Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hotsteppa - 13.11.2013

Tak potom už len počkať, ako sa prejaví na fóre, prinajhoršom mu poslať PM so žiadosťou o úpravu nicku na niečo "menej do očí bijúce". MBite má v podstate pravdu.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 13.11.2013

(13.11.2013, 14:06)Hotsteppa Napsal(a): Oné... K tým nickom. Už predtým som spomínal, že sa mi v hlave rozbliká alarm, keď vidím človeka s divne prekombinovaným nickom. Podľa vecí typu "34SwaggerxBronyCZRainbow" sa často fakt nedá vydedukovať, či je užívateľ spambot alebo proste len natvrdlý.

Normálne jednoduché kombinácie typu "jednoslovná prezývka + nejaké číslo" je ešte v pohode, na fóre máme / mali sme takýchto užívateľov a ide o slušných a aktívnych ľudí. Normálnemu človeku asi dôjde, že dávať si takýto podivný nick asi nebude najlepší nápad. Máme tu mnoho 13-14-ročných detí, ktoré majú normálne nicky. Ľudí s prekombinovanými nickami by som bez milosti banoval.

Tohle uz by byla velka cenzura, taky mam username na Skypu s 007 protoze moje jmeno uz bylo zabrane.

l334 talk byl jeste donedavna popularni proto hodne lidi to bude mit i v nicku.

Lidi nediskriminujeme za jejich jmeno, to bychom byli horsi nez urcite rezimy. Lidi hodnotime dle toho jak se chovaji, to je spravny pristup Twilightsmile

-Mel


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - illindor - 17.11.2013

Co kdyby známý chtěl přispívat na fórum, ale založil by účet a psal by ode mně z počítače - dostali bychom ban za multiúčet?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Keranis - 17.11.2013

Podpis má limitaci 255 znaků, problémem ale je, že to počítá i věci jako hypertextový odkaz, který má bůhvíkolik znaků a ve výsledku je vidět třeba jenom pět písmen. Nešlo by to nějak pozměnit, ať se počítá jenom "opravdový" text?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Intrix - 17.11.2013

nebylo by jednodušší použít url shortener, například derpy.me


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Keranis - 17.11.2013

O tom jsem nevěděl, díky Pinkiehappy
Problém vyřešen!


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ivo - 18.11.2013

ilindor: Můj známý z mého počítače na tohle fórum už několikrát psal, takže nejspíš ne.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Corwin - 18.11.2013

Ilindor - zcela v pořádku Pinkiesmile Z jednoho PC ať si píše lidí kolik chce, zakázané jsou multi-účty jedné osoby (založené kvůli vzájemnému hodnocení, komentům, znovuoživování vláken etc...). Také jsem již mnohokrát na fórum psal od různých bronies když jsem byl u nich doma na návštěvě Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Monterka - 18.11.2013

A jak se pozná, že jde o multiúčet nebo o dva lidi na jednom počítači?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - CrystalShine - 18.11.2013

Věř mi, pozná se to. Stylem jakým přispívají, dobou kdy jsou online, těch aspektů je vícero a stačí je dát dohromady. Zfalšovat multiúčet tak, že to není poznat, není vůbec snadné. Navíc se to nejvíc sleduje ve chvíli, kdy je opravdu důvod. Tím je povětšinou ban jednoho z PC na stejné IP.

I tak ovšem může dojít k mýlce a pak stačí prokázat, že se jedná o dva rozdílné lidi.

Nejsem moderátor, ale takhle přesně jsme moderovali uživatele na jiných fórech, nemám důvod myslet si, že tady to bude jinak Pinkiesmile