Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ferraripony - 20.07.2015

ok, bylo to cookies. díky za pomoc.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 21.07.2015

Včera jsem aktualizoval Tapatalk na novou verzi a inbox už konečně funguje!


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - xsoft - 21.07.2015

U nekoho jo, u me porad ne.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Intrix - 29.07.2015

Nechá se nějak vypnout přepisování času do přirozené podoby? Začíná mi to čím dál víc vadit, když chci vidět přesný čas a vidím tam přibližný v řádu hodin.

Stačilo by mi, i kdyby se mi po najetí na přirozený čas zobrazil v tooltipu přesný.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - xsoft - 14.08.2015

Da se zvetsit limit na podpis z 255 znaku rekneme na 1024? Pripadam si jak na twitteru s tim vsim zkracovanim adres a vypoustenim nadbytecnych slov.
Podpis stejne musi porad splnovat pravidla fora, takze kdyby tam nekdo psal blbosti, muzete mu napsat / smaznout ho.
Diky


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Keranis - 15.08.2015

Ten xsoftův návrh rozhodně není špatný, taky bych uvítal trochu více "wiggle room" v podpise Pinkiesmile

Ale ještě jedna věc: Jsem jediný, koho trošku vytáčí, že permabany nejsou perma? Ztrácejí tím váhu a dřív nebo později to dojde tak daleko, že je nikdo nebude brát vážně.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jakluk - 15.08.2015

Já tedy na banlistu vidím hodně lidí s koncem "Nikdy". A navíc - proč nedát druhou šanci? Pokud si z toho vezme ponaučení, má ban požadovaný efekt a je klid. Pokud bude i nadále dělat bordel, tak nashledanou a už se nevracej.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Keranis - 15.08.2015

No, člověk by se měl poučit už z toho, že mu přiletí warn (od toho tu jsou), a šancí dostane hromadu. Aby nasbíral 100%, to musí být opravdový vypatlanec, agresor nebo provokatér (někdy i kombinace).

Ano, nějaká možnost návratu by tu být mohla. Ale ne tak, že se po týdnu vrátí, jako by se nic nestalo. Možná by to šlo udělat způsobem, jaký použila Yin/Potato666: Založit nový účet se svolením modů. To by potom mělo aspoň nějaké permanentní následky, například všechna pluska by byla nenávratně v háji.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Foxtrot - 15.08.2015

Když už to tady zmiňujete, tak koukám, že blesk1j_CZ, který dostal nějak před 2 týdny myslim perma po dosažení 100% warn za nějaké r34 povídání, tak už zase ban nemá Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - xsoft - 15.08.2015

Perma ban je perma. Dokud treba po pul roce uzivatel nepozada o odpusteni, neodpracuje si 200h verejnych praci a kdyz je vse ok, tak ho pusti z vezeni .. teda odstrani se perma ban. Kdyby tohle neudelal tak opravdu perma ban je perma. Zadna casova expirace bez vnejsiho zasahu tam neni.

Nebo si to pamatuju spatne?