Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ajdrianpony - 25.07.2013

Mně se to logo taky nelíbí jen tak mimochodem .. mělo se nechat až na Haloween, to by bylo vhodné, je značně depresivní a slabším povahám jako já se nemusí líbit, na druhou stranu nehodlám kritizovat něčí vkus a hlavně když to tady tak sleduji, tak se toto logo k české komunitě bronies dokonce i hodí, když tu všeci na sebe utrhují jen pro to, že někdo napsal svůj názor... Raritywink Toť můj názor ale souhlasím s tím že záleží na Adminech a ostatních lidech, to že se to logo nelíbí mě neznamená že se to někomu nemůže líbit Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Lefty - 25.07.2013

Pokud k tomu můžu něco připsat..
Logo jako takové působí strašidelnou atmosférou, když jsem to poprvé viděl, přejel mi mráz po zádech (a to nekecám).
Logo by mělo mít účel prezentovat web a vítat nové uživatele (+ další věci). Představte si, že sem přijde nějaký nový uživatel kterému je 10 a nemá vůbec rád strašidelný nádech.. uvidí logo a úplně se mu znechutí web a už sem nikdy nepáchne. Logo je vizitka celého fóra a taková vizitka se mi vůbec nelíbí.. a určitě nejsem jediný. Tohle je můj názor na celou věc okolo tohoto loga, ten týden uplyne jak nic a logo bude jiné, ale nechtěl bych do budoucna aby se toto opakovalo.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Sissi - 25.07.2013

No tak holt budeme mít tejden logo pro milovníky gore, who cares? Děláte z toho dráma úplně zbytečně. Příště bude zas logo pro mírumilovné uživatele.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zagami - 25.07.2013

Já třeba zase opravdu nemám ráda FS. A každé logo, na kterém je, hrdě přetrpím a že takových je tu XXX a ještě bude XXXX.

btw.: pokud je to 10ti letý klučina/holčina, která se k nám never ever nepřidá jen kvůli tomuhle... Nemyslím si, že se to někdy vůbec stalo. Rainbowlaugh IMO


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - W3RT0UR - 25.07.2013

Bude jednou logo pro cloppery Pinkiecrazy?

Uživatel si tímto příspěvkem vysloužil 20% varování za pokus o vyvolání nového flame.
--Jamis




RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 25.07.2013

Smiřte se s tím, že každému se líbí něco jiného - logo (pro změnu) působí strašidelně, ale v rámci mezí. R34 a Gore loga tu nebudou.

Co se týče odrazování - strašidelnost se v seriálu objevuje poměrně často a k FiM neodmyslitelně patří. Někoho to odradit může, ale to mohou udělat loga s jakoukoliv tématikou. Navíc podle některých projevů (nejen) v tomto vlákně je jistá opatrnost při vstupu na toto fórum potřeba (alespoň prozatím) Ajsmug

Na diskuze, co se komu líbí a co ne, jsou jiné sekce. Další pokusy o (pseudo)flame nebudou tolerovány.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DaveL - 27.07.2013

Nic se kolem toho řešit už nebude. Ban dostal, ať je rád že jen na týden, navíc mu brzy skončí/skončil tak není co řešit.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DaveL - 27.07.2013

Supr, já ale důvod vím, a nějaký crypost číst nepotřebuju. Ničemu to nepomůže.

Case closed.
Jakékoliv další pokračování na toto téma bude bráno jako OT a trestáno dle sazby.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Vlník - 27.07.2013

Když už je toto téma celkem živé, chtěl jsem se zeptat na tohle: "+ 20 % - Citování předchozích příspěvků" Když už se tresty tak spřísnilo, je nějak řešeno porušení tohoto pravidla vzniklé až po napsání příspěvku? Abych byl přesný: Pokud je za příspěvkem 1 příspěvek 2 a příspěvek 3 pak cituje příspěvek 1, je to v době napsání v pořádku. Ovšem pokud bude příspěvek 2 smazán, pak zbydou jen přispěvek 1 a 3 a příspěvek 3 (nyní vlastně 2) cituje předchozí příspěvek a jeho autor o tom vůbec nemusí vědět.
Tedy dá se to nějak kontrolovat. Nemůže někdo dostat varování za to, že někdo jiný příspěvek smaže?
Snad jsem to napsal trochu srozumitelněTwilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DaveL - 27.07.2013

Dá se to zjistit a v tomto případě se to netrestá