Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DoktorPetr - 03.05.2015

Ferraripony: Mě pouze zde.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Fang - 03.05.2015

Zkusil bych možná dlouhodoběji měřit stabilitu připojení (latenci a timeouty). Z mého pohledu můžu říct, že s Chromem sem od nasazení TLS neměl sebemenší problém jak na desktopu tak na mobilních platformách nezávisle na připojení.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Minetex - 03.05.2015

Může to být třeba i tím, že obrázky poslané z Tapatalku se ukládají někam k nim (na Tapatalk servery), a občas je jejich služba nedostupná, protože jim prý přetéká kapacita Rainbowlaugh Mozilla ok btw, ani jedna takováhle chyba, zatím.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 03.05.2015

(02.05.2015, 21:43)Tom0147 Napsal(a): Chtěl jsem odeslat hromadnou PM asi dvaceti lidem a narazil jsem na problém. Dovolí mi to vybrat pouze tři příjemce ("Můžete vybrat maximálně 3 položek") i když limit mám řádově vyšší. Můžu vybrat další tři příjemce skryté kopie, ale to mi bohužel nepomůže :/

Umožňuje to tam naházet lidi ze seznamu přátel (nad ty tři položky), ale to bych musel všem posílat žádosti. (Btw, bylo dřív nutné poslat žádost o přidání na seznam přátel? Vůbec si nevzpomínám, že bych ji těm pár poníkům, které na tom seznamu mám, posílal).

Díky za upozornění, tohle vypadá spíš na chybu v MyBB, protože v administraci mají organizátoři limit hodně vysoko:
[Obrázek: rgTaviU.png?1]

Uvidím, jestli v průběhu maturitního týdne najdu čas a když tak dám rovnou dohromady bug report Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Alkel u3 - 04.05.2015

Můžu potvrdit, že totéž to dělá i potuživatelům (pod inputem na příjemce píše „Tuto zprávu můžete zaslat maximálně 10 lidem.“, ale nenechá to naházet víc jak 3 recipienty se stejnou hláškou jako psal Tom).


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Tom0147 - 04.05.2015

madA12345: Jen se uč, fórum počká. Zkousejicí a zitrejsi didakťák z češtiny ne Raritywink Není to nic akutního.

(Zdravím z knihovny Rainbowlaugh )


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hotsteppa - 05.05.2015

Pri úprave príspevkov užívateľov mám zašednutý Spoiler button (a to aj po označení textu). Nejaké nápady, čím by to mohlo byť?

Screen:

http://ctrlv.cz/j3wd


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - ThePepan - 05.05.2015

Hotsteppa: Stačí kliknout u spoilerů na ten papír nebo stačí dát ctrl+shift+s a můžeš použít oba spoilery Twilightsmile.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hotsteppa - 05.05.2015

Vďaka, už to funguje Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 06.05.2015

Ad nemožnost načíst stránku...

(03.05.2015, 11:46)Black Napsal(a): Často sa mi stává, že keď kliknem na odkaz na fóre (Link na profil, na nové príspevky..), zobrazí mi to túto stránku, refresh nepomôže, a keď sa vrátim o stránku nazad, každý iný link funguje, len ten čo som práve rozklikol nie. Po čase mi načíta aj ten a potom sa to opakuje. Internet mám v poriadku, PC tiež, nikde inde mi to nerobí, stáva sa to aj niekomu inému?
[Obrázek: 8UCawb7.png]

Stalo se mi to jenom jednou na mobilním připojení - stránku bylo třeba dvakrát reloadnout, než se zobrazila. Prolezl jsem logy fóra i přístupy skrz naskrz, ale žádnou užitečnou informaci jsem nenašel. Řešíme to s hostingem, ale potřebuju vědět víc, takže...

Pokud se to komukoliv stane znova, zaznamenejte co nejpřesněji čas, kdy se to stalo a pošlete ho sem spolu s odkazem na stránku, na kterou jste přistupovali a nechtěla se vám zobrazit (prostě zkopírujte adresní řádek) - pošlu tu informaci dál, ať se hosting pohrabe ve vlastním logu Pinkiesmile