Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Monterka - 02.11.2013

Teď jsem u mnoha lidí včetně mě zaznamenala nespecifikované datum narození.
Pro příklad Zagami, Baterka, madA12345, Pogady, FastBolt, J_manT...
Bude se to nějak hromadně opravovat, nebo se to tak nechá? Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Baterka - 02.11.2013

myslím že to znamená že sem si datum narození skryl. Pinkiesmile díky
btw (nemám ho ani správně) takže je mi to šumák. Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MBite - 02.11.2013

Monterka: odpoviem tak isto ako som odpovedal už niekoľko strán dozadu:
(30.10.2013, 23:09)MBite Napsal(a): Neviem či existuje nejaké riešenie na takéto Akty X, jedine radím ak zmizlo aj niekomu inému nech napíše moderátorovi a on to potom dopíše.

Hromadne sa to zatiaľ nebude opravovať, plus neviem ako by sa aj dalo pretože ja napr neviem nikoho dátum narodenia, to viete povedať len vy. Takže ak chcete, PM modovi, nech vám to opraví. Pinkiehappy


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Monterka - 02.11.2013

(02.11.2013, 11:16)Baterka Napsal(a): myslím že to znamená že sem si datum narození skryl. Pinkiesmile díky
btw (nemám ho ani správně) takže je mi to šumák. Twilightsmile

Když je skryté, tak je tam napsané "ukryto" ale takhle ho tam nemáš vůbec Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zagami - 02.11.2013

Mně to taky nevadí, no one can know Pinkiecrazy


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 02.11.2013

Jenom koukám, že v profilu pořád je možnost změnit jméno. Radši jsem ale nezkoušel funkčnost, protože nechci pokoušet štěstí Rainbowlaugh . Ohledně záhadných dat narození (díky za upozornění Monterka Twilightsmile ), možná by to mohlo mít něco společného s Profile Ponies, nedávno jsem si je aktivoval (teď už jsem je radši zase vypnul Twilightsmile ). Bohužel to ale nemůžu otestovat.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Monterka - 02.11.2013

To se změnou jména tam myslím pořád bude, ale tentokrát na to bude ta lhůta Pinkiesmile
Nebo se pletu? Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MBite - 02.11.2013

No všimol som si že nemám tiež poníka, tak som si ho zapol a vymazalo mi to dátum narodenia.
Tak som to vyskúšal pre prípad párkrát, a ozaj, pri nastavení ponies mi to vymaže dátum a nedá poníka.

Takže si teraz radšej nedávajte poníkov inač vám unesú narodeniny. Rainbowlaugh

Edit: skúšal som hocičo zmeniť a zrušilo mi to dátum tiež. AKA tlačidlo aktualizovať profil je vražedné.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - G-Phys - 02.11.2013

U mě to funguje normálně, Luna mi tu pobíhá a nic se nezměnilo (až na nefunkčnost pluginu na zmenšení velkých obrázků). Jen sem neklikal na tlačítko aktualizovat, protože mi ani po updatu nezmizela.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 02.11.2013

Tak hromadně by to mohl obnovit správce serveru. Ze zálohy, která se dělala před aktualizací by se vytáhly data o narozeninách a dala by se do současné databáze. Jinak je klidně možný, že za to může User Ponies, protože poslední aktualizace vyšla 25. dubna 2013 a od té doby se mohla spousta věcí změnit. Když jsem to zkoušel u sebe (MyBB 1.6.11), tak se mi je už ani nepodařilo rozchodit. Při jakékoliv uživatelské aktualizaci profilu se to někde zaseklo a cosi to dělalo, dokud to server po třiceti sekundách nezastavil.