Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MrKafr - 02.01.2014

A pokud nahlásím moda, tak to bude vyřizovat další mod, popřípadě admin, který muže mít s nahlašovaným modem přátelský vztah... V admin teamu je určitě hodně lidí přáteli a určitě by bylo dobré kdyby jsme my modří mohli nějak mluvit do vedení...

A ano vím že je tohle soukromé, že to platíte, že to není veřejné atd atd atd.. Mě jde o to že MY modří jsme forum.. Takže by jsme možná měli mít jako celek (no určitě né jako cele spíš jako větší polovina z nás) taky nějaké slovo...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zagami - 02.01.2014

A co takhle do toho přestat rejt a být rád za to, co je ?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MrKafr - 02.01.2014

Proč bych měl být rád za to co je, když to možná může být lepší?? Jen by to chtělo nějaké změny, do kterých se tu nikdo nehrne...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Rainboom - 02.01.2014

Hele.... riešenie je prestať porušovať pravidlá... ak urobíte niečo nechtiac alebo nevedomo, napríklad citovanie videa bez spoileru... dostanete 20%, neskôr sa tom vyhnete a 20% prežijete. No neverím že keď niekto uvidí NSFW obrázok povie si "Hej, Dashie a Twilight, super shipping." Hodí to do fanclubu a potom sa čuduje keď má 70% warnu (nie nereferujem na nikoho), just nope... modi si robia svoj prácu a môžu mať prešlapy... no určite vám nedajú warn len tak pre nič za nič, ak sa vám to nezdá oprávnené tak na to je SZ... buď vám to uvidia e spravili chybu a (hádam sa) ospravedlnia, alebo budete s 20% percentami žiť.
Aj tak s tým veľa nespravíme, ak začne vládnuť demokracia tak pán Boh žehnaj...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 02.01.2014

(02.01.2014, 17:55)MrKafr Napsal(a): A pokud nahlásím moda, tak to bude vyřizovat další mod, popřípadě admin, který muže mít s nahlašovaným modem přátelský vztah... V admin teamu je určitě hodně lidí přáteli a určitě by bylo dobré kdyby jsme my modří mohli nějak mluvit do vedení...

A ano vím že je tohle soukromé, že to platíte, že to není veřejné atd atd atd.. Mě jde o to že MY modří jsme forum.. Takže by jsme možná měli mít jako celek (no určitě né jako cele spíš jako větší polovina z nás) taky nějaké slovo...

Ano, v admin týmu jsme mnozí přáteli, ale taky si zachováváme určitou míru profesionalismu (pokud chápeš, co tím mám na mysli) - pokud sis totiž nevšiml, tak MLP:FiM znamená "Friendship is Magic". A jestli máš pocit, že na přátelství mezi moderátory je něco špatného, tak jsi na špatném fóru. Na shledanou.

Ne, rozhodně tu nebudeme zavádět věci typu "hlasování o vedení fóra" - pokud se to někomu nelíbí, má možnost rozjet vlastní fórum, zavést tam svůj systém a tak se realizovat. Pak dej vědět, jak ten experiment dopadl - teoretické řeči jsou v tomto případě irelevantní.

A ještě jedna důležitá věc, kteru stojí za to si vyjasnit hned: žádné MY a VY neexistuje! Pokud sis toho nevšiml, všichni jsme členy jedné komunity (která FYI není omezena jen na tohle fórum) a žádné zdi mezi těmi, kteří tu udržují alespoň elementární pořádek a těmi, které tohle udržované prostředí využívají, tu nestavíme. Že si moderátoři (pouze a jen) při své práci musí udržovat odstup, je snad jasné, ale to na zmíněné věci nic nemění.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MrKafr - 02.01.2014

ok.. konečně někdo s normálními argumenty... už mlčím...
Ale prosím, opravdu si udržujte tu profesionalitu a odstup... Admin rozhodující emocionálně není dobrý admin...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Rwakk - 02.01.2014

Jen takové konstatování. Emocí se nemůžeš zbavit. Pokud ano jsi stroj a rozhodně bych tě nechtěl potkat Pinkiesmile
Musím říct, že tohle je poprvé, co jsem s napětím sledoval tohle vlákno, jak se to vyvine. Svým zvráceným způsobem se bavím, protože už opravdu nevím, co se může dít dál. Doufám, že celé tohle handrkování už brzy skončí a budeme moci všichni v klidu a co největším míru dále tvořit, bavit se a dělat mnoho a mnoho jiných věcí, které na toto fórum patří a slouží k jeho rozkvětu.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Winter Breeze - 02.01.2014

Asi Ot(Chci ještě vyjádřit svůj názor, snad to nevadí)
Já to vidím tak, že je fórum ještě ve vývinu.
Žádné státy a jiné správní celky nikdy nezavedly demokracii přes noc. Dokud na to nebudeme dost vyspělí, demokracie fungovat nemůže.
Taky jsem pro spravedlivé trestání, ale i moderátoři admini jsou taky jen lidé a bez nich by toto fórum nikdy nefungovalo. Jistě je tu pár věcí, které by mohly být lépe provedené, ale na to potřebujeme ještě čas.
Co se týká warningů, některé sazby za prohřešky mi případnou přehnané, jiné zase opodstatněné.
Ale těžko se přes web dá posoudit, zda-li někteří uživatelé udělali třeba chybu z nepozornosti (jako já), nebo vědomě porušili pravidla.

Určitě by se ale nic nemělo řešit urážkami, vždyť jsme tu kvůli seriálu, ne kvůli založení republiky.
Používání Hrubých výrazu stejně znehodnotí každý příspěvek, ať je jeho cíl sebešlechetnější.
Je dobře, že můžeme vyjádřit názor a prosím adminy, ať s námi stále mají trpělivost a vyslechnou si nás.

A ještě jednou bych chtěla poprosit o zvýraznění pravidel některých sekcí a tagů (třeba v pravidlech) a vysvětlení zkratek v pravidlech (třeba někdo neví zkratku pro NSFM)
Dále Nevím, zda-li je to tu uvedené, ale někdo nemůže najít pravidla pro získávání hvězd (promiňte, jestli to tu už je)
To je ode mě vše, snad nikoho neurazím, protože to nechci.
Chci , aby toto fórum bylo co nejprijemnejsi pro všechny uživatele (nehledě na barvy)


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MrKafr - 02.01.2014

Řekl jsem že už mlčím ale na tohle bych asi měl reagovat...

možné OT:
Rwakk: neřekl jsem že admin nemá mít emoce... To je blbost... Taky bych nechtěl takového člověka potkat.. Řekl jsem, že admin by měl rozhodovat profesionálně ne emocionálně... Při adminování (třeba když musí zabanovat/dát warn někoho koho dlouhodobě zná, možná že jsou i přátelé) musí rozhodovat profesionálně, i když je to někdy určitě těžké...

Winter: kdybych používal hrubé výrazy tak tak už bych tu nekonverzoval... Komunikovat (kritizovat) bez takových výrazů jsem se dobře naučil už před několika lety a musím říct, že se mi to zatím v životě hodilo...

A už snad mlčím Rainbowlaugh Rainbowlaugh



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - TryMyDreams - 02.01.2014

původní stížnost byla na přehnanost permabanu. Návrh k problému: snížit hodnoty varování (tŕeba na polovinu, aspoň za OT a citace a podobné chyby smrtelníků) aby člověk nedosáhl sta procent tak snadno ale zvýšit množství postihů a jejich tíhu, třeba šestiměsíční BAN při 90% měsíční při 75% , týdenní při 50% neno prostě tak nějak. Jen dát lidem víc šancí Pinkiesmile
ano tohle není místo kde je tahle komunita ale s některými lidmi se třeba dá spojit jen skrz PM tady na fóru, někdo chce dál zveřejňovat svojí tvorbu a tak.