Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - CrystalShine - 25.04.2013

(25.04.2013, 11:12)Refly Napsal(a): Darm: Neumí, možná existuje plugin... Ale viz výše, nepovažuji to nutné.

Jo, to že to neohlásil vůbec nikdo jsem nečekal Pinkiesmile

No, já už ho párkrát použil Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 25.04.2013

Jen pro vaši informaci: Od začátku existence fóra bylo nahlášeno celkem 27 příspěvků (z toho 6 ode mě, když jsem ještě nebyl ani moderátor Pinkiehappy ) - takže si můžete udělat představu o využívání této funkce... Pinkiesmile

Tady jsem něco našel: http://mods.mybb.com/view/auto-unapprove-reported-posts
Ale zatím nasazení neplánuji... Vzhledem k využívání funkce a počtu moderátorů.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - CrystalShine - 25.04.2013

Ne, to fakt nemá cenu. Jakejkoliv modul navíc přináší potenciálně další bezpečnostní problémy. Fak tak málo? O.o


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Vlník - 25.04.2013

(25.04.2013, 13:10)Refly Napsal(a): Jen pro vaši informaci: Od začátku existence fóra bylo nahlášeno celkem 27 příspěvků

Já mám 1.Docela slušnej podílRainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hotsteppa - 25.04.2013

(25.04.2013, 11:14)Corwin Napsal(a): Nový moderátor? Kterého chudáka se povedlo uhnat? Pinkiesmile

Chudák... Nech mu je Luna milostivá Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 25.04.2013

Prosím, neřešme tu nového moderátora, i když ho také lituji.

Jinak souhlasím s Manďou. Lidi jsou líní stisknout tlačítko, které tu již máme, a chcou jiné.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Vlník - 25.04.2013

1.Pokud vím,tak o jiném tlačítku tu nikdo nemluvil,jen o rozšíření funkce toho současného
2.Přiznávám,že jsem na to mohl párkrát kliknout,ale když už si tolik lidí předemnou na ten příspěvek stěžovalo,tak mi přišlo samozřejmé,že už je dávno nahlášený(už jsem si zvykl na howrse-nejdřív se nahlašuje,pak až komentujeTwilightsmile )


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 25.04.2013

Jen takové malé zamyšlení nad tímhle tématem: Kdyby se do důvodů k ohlášení dalo přidat "Chová se jako de*il", třeba začne plnit svoji funkci...

Jak to asi funguje teď?

1) Uživatel vidí dementní/nesouvisející/offtopic/troll příspěvek -> klikne na "Ohlásit"

2) Zobrazí se "Ohlásit příspěvek je žádoucí pouze v případě, že se jedná o spam, nevyžádané obchodní sdělení, obtěžování, nebo je v příspěvek v rozporu s dalšími pravidly tohoto boardu."

3) Uživatel: "Hmm... nahlášení spamu, obtěžování, obchodní sdělení... pročíst si pravidla, jestli je tam nějaká zmínka o tom, zda lze uživatele-trolla/pitomce nahlásit? No takhle to tam asi psané nebude... teda jako mi to vadí, ale hádat se s moderátorama jestli to hlášení je podle nich oprávněné nebo ne? Hm ještě budu za blbce... "

4) Uživatel zavře okno "Ohlásit", smíří se s tím, protože:

a) nemá zapotřebí se proplétat psanými pravidly jestli je tohle v pořádku nebo ne (nemá na to čas ani chuť)

b) pouštět se do nejistého sporu, ze kterého sám nic mít nebude, i když bude v právu a jeho stížnost bude oprávněná

c) v případě, že stížnost oprávněná nebude, nebo je to "tak nějak na hraně" tak má pocit, že riskuje podrážděnou reakci ze strany moderátorů

-> stav se nezlepší.

PS: Vícekrát jsem měl chuť někoho nahlásit, ale idiotské chování výčet nezmiňuje a z těch ostatních kategorií se tu příspěvky téměř nevyskytují, takže to srovnání je příliš silné na ty věci, které se tu objevují ve velkém a pálí nás daleko víc...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zmok - 25.04.2013

Mám sice zkušensoti jen z phpBB, ale hádám, že tady to bude podobný. Tam je to tlačítko dobrý k hlášení jakejchkoliv žádostí na mody, který souvisej s konkrétním příspěvkem, protože na rozdíl od PM to viděj všichni a rovnou jim to nabídne možnost s tim příspšěvkem nebo tématem manipulovat. Takže to omezení na hlášení spamu je opravdu zbytečně úzký.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 25.04.2013

Ano, je to přesně tak, jak píše Zmok. Ten text u toho hlášení neberte tak doslova, je to prostě jen obecný text fóra - jak mnoho jiných textů tady... Ajsmug

Jinak bohužel - za "demenci" se špatně trestá... Nejenom, že je to dost relativní pojem[spoiler: , ale taky by tu asi moc (aktivních) lidí nezbylo... Rainbowlaugh Nikdo si to prosím neberte osobně... Ajsmug]