 5. séria 26. epizod to znamená že sa bude vysielať 24-26 týždňov (počítam dvojdiely) V prípade že sa začne hneď v marci tak ukončenie čakajme na konci prázdnin t.j. V Auguste poprípade v Septembri. Kedy ale potom začne 6. séria ? Applejackunsure. Zase až na jar alebo si počkáme rok na jeseň 2016. Robia zmetky a potom mi to nevychádza.



RE: S5 - Všeobecná diskuze - sc@lix - 17.11.2014

Citace:ZoidySVK: Mne len akosi počty nevychádzajú ak bude mať 5. séria 26. epizod to znamená že sa bude vysielať 24-26 týždňov (počítam dvojdiely) V prípade že sa začne hneď v marci tak ukončenie čakajme na konci prázdnin t.j. V Auguste poprípade v Septembri. Kedy ale potom začne 6. séria ? . Zase až na jar alebo si počkáme rok na jeseň 2016. Robia zmetky a potom mi to nevychádza.

S tím s tebou musím souhlasit. Proto se divím, že to chtějí vydat až na jaře. Asi k tomu mají důvod.


RE: S5 - Všeobecná diskuze - Skřivan - 17.11.2014

Pokud bude pátá řada stát za to, klidně si počkám ještě rok nebo dva, aby vychytali všechny chyby a udělali z ní všehovšudy nejlepší sérii.

Pokud bude stát za nic, nebudu ji sledovat. Ani kdyby vyšla za týden.

Nevím jak vy, ale já jsem ochoten si na kvalitu počkat. A to, jestli bude pětka dobrá i po takovéhle pauze, je věc druhá.


RE: S5 - Všeobecná diskuze - sirMichael - 17.11.2014

Myslím že ani nevadí když s5. začne až na jaře, stejně se dočkáme tak jako tak Twilightsmile (i když to čekání je na nic)


RE: S5 - Všeobecná diskuze - Minetex - 17.11.2014

Na Equestria Daily jsem se dočetl o dalším Teaseru a o upřesnění data začátku. Bude to jaro 2015. Nemám čas sem naházet odkazy, tak sorry, někdo to sem určitě hodí Rainbowlaugh


RE: S5 - Všeobecná diskuze - Dragonalicorn - 17.11.2014

Si ke svím počtům o sérijích přihoďte EQG 1 a 2 a k rovnici na S6 jste zapoměliy na chystaný celovečení film s premiérou 2016 o kterym víme méně, než o filmu Warcrime (film o hře Warcraft). Takže S6 možná bude až 2017 Twilightoops

Preboha JARO ?! Minymálně čtyři a půl měsíce. A to to může vyjít i v polovině května (Maya) Rainbowderp To bude velice smutný a tuhý Leden s Únorem a možná i Březnem Applejackunsure

LoL to je jako když se RBD v S4 dozvěděla, že nová knížka s Daring Doo výjde o dva měsíce déle než původně měla Twilightoops Jaká hloupá reference Twilightangry2


RE: S5 - Všeobecná diskuze - Žeryk - 18.11.2014

Ten film má být 2017 ne Rainbowlaugh a proto si taky myslím, že se S5 a S6 ještě bohatě stihnou + má prý vyjít nějaký spin off seriál navazující na EQG2 o kterém už jsem slyšel od 3 lidí, ale stále mi nikdo nevysvětlil o co jde Rainbowlaugh