Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 30.06.2012

No chápu, ale nejsem si jistý užitečností, resp. návratností práce, tj. zda práce do toho vložená se opravdu vrátí v tom, že to bude dost lidí aktivně využívat... Pinkiesmile

Může se některý admin prosím podívat, kolik uživatelů má opravdu ten datum nastavený?
Kód:
SELECT COUNT(`awaydate`) AS `nastavene_datum` FROM `mybb_users` WHERE `awaydate` > 0;



(29.06.2012, 00:09)Jamis Napsal(a): ...a tak se ptám, jak je tahle feature nastavena popř. jak má správně fugnovat.

Otestoval jsem to na čisté instalaci fóra a zdá se, že to funguje takto:
1. Pokud jsi přihlášený, tak tě zobrazuje jako online, bez ohledu na stav "pryč" nebo datum.
2. Pokud jsi odhlášený, tak tě to zobrazuje podle nastavení "Nepřítomen", bez ohledu na datum:
- "Jsem zde" -> Ikonka Offline
- "Jsem právě pryč" -> Ikonka Pryč
3. Datum návratu slouží pouze k zobrazení informace o nepřítomnosti ve tvém profilu.

-> Z toho plyne, že fórum ti "samo pod rukama" nic nemění, datum je pouze informativní a sám si musíš nastavit "Nepřítomnost" pomocí těch radio buttonků... Ajsmug
-> Chování bych neměnil, toto je jasné a fórum ti samo nemění nastavení profilu. Navíc každý další zásah do fóra zvyšuje riziko nějakých problémů s chodem fóra nebo problémů při jeho aktualizaci na vyšší verzi...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 30.06.2012

Jasně že je to zbytečnost. Já jsem se jen zapojil do konverzace.
Myslím ale, že tu není zas tolik líných bronies, co neumí pár kliků aby nepřítomnost zrušily ....


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 30.06.2012

Refly: To datum má nastevený jen jeden uživatel. Jinak osobně tyhle funkce vůbec nepoužívám (ani nevím, že tu jsou). Ani jsem nenašel, kde se to vůbec dá nastavit.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 30.06.2012

Panel uživatele - Změnit profil - Informace o nepřítomnosti (Vpravo dole vedle nastavení poníků)


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Space horse - 02.07.2012

Chem sa opýtat že keď som hlasovala v ankete tak by tam malo byť zrušit anketný hlas alebo niečo také. Ale ono to tam není.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Kiraa - 02.07.2012

Ne nemá, to majú len moderátori a vyššie - na druhú stranu nebolo by od veci sprístupniť to aspoň ponifikovaním Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Mondrogar - 02.07.2012

Je to otazka jednoho kliknuti, uz jsyem to konecne nasel. Pokud to schvali nas draci buh, neni problem.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 03.07.2012

Dragon god approves Pinkiecrazy A je to.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ondrahub - 05.07.2012

Je nějaká jednodušší možnost jak vyhledávat ve vzkazníku? Zrovna bych potřeboval najít pár linků, bohužel nemám ani přibližnou představu o tom kolik stránek zpátky bych je měl hledat, ani o tom kolik stránek za den přibývá.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Xeelee - 05.07.2012

Bylo by možný přidat smajlík smějící se Fluttershy?

Taky by byla fajn možnost měnit hlas v některých anketách. Dá se to u nich v MyBB nastavit? A umí checkboxy? člověk časem může změnit názor na to jaká je jeho nej/ne/oblíbenější epizoda, rád by zaškrtnul víc termínů ve vláknu se srazem...