Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 16.07.2015

@Blesk: Mno moc neslo - forum uz takhle rozesila tisice emailu a musi tam byt nativni spozdeni generovane nahodne pro udrzeni white-listningu. Plus to je premium sluzba a hosting by se zdrazil tak 3x za okamzity emailing. Plus taky zalezi, jaky mail mas. Treba Seznam.cz je hodne pomaly zatimco Gmail je vcelku svizny.

TL DR - technicke pojmy: Za soucasne situace to nelze a zalezi na tvem email providerovi.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - blesk1j_CZ - 16.07.2015

Dik.

No ja to mam teda udělaný špatně. Asi to budu měnit.

Jä to mám takhle: ue seznamu se mi posilají emally na gmail. Už by to chtělo změnu ale nevim kdy se k tomu dokopu.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 16.07.2015

(15.07.2015, 23:59)blesk1j_CZ Napsal(a): Ahoj poníci jsem tu zas.
Tentokrát se chci zaměřit na system upozornění emallem. Třeba když mi někdo napiše SZ nebo když mám nastavený že chci upozornit na nový příspěvek v odebýraném tématu emallem tak ten emall přijde až moc pozdě. Prostě uplyne doba když se to stalo a v emallu to budu mit za nějakou dobu. A to už je pozdě protože jsem si to určitě přečetl a zabiráto a spamuje schránku.
Nešlo by to aby to upozornilo co nejdřív?

Jak velké zpoždění pozoruješ? Upozornění mailem mi chodí do 10 minut od chvíle, kdy se příspěvek na fóru objeví (třeba tvoje včerejší Twilight na třešních).


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - blesk1j_CZ - 16.07.2015

Takže to má bejt průměrně za 10 minut? tvuj příspěvek tu už je 15minut a v gmailu nic není. asi to bude tim že se to posílá ze seznamu na gmail.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Minetex - 16.07.2015

No, přeposílání dělá větší spoždění, logicky Twilightsmile Tak si to přeposílání vypni a nech to přímo na GMail. Navíc, když ti zahouká Tapatalk a dvě vteřiny po něm MailDroid, je to zvláštní Twilightsmile Lepší je mít právě třeba zaplý Tapatalk na pozadí a je to jako e-mail, víš, že někdo něco napsal Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - blesk1j_CZ - 16.07.2015

ja to předělám a vše bude na gmail. A seznam pošlu na měsíc.

Ten emall jak měl oznámit Jamisuv post ještě nepřišel

EDIT: A Tapataik na svem mobilu nerozjedu a ani ho z googlu play nestahnu "to to zařízení není potporováno"


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - AleXan - 16.07.2015

Nehovoril madA, že má nejakého Tapatalk bota na svoj účet? Možno by to išlo cez to.

Odoslané z Equestrie.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 16.07.2015

AleXan: Mám v mobilu prostě nainstalovaný tapatalk, ten pravidelně prochází fóru. To ale bohužel není u bleska možné, viz jeho post o telefonu.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ferraripony - 20.07.2015

nevím jestli je to problém na mé straně, nebo tady, ale nedaří se mi přihlásit na fórum když používám Firefox. Jméno a heslo standardně zadám, přihlašování probíhá (nepíše nic o chybné zadání), ale po ukončení procesu jsem stále jako host. V IE mi to funguje, chromia stávkuje celkově, takže to momentálně zjistit nemůžu.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 20.07.2015

Zvláštní, mně to na Firefoxu funguje (jak s JS, tak bez něj). Zkus promazat cookies a napiš, jestli to pomohlo Twilightsmile