Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 24.03.2014

@Neko: Na veskere tyhle customizace je prave vhodne sekce "o mne" v ramci profilu, tam se podobne veci daji nahazet a managovat. Implementace do fora by neco trvala a nemusela by byt jednoducha (vic vi Flaiming ci MadA).


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 24.03.2014

Jak říká Mel, na takovéto věci je políčko O mně. A Odkaz na FB by se sice dal přidat, nicméně mi to přijde zbytečné, když je na hlavní stránce velký panel "Novinky z Facebooku" Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Neko.Cross - 24.03.2014

Okay... Mě to jenom tak napadlo... ale kolonka na FB by aspoň mohla být :3 bylo by to lehčí na hledání Pinkiesmile
Hih.... Ale Ok :3 Mě to jinak nevadí nom :3


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Xeelee - 28.03.2014

(22.03.2014, 13:05)Melgarh Napsal(a): Xeelee pls..

http://bronies.cz/search.php?action=results&sid=9ba3f25a76403804eb0727e8c7025190

Rainbowlaugh

Ten odkaz nefunguje a druhýho vlákna sem si nějak nevšimnul, no... Poslední dobou nemám čas chodit sem ani každej den. Nějak mi tu schází zobrazení vláken s nepřečtenými příspěvky a to jak se příspěvky po nějakém čase automaticky označí jako nepřečtený je předpokládám funkce, ne bug Applejackunsure

Citace:Varování. Váš limit soukromých zpráv je vyčerpán.
Abyste mohli přijímat další soukromé zprávy, musíte odstranit staré.

Promazávám, promazávám, ale pořád tam je 100 % a nemůžu odeslat SZ. Co to? Mažu je i z koše.

EDIT: Už sem z doručených a odeslaných smazal snad 8 stran zpráv a pořád nic.

EDIT2: Uff... Tak sem promazal asi 12 stran zpráv a dostal sem se pod 100 %. Tohle už mi nedělejte Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 28.03.2014

(28.03.2014, 02:58)Xeelee Napsal(a): Ten odkaz nefunguje a druhýho vlákna sem si nějak nevšimnul, no... Poslední dobou nemám čas chodit sem ani každej den. Nějak mi tu schází zobrazení vláken s nepřečtenými příspěvky a to jak se příspěvky po nějakém čase automaticky označí jako nepřečtený je předpokládám funkce, ne bug Applejackunsure

Ano nefunguje, protože vlákno už je fuč Pinkiesmile

Je tu zobrazení vláken s novými příspěvky, protože ne každý čte všechny nepřečtené příspěvky a proklikávat to by byl opruz - I když je pravda, že od chvíle, kdy se ve vyhledávání nových příspěvků nezobrazuje Offtopic, tak se situace razantně zlepšila a nemám problém proklikat se všemi novými příspěvky na fóru. Označení témat s nepřečtenými vlákny tu je, jako vždy - může sloužit k tomu, co popisuješ.

Příspěvky se s časem neoznačují ani jako přečtené, ani jako nepřečtené - nevšiml jsem si toho (čtu fórum každý den) a ani si na to nikdo další nestěžoval... asi bude závada na tvém přijímači.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Xeelee - 28.03.2014

Já už sem zaznamenal, že si na to někdo stěžoval. Nevím po kolika dnech, ale po delší době k tomu dochází. Nechápu, jak by v tomhle případě mohla bejt chyba na mém přijímači. Fórum musí fungovat každýmu stejně.

Co se týká nových příspěvků, tak tam nenarazím na vlákno, do kterýho za posledních 24 hodin nikdo nepřispěl. Prostě zmizí a jediným způsobem jak se k němu dostat je proklikání přes strukturu fóra. Nechci číst celý fórum, ale chci si projet nepřečtená vlákna a rozkliknout si co mě zajímá i když sem teď z časových důvodů chodím dost nepravidelně.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Fahu - 28.03.2014

Môžem potvrdiť, že príspevky staršie ako týždeň sa mi automaticky označujú ako prečítané.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 28.03.2014

O tom problému vím a mám v plánu se tím zabývat. Momentálně to ale u mě nemá nejvyšší prioritu. Fahu díky za upřesnění času označení příspěvku Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MidnightShadow - 01.04.2014

Jen by me zajimalo, jestli s tim ma problem i nekdo jiny. Forum mi dneska, po nacteni stranek, rozhodilo pc takovym zpusobem, ze ho musim preinstalovat.
Stalo se to jeste nekomu, nebo proste se jenom na me snesla rana bozi?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 01.04.2014

Zatím jsem žádné další stížnosti nezaznamenal. Co máš za prohlížeč?