Bronies.cz
Motorky (a vše okolo nich) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Motorky (a vše okolo nich) (/Vlakno-Motorky-a-vse-okolo-nich)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Motorky (a vše okolo nich) - Azuliana - 12.08.2014

Nedávno se nám v jednom zdejším tématu málem rozjela velmi zajímavá diskuze, leč byla brzy utnuta (že prý moc off topic), tak v ní můžeme pokračovat zde.

[Obrázek: tumblr_na4iwyRSKi1rseemfo2_r1_400.gif]


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Divočák - 12.08.2014

Jawa Mustang Rainbowlaugh

Odesláno z mojeho placatého mobilu pomocí Luniny karimatky


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Kovu11 - 12.08.2014

Za 800€ si kúpite Royal Endfield jednovalec a mobil s wifi android a GPS za 50€ Rainbowlaugh India is magic.


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 12.08.2014

Hm, zatim nemám o čem diskutovat. 250ku bratr položil a když se dala do kupy, začalo něco klepat v motoru (máme Suzuki GN250, stačila na občasné ježdění a dřív jsem ji proháněl i do školy, ale to už je let), ale stejně to je už málo, tak bych na jaře chtěl něco silnějšího (když nebudou nečekané výdaje, tak "chtěl" = koupim Rainbowlaugh ).

Tak jsem aspoň volal autoškoloučitelopánovi, abych si rozšířil řidičák na neomezeno, ale je prej docela narváno a druhej komisař má dovolenou, tak doufám, že to letos stihnu Rainbowlaugh


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Elevea - 13.08.2014

Nevím, co bylo původním námětem diskuze, ale kdo nečistil na pionýrovi v půlce kopce u horní dolní ocelovým kartáčem svíčku, není podle mě motorkář.


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 13.08.2014

Tak to asi nejsem, protože jsem pionýra nikdy neřídil. Rainbowlaugh


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 13.08.2014

Tak pionýrá jsem řídil + nějakou 175, ale nikdy jsem ho nevlastnil. Stejinak bych už takový stroje raději neřídil, hlavně z důvodu obrácenýho řazení, to byl porod přesednout na Jawy apod., když to člověk nemá zažitý a pořád tam kope obráceně rychlosti.
Pokud pominu nějaký mopedy a skútry, tak jsem začínal na starejch Yamahách v drtivé většine z řady XT - 200, 350, 600 až do nynější 660. Pár odboček by se našlo nějaká kroska 125 Aprilia tuším, Cagiva 125(na svou dobu celkem vymakaná až na to hnusný čtveratý světlo Rainbowlaugh) a Yamaha R6, na které se někdy zase svezu, když mi ji otec půjčí. Twilightsmile
Dá se říct: Všechno lesůvky až na R6 a XT660.
Málem bych zapomněl zmínit svého oblíbeného skútříka Rainbowlaugh
   



RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 13.08.2014

Miky: jo ty Cagivy maj vzadu hnusná světla, ještě sem neviděl žádnou normální Rainbowlaugh

Jinak já toho moc neměl. Ani nevim kolik mi bylo, když táta přivezl Hondu MT-80 (bez papírů, bez značek) a já na tom chtěl pořád jezdit, ačkoli jsem na ni nedokázal nasednout (byl jsem moc malý) a když jsem na tom seděl, nedošáhl jsem na zem. Takže jízda vypadala tak, že mě táta posadil na motorku, já si zařadil rychlost, pomalu se rozjížděl a on mě přidržoval a při zastavování mě buď pomohl, nebo když nebyl kolem, tak jsem nechal neutral, vypnul to a dojížděl dojížděl, až jsem sebou třísknul do trávy Rainbowlaugh

V 16ti jsem si udělal řidičák na 125ku, potom jsem měl 80ku skútr (starej, hranatej Peugeot Hercules 80), pořád ho máme, jen ho bratr zadřel... V 17ti rozšíření na 250ku - to jsem měl tu Suzuki GB 250 (taky ji máme, ale jak jsem psal, bratr ji položil + něco klepe v motoru). Potom kvůli škole nebyl na motorku čas, ani moc financí no a teď se k tomu chci vrátit.


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 13.08.2014

No ta Cagiva o který mluvím vypadala vzadu celkem ok, ale přední světomet...
[Obrázek: index.php?app=core&module=attach&section..._id=780149]
Je celkem škoda, že je pryč, mohl z ní být zajímavej veterán. Twilightoops
Teď jsem si tak uvědomil, že první 200 nebyla Yamaha ale Gilera RX200 Applejackconfused
[Obrázek: GILERA%20RX%20Arizona%20Hawk%20200.jpg]

Škoda, že nejsi někde v okolí Brna, hned bych se projel. Ajsmug


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Azuliana - 13.08.2014

Tak já jsem zatím v roli pasivního pozorovatele, ačkoli po nějakém pěkném stroji toužím už někdy od puberty.

O to víc si užívám to svoje pasivní pozorování Rainbowlaugh