Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DaveL - 27.08.2015

V dnešní době je problém lidi něčím zaujmout. Nejde tak o tvorbu jako takovou ale když "něco" tu už 10x bylo v různých podobách, je poté potíž napsat reakci byť i když někoho zaujala. Ano spousta artů a tvroby se mi třeba líbí, ale asi jako někteří nemám nutnost psát do každého vlákna jak moc se mi to líbí. Ano možná je to i chyba což některé autory odrazuje (nedostatek feedbacku) avšak jako se spoustou jiných druhů feedbacku to neznamená "neodpověděl jsem = nečetl jsem".


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Baterka - 27.08.2015

Ano, vytáhněte tvorbu z té hluboké klikačky ven !


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Aelipse - 27.08.2015

Pojďme se nebavit o odezvách a kladných reakcích na tvorbu, protože to je na každém návštěvníkovi, jestli se mu bude chtít práci ostatních okomentovat, pochválit či konstruktivně (doufám) zkritizovat. Do toho nikoho nutit nemůžete.

Co by se ale pro tvůrce dalo udělat, je zprostředkovat informaci, že vůbec daný tvůrce a jeho práce existuje. Já osobně na fóru navštěvuju téměř výhradně jen sekce vlastní tvorby, a můžu říct, že i po tom asi roce se mi občas (typicky zcela náhodou skrze link v podpisu či podobně) podaří objevit nového talentovaného umělce. A to jenom proto, že jeho vlákno leží zaprášené a zahrabané kdesi na dně diskusního fóra, kde jsem ho předtím vytrvale přehlížel.

Takový objev samozřejmě člověka potěší, ale na stranu druhou dané vlákno obvykle patří člověku, který už netvoří a na fórum už často ani nechodí, a to (a teď si domýšlím) možná i proto, že se o jeho práci pro komunitu nikdo nezajímal. A věřte nebo ne, pro nadšeného začínajícího umělce není nic horšího než pocit, že jeho práci nikdo neuvidí.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Baterka - 27.08.2015

Protože forum není jako galerie. Možná by helflo nahodit něco jako tu starou galerii ? prostě by si kliknul na tvorbu galerie, vyjeli by ti poslední nahraný obrázky autorů, ty bys jim mohl hodit hvězdičkový hodnocení. (aspoň nějaká odezva)


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Aelipse - 27.08.2015

Starou galerii nepamatuju, ale současný systém mi přijde docela dobrý. Obrázky i videa je možné sdílet přímo, u textů se holt hodí link někam na google docs. Problém je v tom, že sotva se něco zajímavého odehraje ve vlákně našeho tvůrce, během pár minut se to přeplácne aktivitou ve vláknech jako Generální audio vlákno, nebo Random MLP obrázky.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zmok - 27.08.2015

Já mám názor podobnej jako DaveL. Na netu máte hromadů úžasný tvorby od profesionálů a když vám jde jen o to najít něco dobrýho, budete hledat jinde než na fóru. Aby člověk lezl po fóru, je potřeba osobní angažovanost. Nestačí jen informovat, ale je potřeba lidi nějak vtáhnout dovnitř.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Anemonis - 27.08.2015

Já bych vystrčil tvorbu členů o úroveň výše. Už to tu bylo několikrát zmíněno. Tedy sekce "Tvorba" by mohla vypadat takhle (prosím přeházet pořadí dle libosti, avšak s rozumem):

Video
Video - tvorba členů bronies.cz
Audio
Audio - tvorba členů bronies.cz
Literatura
Literatura - tvorba členů bronies.cz
Obrázky
Obrázky - tvorba členů bronies.cz
Meme
Ostatní

Úvodní stránku by to zas o tolik neprodloužilo (4 další řádky ke stávajícím 35) a myslím, že by to hodně pomohlo.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Intrix - 10.09.2015

V sekci "Představte se" se vlákna po několika dnech automaticky uzamykají. Do vlákna Vaše fotka někdo delší dobu nic neposlal, tak se automaticky zamklo


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Martin - 30.09.2015

Možná to nesouvisí s aktualizací ani s fórem (ale spíš s tím, že daný profil na Facebook je jaksi mimo provoz - ostatní se zdá se fungují, takže to asi není chyba přímo Facebooku jako takového), ale už asi druhý den je místo novinek z Facebooku chybové hlášení (a nevím, kam jinam to napsat - účet na Facebooku totiž nemám).

   

Jen mi přišlo zvláštní, že to zatím nikdo nezmínil, a že by to bylo jen u mne, to se mi nezdá (kdyby snad náhodou, tak mám Firefox 40.0.3, ale nejspíš budu brzy aktualizovat, tak dám vědět, zda to nebylo tím; UPDATE: tak nikoliv, verze 41.0 se chová stejně).

   

Pokud to nesouvisí s fórem, tak příspěvek prosím ignorujte.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - blesk1j_CZ - 30.09.2015

fitefoxeem to není. Mam chroom nebo mobilní prohlížeč a žadnej rozdíl. Chyba bude asi na facebooku.