Bronies.cz
Motorky (a vše okolo nich) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Motorky (a vše okolo nich) (/Vlakno-Motorky-a-vse-okolo-nich)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 02.08.2015

Tak se věci hnuly, za týden a půl budu dělat závěrečky, abych konečně mohl jezdit bez omezení a tenhle týden jedem pro motorku. Nakonec to bude to CBRko (které jsmě měli tuhle půjčené), co jsem tu dal o pár příspěvků výše. Sice je to takovej strašák, ale ono se to dá do kupy. Motorově je v pořádku, bude k tomu druhá sada pneu. Teď se tam budou muset koupit jen přední blinkry + tachometr. Trochu se to musí umejt, vyčistit, naleštit. Potom bych chtěl ještě nechat nastříkat přední masku, plast pod sedlem a blatník do barvy nádrže a možná koupit klín pod motor, taky do barvy nádrže. A nakonec asi nechat přestříkat přední disk taky na bílou, pak by to mohlo vypadat trochu k světu. Twilightsmile

Bratranec asi bude kupovat GSX 1400 (blázen, cvok, magor!), tak musim taky něco mít Rainbowlaugh



RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 03.08.2015

No konečně! Děláš mi radost, kdyby si tak vzal z tebe příklad Radmen.
Takže jak to budeš mít v cajku, dej vědět a projedem se, akorát nevím, jestli ti budu stíhat s mojí motorkou. Rainbowlaugh


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Radmen - 03.08.2015

Tzn mám počkat rok na neomezenej řidičák?


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 03.08.2015

Miky: já nejezdim rychle Rainbowlaugh Hlavně ne na něčem, co jsem měl por zadkem pár desítek minut.

Spíš mě štve, že se mi pokazil Benz a oprava bude možná až za 10k :/ Myslel jsem, že bych koupil aspoň bundu, ale takhle to budu muset zatim odložit.

[Obrázek: _vyr_4838gp11.jpg] [Obrázek: _vyrp11_4838gp12.jpg]

No tak se blbosti okolo odloží, nebo si napíšu Ježíškovi Rainbowlaugh

Radmen: na profilu máš 21, copak teď už nejsou bez omezení od 21 let?


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 03.08.2015

Však neboj, jak to dostaneš trochu do ruky, tak to občas pořádně zataháš za heft.
Bez bundy se dá taky jezdit, horší to pak bude, až budeš strouhat silnici... Vím o čem mluvím. Ajsmug Rainbowlaugh I když na takový mašině bude strouhání silnice asi to poslední...

Radmen: Spíš jsem měl na mysli koupit mašinu a jezdit. Výběr máš...


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Radmen - 03.08.2015

(03.08.2015, 17:58)niemand Napsal(a): Radmen: na profilu máš 21, copak teď už nejsou bez omezení od 21 let?

Bez omezení je tuším od 25 a nebo po 2 letech praxe, tzn když v 18 uděláš omezenej řidičák, ve 20 můžeš dělat neomezenej. Já budu mít teď někdy v srpnu omezenej řidičák teprve rok, tzn příští srpen budu moct dělat neomezený řidičák (po 2 letech praxe, kde jsem v podstatě na motorku nesednul, jestli v blízké době neobjevím dobrej kup, ale papírově budu mít prostě 2 roky praxe... super systém!).


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Azuliana - 05.08.2015

Teď mě tak napadlo. Chystá se někdo do Brna? (kromě mě)


RE: Motorky (a vše okolo nich) - niemand - 05.08.2015

Já jedu do Brna, ale ne na motorky, bohužel Rainbowlaugh


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Miky - 05.08.2015

Já teď projíždím Brnem skoro každý den na motorce, ale na motorky nejspíš nepojedu. Moc mě neláká se jen dívat, jak jezdí ostatní. Ajsmug


RE: Motorky (a vše okolo nich) - Bouri - 05.08.2015

Mně zas tak neláká dát tolik peněz za motorky... Peníze se mi teď hodí na jiné věci... Applejackunsure