Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Intrix - 03.09.2014

Když už jsme u těch podpisů, bylo by možný, v nastavení pluginu, globálně zakázat podpisy z Tapatalku? V naprosté většině případů to jsou rádoby vtipné / zajímavé / whatever hlášky typu:
  • Odesláno z mého šikovného sýru
  • Odesláno z mojeho placatého mobilu pomocí Luniny karimatky
s nulovou informační hodnotou a často i dělší než zbytek příspěvku.
Normální podpis na foru je oddělen a dá se skrýt, ten odpad z Tapatalku bohužel ne.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DaveL - 03.09.2014

Na toto jsis praktcky sám odpověděl (poslední větou)
v tapatalku si toto každý uživatel může nastavit sám, bohužel to vypnout nejde ze strany fóra


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Intrix - 03.09.2014

na straně fora se to dá globálně zakázat, alespoň to tvrdí podpora Tapatalku link


Oživení starého vlákna nesmyslem - DoktorPetr - 03.09.2014

Značka -> Je myšlena jako odstavec.

Mám další věc nebo spíše návrh ohledně warn bodů za "oživení starého vlákna nesmyslem".

-> Oživení vlákna nesmyslem je poměrně opodstatněný důvod leč hloupý stejně jako oživení starého vlákna. V podstatě tímto warnem dáváte lidem body za psaní do vlákna.
Berete staré vlákno jako vlákno, do kterého se nepsalo týden, měsíc, dva měsíce či více, ale pořád je v normálním seznamu vláken a není v archívu? Do vláken v archívu se psát nemůže (minimálně ne pokud jste standardní uživatel fóra), ovšem do ostatních ano. Ostatní vlákna jsou všechna stejná. Jedná se o diskuze apod. Ve chvíli, kdy nikdo nenapíše třeba dva měsíce nic do nějakého vlákna, kde se TŘEBA baví já nevím o psech je hned to vlákno staré? Pak po dvou měsících někdo napíše zprávu do toho vlákna, aby ho oživil, protože je to debata, která některé lidi zajímá a chtějí jí znovu rozjet? Pak je to oživení starého vlákna nesmyslem. Dle pravidel.
-> Ovšem když pak někdo založí tedy podobné vlákno, aby tu debatu rozjel znovu, když v tamtom by dostal oživení vlákna bla bla bla..., tak dostává lock+archiv a body za spam nebo, co to bylo. Myslím, že jsem kdysi to také řešil a byl to spam.
-> Zkrátka vám tím chci říct, že oživení starého vlákna nesmyslem by se mělo zrušit, protože staré vlákno by mělo být to archivované vlákno a pokud tak ještě není módi a výš ho mohou kdykoliv locknout. Pokud na to máte nějaký limit, tak plácnu po pěti měsících. Ale pak když po archívu založí někdo to téma o které by znovu mohl být zájem, nedávejte za to spam! Prostě jste téma zrušili, ale někteří v něm chtějí pokračovat.
-> Navrhuji, aby místo oživení starého vlákna nesmyslem bylo použito třeba - vkládání nesmyslného/nesmyslných příspěvků do nesouvisejícího vlákna, nebo tak něco
-> Snad jste mě pochopili, případně to zjednoduším.
-> Proč jsem to dal do tohohle stylu písma? Protože můžu a líbí se mi! Rainbowwild



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Nouth - 03.09.2014

Plný souhlas s Doktorem Petrem, myslím, že threadová nekromancie není nic špatného.
Momentálně mám pocit (možná neoprávněný), že po zestárnutí vlákna se na toto téma
více či méně nesmí dál diskutovat.

Také mi nedochází, co přesně vedlo k zavedení pravidla proti oživování starých vláken.
Chápal bych to u časově omezených vláken (Vaše zážitky z Galaconu 2012), ale u nadčasových
vláken (Vegetariánství) se mi zdá toto pravidlo neopodstatněné.

EDIT : Vychází z chybného zapamatování pravidel na mé straně, viz ob 2 příspěvky dolů


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 03.09.2014

@DoktorPetr: striktní limity na to nejsou, protože moderátoři používají rozum a většina uživatelů taky, proto dokáží pochopit význam slovního spojení "Oživení starého vlákna nesmyslem".

Jsou tu i dva roky stará vlákna, do kterých se rok nepřispívalo a když někdo přispěje není žádný problém - stačí používat rozum (btw. první pravidlo tohoto fóra). Jestli chceš, můžeme z toho vymazat omezení na "oživení starého vlákna" a necháme tam jenom "Nepište nesmysly" Rainbowlaugh

Proč odpovídám tak krátce? No protože takhle sice psát můžeš, ale číst to po tobě nikdo pořádně nebude, takže se rozumné odpovědi těžko dočkáš.


EDIT: @Nouth: nechápu stížnost - samotné oživení starého vlákna přece zakázané není viz. pravidla fóra.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Azuliana - 03.09.2014

Někdy mi přijde, že některým chybí schopnost pochopení psaného textu. Hlavně, že je na co si stěžovat...

Polopatě: když někdo napíše své poznatky třeba do toho vlákna s vegetariánstvím, tak to vůbec ničemu nevadí, i když do toho vlákna nikdo dva roky nepřispěl.

Tady se bavíme o oživení flákem typu "vegetariánství je dobrý". Vypovídací hodnota žádná celá nula, ale hlavně že sem něco napsala, že?

Lidi, když už si ty pravidla čtete (zaplaťLoki za to!), tak se nad nimi zkuste i zamyslet, ať tu nepadají dotazy sestavené z překroucených informací viz. Nouth Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Nouth - 03.09.2014

@jamis

J, koukám že jsem měl špatně zapamatovaný pravidla.

Díky za osvětlení, už v tom problém nevidím Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DoktorPetr - 03.09.2014

@Jamis: Asi jsi pochopil jak to myslím, jsem rád. Já jen, že mě osobně se kdysi stala příhoda, že jsem přišel do jednoho vlákna (jsem byl nováček) a tak jsem si tam přečetl o co go a posledních pár příspěvků. Tak jsem napsal svůj názor na věc a dostal za to první warn. (Aww vše bylo jednou po prvé - ale nějak mi to nechybí stejnak mám % takže... Twilightblush) Ale přišlo mi, že to bylo špatně odůvodněno. 1. Třeba to nebyl nesmysl a oživení vlákna tak se to očividně vzít dalo viz. mrknutí na datum posledního příspěvku, ale i tak.

DODATEK: Stejně navrhuji, aby se moderátoři nebo administrátoři podívali do seznamu možných warnů a něco upravili, přidali či odebrali v některých případech jsou warny špatně odůvodňovány a mohou být pochopeny špatně. Pinkiesmile

OT Jamis:

Díky Czequestrii jsem některé z vás viděl na živo a ten tvůj Canterlot voice byl mega! Rainbowlaugh



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DaveL - 03.09.2014

Takhle: k oživování starých témat (nesmyslem) jde jen o to aby se to neoživovalo stylem jak výše psala Azu. Pokud i byť do několik let starého tématu napíšete něco relevantního (ne nějaká tupá 3 slova), tak s tím není problém.