Bronies.cz
Motorky (a vše okolo nich) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Motorky (a vše okolo nich) (/Vlakno-Motorky-a-vse-okolo-nich)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 01.09.2015

Tak tachometro/otáčkoměro/ukazatel Rainbowlaugh dorazil, blinkry taktéž, sice mají blinkry větší závit, ale to se pořeší, to je to nejmenší. Tachometr namontuju o víkendu.
[Obrázek: GRUhUmc.jpg]

Zítra musim zavolat na úřad, jestli už je hotový řidičák, v pátek tam poslat tátu a snad o víkendu se už konečně projedu. YAY!

No a pak koupit zadní pneu... a vzhledem k tomu, že přední už je taky 5 let stará, asi by to chtělo i přední.

Už aby bylo patnáctého....
[Obrázek: untitled0zsl5.png]
Rainbowlaugh Rainbowlaugh


Jo a ještě někde sehnat tohle na helmu....
[Obrázek: WFMJdx3.jpg]
ololololo Rainbowlaugh Rainbowlaugh



RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 03.09.2015

Paráda. Tak jak si trochu zvykneš na mašinu, tak bychom mohli podniknout nějakou menšívyjížďku Ajsmug.
S pneumatikou mám taky problém, zadní už je uprostřed sjetá, ale tuto sezónu ji ještě dojedu. Teď už jen čekám, až bude trochu pěkně pořádně otestuju moji novou radost... Twilightblush



RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 10.09.2015

Tak co Niemande? Už jsi pořádně protáhl mašinu?


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 11.09.2015

Ne, minulej pátek sem dostal řidičák, v sobotu jsem musel celej den dělat, večer jsem zjistil, že už neni benzín, jenže se mi už nikam nechtělo, protože jsem se potřeboval učit na zkoušky a od neděle je zima... Takže asi příští rok. Byla taková zima, že jsem neměl ani náladu na to, montovat tam tachometr a blinkry.


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 11.09.2015

Wtf? Jak zima!? Jak příští rok!? Co to je za rouhání. Však ještě sezóna neskončila. Ještě bude pěkně. Ajsmug
Jak bude kroska, tak sezóna neskončí nikdy. Derpytongue2


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 15.09.2015

"Never give up"
[Obrázek: cm3XAca.gif]
Marc Marquez's bike died with 3 minutes left in qualifying. He was in 1st place...

[Obrázek: od3rvS9.gif]
Luckily he was close enough that he could run to his pit.

[Obrázek: HQ8T3Tr.gif]
He got on his backup bike and continued qualifying, he was now in 7th place.

[Obrázek: YfMme67.gif]
He ended up taking 1st place with a lap time of just 2:02.135 which was faster than the previous record of 2:02.773, which was also set by Marc.

Kód:
http://www.motogp.com/en/news/2015/04/11/marquez-takes-pole-at-cota-after-dramatic-q2/173471

[Obrázek: Mlpfb.gif]

Rainbowdetermined2


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Azuliana - 16.09.2015

Jooo, to si pamatuju! Rainbowlaugh Marquez není normální Rainbowlaugh


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 19.09.2015

Přišla mi leštěnka na svody, tak jsem s tim včera začal. Nějak se mi nechtělo to rozebírat, prostě leštim tam, kde to jde, možná příští rok to rozeberu a udělám pořádně Rainbowlaugh

Zadní část šla dobře
[Obrázek: iTwwqbu.jpg]

Dole už to trvá déle
Před:
[Obrázek: ulg4U7W.jpg]
Během:
[Obrázek: saa71l5.jpg]
Po:
nic, ještě nemám doleštěno Rainbowlaugh

U motoru:
Před:
[Obrázek: aUUdLr7.jpg]
Během:
[Obrázek: yssVgG2.jpg]

Rozdíl je znát, jen to chvíli trvá dostat ty černý fleky pryč. Ještě by to pak chtělo něčim zkusit vyčistit motor, je takovej, meeh...

BTW: včera jsem se konečně pořádně projel, no.... do konce roku to už doklepu, ale fakt musim koupit nový pneu. A ještě jsem neměl čas dodělat ten tachometr a blinkry.... Rainbowlaugh


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 19.09.2015

Pěkné, jsem rád, že jsi ještě neukončil sezónu. Dnes se taky vrhnu na leštění.
Btw ještě by jsme se měli projet tento rok. Ajsmug


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Bouri - 19.09.2015

Projet? Co třeba k Radmenovi na chatu? To bych mohl přijet aj svým povozem (až ho budu mít doma). Twilightsmile