Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MidnightShadow - 27.10.2011

A jsem pro to, aby měli 18- omezený přístup na toto forko a chat.



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Moondancer - 27.10.2011

Chtělo by to, aby se nové příspěvky četli od shora dolů a ne naopak, jak je tomu nyní =)


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 27.10.2011

Tak popořadě...

Co se týče favicon, nikdo vám nebrání navrhnout nějakou vlastní Ajsmug Když jich bude víc, aspoň bude z čeho vybírat.

MidnightShadow: Všeobecně se budem snažit, aby byl veškerý obsah přístupný všem, nicméně bude tu ještě sekce s omezeným přístupem, nicméně na tom se ještě pracuje. Nenašel jsem na omezení věku totiž žádný plugin zdarma, takže budu muset asi nějaký napsat.

Moondancer: Pořadí postů se bohužel změnit nedá...

A co se týče shoutboxu - máte holt psát víc do fóra Ajsmug


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Arrow - 27.10.2011

(27.10.2011, 20:13)Ondrahub Napsal(a): Proč to musí být vždycky Rainbow Dash?
...tak nakresli jinou - já se alespoň snažil... Unsuresweetie




RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Mondrogar - 27.10.2011

Flaiming: Jaky je cenovy rozmezi tech placenejch ?
Arrow: A za to ti dekujeme Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 28.10.2011

(27.10.2011, 23:35)Mondrogar Napsal(a): Flaiming: Jaky je cenovy rozmezi tech placenejch ?
Arrow: A za to ti dekujeme Pinkiesmile

No našel jsem jeden plugin, který jde ale stáhnout jen za roční subscription, které dělá 10 euro. A kvůli jednomu pluginu to za to nestojí...Navíc už jsem na to koukal a nebude to problém nějak sesmolit vlastnoručně Ajsmug


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ondrahub - 28.10.2011

(27.10.2011, 20:59)Charlie Napsal(a): hm, asi nekdy udelam to logo s derpy...

Na tohle zvedám všechna svá kopyta.

(27.10.2011, 23:25)Arrow Napsal(a): ...tak nakresli jinou - já se alespoň snažil... Unsuresweetie

Jasný, já tu snahu oceňuji Pinkiesmile , akorát mi to tady přijde přerainbowdashováno (logo, favikonka, ikony u jednotlivých sekcí). Pokud to tak chcete nechat, samozřejmě si to tak nechte, já se s tím zdealuju Rainbowlaugh.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - EmberBluWolf - 28.10.2011

(28.10.2011, 09:23)Ondrahub Napsal(a):
(27.10.2011, 20:59)Charlie Napsal(a): hm, asi nekdy udelam to logo s derpy...

Na tohle zvedám všechna svá kopyta.

(27.10.2011, 23:25)Arrow Napsal(a): ...tak nakresli jinou - já se alespoň snažil... Unsuresweetie

Jasný, já tu snahu oceňuji Pinkiesmile , akorát mi to tady přijde přerainbowdashováno (logo, favikonka, ikony u jednotlivých sekcí). Pokud to tak chcete nechat, samozřejmě si to tak nechte, já se s tím zdealuju Rainbowlaugh.

Rainbow Dash made this forum 20% cooler Rainbowlaugh Teď je 120% cool víš xD



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ondrahub - 28.10.2011

Teď je RD too manestream Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 28.10.2011

Tak jsem si uvědomil, že tu docela citelně chybí sekce s odkazy...Asi udělám ještě další statickou stránku, kde bysme mohli vyvěšovat odkazy a bannery na další stránky (a na náš FB). Jediný problém je, že by se to muselo psát v HTML...Tak uvažuju, jestli spíš neudělat nějaký thread s odkazy, cpát je do prvního příspěvku a do menu dát odkaz na ten thread.