Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - illindor - 04.12.2016

No je pravda že Davel otestoval fórum docela dost, to se mu musí uznat Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 04.12.2016

@Roleplay: Nebyla tu možnost založit soukromé téma? I když to možná znám z jiných fór a tu to nikdy nebylo.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hwězda - 19.12.2016

Existuje nějaká mapa cz/sk broníků? Nemyslím tím přesné adresy, ale jenom města.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Tadys80 - 19.12.2016

Tady je. Rainbowlaugh
[Obrázek: 948CvpC.jpg]



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hwězda - 19.12.2016

Jaktože sem byl slepý a nevšiml sem si toho po celou dobu mojí existence na fóru?! Dík jak cyp, Tadys80!


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Martin - 07.06.2017

Dneska ráno na mne vyskočila tato hláška..

   

Jestli opravdu neplatný certifikát, nezapomněl někdo na aktualizaci?


Snad to nebude Firefoxem (včera ještě OK, a aktualizace myslím nebyla)


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Intrix - 07.06.2017

Dnes ráno vypršela platnost certifikátu je potřeba počkat, než ho někdo obnoví.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 07.06.2017

jj vladci internetu pozaduji dalsi obet na oltar boha SSL... porad se za neco musi platit /).-


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 07.06.2017

O problému vím - jen mě zaráží, že výměna neproběhla automaticky, stejně jako u ostatních webhostingů pod stejným účtem.

(07.06.2017, 08:46)Intrix Napsal(a): Dnes ráno vypršela platnost certifikátu je potřeba počkat, než ho někdo obnoví.

jj, čekáme bohužel na webhostera, který musí provést nastavení - nechápu, co jim na tom tak trvá, když minule to bylo okamžitě. Psal jsem jim hned, jak jsem to zjistil:

Citace:Chat transcript from date 07/06/2017
já (09:13:26): Dobrý den, chtěl bych nahradit dnes vypršelý HTTPS certifikát od RapidSSL na webhostingu bronies.cz Let's Encrypt variantou.
já (09:14:21): Vcelku mě překvapilo, že k tomu nedošlo automaticky - pro ostatní domény/hostingy se změna udála automaticky takřka bez prodlevy.
Petr Horák (09:17:13): Dobrý den
Petr Horák (09:22:53): certifikát vám hned vyměním.
já (09:23:08): Skvěle, díky!
Petr Horák (09:51:02): omlouvám se za čekání, požadavek je vyřizován našimi administrátory během chvíle bude váš certifikát funkční.
Petr Horák (09:52:13): po jeho aktivaci vás budeme informovat emailem.

(07.06.2017, 09:44)Melgarh Napsal(a): jj vladci internetu pozaduji dalsi obet na oltar boha SSL... porad se za neco musi platit /).-

Tys zase včera chlastal a ještě to nevyprchalo, co Rainbowlaugh už nějakou dobu používáme na ostatních webech pod stejným účtem Let's Encrypt certifikáty, za které se neplatí - akorát tohle je poprvé, co to po vypršení RapidSSL automaticky hned nepřepnuli na Let's Encrypt.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 07.06.2017

Ja uz jsem manager, me technicke veci moc nejdou Rainbowlaugh
Super ale ze to je zDarma