Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Foxtrot - 11.02.2015

^ souhlasím

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Frolda - 11.02.2015

A psychoporadna hadr. Stáhnou se tam lidi, kteří naoko budou odcházet z fandomu a dožadují se pozornosti a lítosti, protože je nikdo nemá rád (nebo se nudí a něco si tím kompenzují)

Jsem proti návrhu a věřím, že administrátoři a modi ví, co by to mohlo způsobit


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Foxtrot - 11.02.2015

No, minimálně ať se to tedy necpe do "Představte se" a maže se to Pinkiesmile

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Elchar - 11.02.2015

V tom případě by tam mohl psát jenom někdo kdo už se dohodl s adminama na ukončení účtu nebo tak něco? Jen nápad.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - KRAJKHOUR - 11.02.2015

Frolda: Od toho jsou pravidla a sekćní modetátořy. [spoiler: moderovat bych to nechtěl] V tomhle ohledu nevidím rozdíl v představte se.
Je podle mě slušnost když někam přijdu představyt se. Když po končím tak rozloučit se.

Aspoň to zkusit. Zrušit se to dá vždycky.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Azuliana - 11.02.2015

Spousta lidí odsud odešla, aniž by se rozloučila a nikdo s tím neměl sebemenší problém.

V tomhle souhlasím s Froldou. Obavám se, že takové téma bude přitahovat jedince, kteří spíše než po rozloučení touží po posledním záchvěvu pozornosti.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 11.02.2015

Osobne mi to pripada, jako attention-demanding misto, ktere bude tvorit akorat problemy, rozmnozovani pro spam a OT atp.

Na jinych webech funguje, ze maji sekce s goodbye ale to jsou rozumni, dospeli lide. Pardon pokud jsem nekoho urazil ale s tim mnozstvim OT a spamu by to tady nebylo pro dobrotu.

Lidi muzou vyuzit v jejich profilu funkce "I'm away - jsem pryc" a tam napsat duvod. Zakladat kvuli tomu vlakna je proste "Oh podivejte se na me, jsem cool ze koncim". Ban ban ban ban! Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DaveL - 11.02.2015

(11.02.2015, 10:47)Azuliana Napsal(a): Obavám se, že takové téma bude přitahovat jedince, kteří spíše než po rozloučení touží po posledním záchvěvu pozornosti.

Mám stejný názor.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 11.02.2015

(11.02.2015, 01:13)KRAJKHOUR Napsal(a): Mám návrh na novou sekci.
Když už tu máme "Představte se" tak by se hodilo i Rozlučte se.
Viz: Memphis - Těšilo mě, sbohem a Amen.

Aktuální stav je že se to cpe do představ představte se. Když už se chce někdo rozloučit a dát vědět (poděkovat) že končí s bronies tak lze předpokládat že spíš to bude chtít udělat v samostatném vlákně než ve společném.

Nevidím důvod proč - kolik těch témat se tu objevilo? Jen pár. Už takhle je granularita témat dost vysoká. Stačí se držet prvního pravidla a používat to kulatý na krku (tedy rozum) - na všechno nemůžou být pravidla, ne všechno musí patřit do vlastní škatulky.

Navíc - jak už bylo řečeno - je to místo pro potenciální shitstormy a attention whoring. Když se podobné vlákno jednou za X týdnů v "Představte se" objeví, nemám s tím osobně žádný problém.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hotsteppa - 11.02.2015

Podľa mňa nemajú rozlúčkové posty čo hľadať v predstavovacom vlákne. V tomto musím súhlasiť s Azu, kopa ľudí odtiaľto odišla aj bez rozlúčky.

Tak ma napadlo, nebolo by možné v prípade odchodu človeka z fóra "odblokovať" jeho predstavovací topic (ak mal), nech si príspevok napíše tam?