Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Alexie - 02.03.2016

czAdamV - ano to máš pravdu, tohle je v pořádku. Špatně jsem se vyjádřil, moje stížnost se týká příspěvků za posledních 24 hodin Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 02.03.2016

@Birdyy, da se odhlasit z odebirani prispevku z Offtopic sekce =)

@PouzivatRozum™ nebudeme kvuli par jedincum specifikovat vsechna pravidla a vytvaret novy obcansky zakonik. Pokud se nekdo chce chovat jako idiot, tak ho proste zabanujeme nafurt vc. IP banu. Staci? Nechapu, proc se neustale snazite hledat v systemu diry. Banhammer je pripraven ale vzdy.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Alexie - 02.03.2016

Melgarh - já vím, ale celý offtopic není špatný, některá vlákna tam docela zajímavá jsou. Z toho důvodu to odhlášené nemám, problém vidím jinde.
Na druhou stranu, zde je to řešeno jakýmsi kompromisem, zřejmě už chci moc Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 02.03.2016

(02.03.2016, 01:59)AleXan Napsal(a): Mne stále pripadá, že za používajte rozum sa dá skryť čokoľvek Rainbowlaugh Ale prípad, kedy sa to stalo sa asi ešte asi nestal.

Ano, dá se pod to schovat cokoliv rozumného Rainbowlaugh jestli narážíš na problém zneužití moci, tak je to stejné, jako pokusy o obcházení pravidel: jsou nastavena úmyslně méně restriktivně, aby rozumným uživatelům nekomplikovala život. Kdo je bude obcházet prostě dostane od moderátorů/adminů přes prsty. Což se těm, kteří rozum používají, de facto nestává ani omylem.

(02.03.2016, 15:12)Birdyy Napsal(a): Melgarh - já vím, ale celý offtopic není špatný, některá vlákna tam docela zajímavá jsou. Z toho důvodu to odhlášené nemám, problém vidím jinde.
Na druhou stranu, zde je to řešeno jakýmsi kompromisem, zřejmě už chci moc Rainbowlaugh

Pokud jde o konkrétní vlákna, tak se tohle dá řešit jejich odběrem v nastavení uživatele.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Neko.Cross - 10.03.2016

Jen mě tak napadlo, že když dochází loga... Kdyby se od začátku tedy opakovala a místo jednoho týdne se dávala po dvou týdnech ^^ Některé byli pěkné a je fajn kdyby se opakovala ^^
Pokud to patří jinam tak se omlouvám... Nevěděla jsem kam jinam to napsat


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Xenomorf - 10.03.2016

Mě to logo co je teď přijde docela dost roztomilé. djpon3
Hlavně ten poslední obrázek.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Bouri - 12.03.2016

Dlouho jsem nebyl na fóru, přišel jsem ve čtvrtek a zobrazilo mi to nejstarší nepřečtené příspěvky jen týden dozadu (3.3.), přičemž poslední přihlášení mi fórum psalo víc jak 2 týdny dozadu.
Je to vlastnost nebo chyba, že to nejstarší příspěvky zobrazovalo jen k 3.3. a ne za celou dobu, co jsem nebyl přihlášen?


Re: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - AleXan - 12.03.2016

Hele. To sa deje aj mne. Tiež ma to hnevá. Potom neviem, kde som pozeral a kde nie ak dlho tu niesom.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 13.03.2016

Je to bohužel vlastnost MyBB :/

Sent from my 2014811 using Tapatalk


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Bouri - 13.03.2016

Bál jsem se, že je to vlastnost. Takže doporučení je nedělat přestávky v návštěvnosti (nebo platí obecně nečtení témat?) delší než 7 dní, pokud se chceme vyvarovat hledáním posledního nepřečteného příspěvku?