Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Keranis - 03.10.2014

Chtěl jsem zvětšit to "10.10.!". (Nikoliv zmenšit, to s tou velikostí "small" jsem podotknul jen tak mimoděk Pinkiesmile )


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 03.10.2014

@Keranis: Fix'd - jednoduse oznacis ten text a aplikujes font. Potencionalni problemy:
1) Tagy spatne ukoncene/pocnute
2) limit znaku na podpis.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Keranis - 03.10.2014

Hergot, přesně to jsem dělal a nefungovalo to Rainbowlaugh
Ale asi už tuším, kde byla chyba: Pracoval jsem s tučným fontem, barvou, velikostí a zarovnáním (čtyři různé tagy). Možná musejí být uspořádané? Např. Když dám tagy [K] [L] [M], tak je musím uzavřít v pořadí [/M] [/L] [/K]...

Až se budu jó hodně nudit, tak provedu pár hokusů pokusů s textem a podělím se o případné poznatky. Díky za fix! Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 03.10.2014

Jop, tagy by měly být ukončeny tak, jak byly otevřeny. V některých případech to MyBB možná pochopí, ale nejjistější je to dodržovat, pak by neměl být problém Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 03.10.2014

@Keranis: Presne tak - zaklady HTML programovani. Tagy musi byt ukonceny ve svem iniciacnim poradi. Tudiz nemuzes ukoncit tag, ktery je predchozi aniz bys ukoncil nasledujici (makes sense.. right? Right? Rainbowlaugh ).

Tudiz v Bold, Underline, Italic [ b] [ u] [ i] Everything is Awesome [ /i] [ /u] [ /b] musi byt ukonceno takto, zadne jine poradi ukonceni neni funkcni.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Keranis - 03.10.2014

Takže jako vždy byla chyba mezi klávesnicí a židlí Derpytongue2


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - KRAJKHOUR - 04.10.2014

Prosím o vytvoření Tretdu,sekce,čehosi kde bronies mohou žadat ostatní o pomoct v životních situacich.
Využívat ostatní sekce není zrovna idealní.


spěchám a nemám čas proto možná tenchaoz

viz davel, mrak, ted nyní i já


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 04.10.2014

Myslím si, že taková sekce by mohla vybízet ke zneužití důvěry, kterou mezi sebou bronies mají. A sekce inzerce je asi na takovéto téma nejvhodnější, myslím si, že v pohodě můžeš založit téma tam. Pokud by kdokoliv z modů měl jiný názor, tak tu sekci klidně založím, patřičná témata tam přesunu a informuju o tom Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Keranis - 04.10.2014

Já jsem proti, Inzerce/Generální Offtopic bohatě stačí.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hotsteppa - 04.10.2014

Krajkhour, niečo podobné sme tu už mali a z poradne sa stal emowhore kútik.