Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 24.01.2012

(24.01.2012, 01:27)Legeden Napsal(a): jedna z veci co je na tomto fore ina ako som zvyknuty je ze po vstupe do threadu neni ziadna ikonka pri prispevkoch na oznacenie co je nove a co uz bolo precitane ... takto to tak naslepo cuvam ze co som uz asi videl a co nie ... ak by tento popis nebol dostacujuci tak dodam screeny ale tak snad sa chapeme Rainbowlaugh

To je pravda, nciméně pokud pro vstup do threadu použiješ šipku u názvu (zobrazuje se, pokud jsou ve threadu nepřečtené příspěvky), tak se dostaneš přímo na první nepřečtený příspěvek a od něj už můžeš číst dál Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Phoenyx - 24.01.2012

(24.01.2012, 13:37)Flaiming Napsal(a): Tož pak prostě nahraj ten obrázek na nějaký image server a postni to sem jako odkaz/přímé vložení obrázku Pinkiesmile Bohužel tento systém není dokonalý, takže holt musíme občas dělat ústupky.

Proč bych ho měl nahrávat na další imageserver když už je na fóru a dá se zobrazit přímo? Mě šlo jen o to že to nevypadá hezky když jsou pod sebou tři odpovědi a každá je jinak široká.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Matthew - 24.01.2012

Měl bych návrh pro Flaiminga ... mohl by zkusit udělat tady na fóru nějakou galerii na všechny loga, která se tu vystřídala - něco jako archív - případně to všechno postovat do tématu "Tvorba loga Bronies.cz" (pokud to už někde není, ale nenašel jsem to nikde).

Myslím že by nebylo od věci udělat seznam všech log + uvést jména autorů ... takhle tady to logo zůstane pár dní a pak se na něj zapomene a podle mě některá ta loga co tu byla se povedla.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Phoenyx - 24.01.2012

Yop, to není vůbec špatný nápad. Taky by mě zajímalo jaké loga tu lidi tvoří. Mohl bych tak načerpat inspiraci a vyhnout se případné podobnosti při tvorbě loga.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 25.01.2012

Matthew & Phoenyx: Jj, to by určitě bylo dobré Pinkiesmile Zkusím to naházet do fóra pro tvorbu loga, aby to bylo alespoň tam. (až bude čas)


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Máro - 25.01.2012

Mal by som pre Vás jeden návrh.
Vytvorila by sa sekcia z názvom poviedky alebo preklad to je jedno a pravidelne by som prekladal poviedky ako napr.: My little Dashie. Každý týždeň by som niečo pridal asi vždy v nedeľu. A ak by som sa osvedčil a môj preklad by sa Vám páčil ako odmenu by som požadoval titul Prekladateľ. Čo vy na to?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - tompopo1 - 25.01.2012

Pro Máro: Vidíš,to mě napadlo taky.S tím překladem jsem tomu nerozuměl, ale napadlo mě,že by každý(kdo má min.15 příspěvků,umí ovládat fórum a viděl min.10 dílů,a řekl by jaké,např.Sonic Rainboom,Dragonshy,atd.a potom by ho Správce vyzkoušel)mohl vymýšlet příběhy.Každý by měl nějakou funkci(např.Správce,Vypravěč,Kritik,Poradce,atd.).


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Máro - 25.01.2012

No tak ja vlastne spĺňam všetko ale ak odo mňa niekto bude chcieť mená epizód tak som došiel... Vydeľ som všetky časti ale nepamätám si ani jeden názov XP. Ale teraz to záleží na naších adminkoch či by mi dačo také povolili?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ondrahub - 25.01.2012

(25.01.2012, 16:16)Máro Napsal(a): Mal by som pre Vás jeden návrh.
Vytvorila by sa sekcia z názvom poviedky alebo preklad to je jedno a pravidelne by som prekladal poviedky ako napr.: My little Dashie. Každý týždeň by som niečo pridal asi vždy v nedeľu. A ak by som sa osvedčil a môj preklad by sa Vám páčil ako odmenu by som požadoval titul Prekladateľ. Čo vy na to?

Nová sekce se tvořit nemusí, máme tady sekci Literární tvorba, tam si vytvoř téma, já ti ho přilepím a třeba uzamknu ať v něm není nepořádek. Pak když budeš chtít něco přidat, tak se to odemkne nebo (pokud to jde) to téma budeš akorát upravovat a přidávat své další překlady.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Máro - 25.01.2012

Dobre, v nedeľu sa pokúsim pridať prvú časť MLD ak stihnem.