Bronies.cz
Motorky (a vše okolo nich) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Motorky (a vše okolo nich) (/Vlakno-Motorky-a-vse-okolo-nich)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Radmen - 16.08.2016

Jsem teď rozepsaný, tak ještě popíši asi týden starou komplikaci.
Byl tak pátek, pár minut si přispím, vyrazím směr garáž. Nastartuji moto, všechno v pohodě, doobleču se, vyjedu před garáž, zavřu vrata, sednu na moto, projedu bránou a hned za ní je takový mírný kopečíček. Motorka do něj absolutně nechtěla jet, plnej plyn a nic. Tak zastavím, říkám si, že došel asi benzín (odhadem bych ale měl ještě tak 20 km najet). Tak nevím, jestli jsem stihnul přepnout na rezervu a pak až moto chcípla, nebo jsem přepnul až po chcípnutí. Každopádně jsem už nenastartoval. Znělo to, jako by do ní nešel benzín, startér točil, ale prostě to vůbec neškytlo. No párkrát jsem to zkusil, uklidil motorku a šel pro auto. V práci jsem samozřejmě nic neudělal, jelikož jsem zkoumal, co s tím může být. Po práci jsem se šel věnovat motorce, doufal jsem, že přijdu a prostě nastartuji. No, bohužel ne. Více lidí mi říkalo, ať doliji benzín. No, i přes to, že minimálně rezervy tam muselo být víc než dost jsem teda jel koupit kanystr a benzín. Dolil jsem a překvapivě žádná změna.
Tak jsem se teda jal zkontrolovat svíčky. To se musí nadzvednout nádrž. Já mám navíc málo nářadí a to co mám ještě není zrovna na opravu motorky asi nejvhodnější. Po delším zápasení jsem se k těm svíčkám i dostal, bohužel jsem nenašel klíč na svíčky, ani nic jiného vhodného. Motorku jsem průběžně zkoušel bez úspěchu startovat.
Tak už jsem tak seděl opřený v garáži o zeď a přemýšlel co jsem komu udělal a komu co udělám. Po nějaké době dojel Miky. Bohužel klíč na svíčky co měl ze skútru byl k ničemu.
Prohlásil jsem tuším "Tak si to zkus nastartovat, ať vidíš, co to dělá." Tak nějak jsem zadělal co bylo třeba a Miky nastartoval... Zcela bez problému. Ještě jsme experimentovali, jestli není vadný palivový kohoutek, ale zdál se být OK.
Tak fajn, motorka jede. Otázka je, kdy se ta (neurčitá) závada projeví zase. Teď to bylo v garáži, tak to nebyla taková tragédie, ale druhý den jsem jel 250 km do Ostravy a tam bych nechtěl zůstat trčet. Naštěstí motorka od té doby OK, až tedy na příhodu ze včerejška, ostatně včerejšek jsem popsal kompletně zde...


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Azuliana - 25.08.2016

Aktivisté v Nice protestují proti šikanování a svlékání žen ze strany francouzské policie tím, že se opalují v #motokini Pinkiesmile

Zákaz burkin je nesmyslný a nepřispívá žádným způsobem k eliminaci nebezpečí terorismu.

[Obrázek: 14141592_10154494185989264_6755236152226...e=58590313]


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 03.09.2016



Pinkiesad2


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Mácaman - 05.09.2016

pekny fotky Pinkiesmile

http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/foto-tetovani-satky-a-spousta-chromu-sraz-majitelu-motorek-h/r~575d3ea2733711e6abfa0025900fea04/


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Radmen - 08.09.2016

Dnes jsem úspěšně zvládl zkoušku na rozšíření řidičáku (na neomezený). Kéž bych mohl říct, že to byl úspěšný den. Řidičák jsem sice zvládl, ale moje motorka opět stávkuje, stejně jako asi to před měsícem. Tentokrát si motorku odvezli do servisu, že na to kouknou. Jak si pro ni přijeli, tak taky říkali, že to je jak kdyby tam nešel benzín. Prý možná bude nějaká hadička špatná a nějak se ucpává. Zatím na to kouknou a po práci jim zavolám, co zjistili.

Update:
Tak motorku jsem vyzvedl ze servisu, nějak poladili podtlakové hadičky, že už byly špatné a mohli sát vzduch a hlavně prý byly rozsynchronizované karburátory... Moto jede. A řekl bych, že i trochu lépe. Respektive po té, co na mě spadl jistý magor se skútrem, přišlo mi, že motorka hůř reaguje na plyn. Teď mi to přijde OK.


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 08.09.2016

Tak velká gratulace pane řidiči. Ještě sehnat nějakej batůžek a koupit lepší moto a bude to dokonalý. Ajsmug A ten co na tebe padl, nepatřil čirou náhodou k JamIslámu? Rainbowlaugh


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Azuliana - 09.09.2016

Vychytávka Pinkiehappy




RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 09.09.2016

To vypadá celkem šikovně. Do nějakýho obyčejnýho deště to není až tak potřeba, ale do mlhy bych pro něco takového našel využití hned. Člověk by alespoň nemusel pořád otírat plexi rukou. Pinkiesmile


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 10.09.2016

"Valentino Rossi VR46 Official's team clearly felt the new OnBoard cam was missing something... "



Rainbowlaugh


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Azuliana - 10.09.2016

Vale. Co jiného čekat Rainbowlaugh