Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DaveL - 18.10.2011

(18.10.2011, 18:42)Zmok Napsal(a): Bezva fórum.

Tak mě napadlo, co tak přidat do kalendáře data a časy vysílání potvrzenejch epizod? Případně to prolinkovat se známejma informacema a tématama "o čem to asi bude" a tak, nevim ještě přesně jak to funguje.

přijde den
+1 za výborný nápad


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ondrahub - 18.10.2011

Nevím přesně, co se myslí sekcí "Staré díly", ale pokud se tím myslí starší série, tak možná lepší přajmenovat to na "Starší série".

Nápad s kalendářem schvaluju, je výbornej.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 18.10.2011

(18.10.2011, 19:11)DaveL Napsal(a):
(18.10.2011, 18:42)Zmok Napsal(a): Bezva fórum.

Tak mě napadlo, co tak přidat do kalendáře data a časy vysílání potvrzenejch epizod? Případně to prolinkovat se známejma informacema a tématama "o čem to asi bude" a tak, nevim ještě přesně jak to funguje.

přijde den
+1 za výborný nápad

Tohle tam být určitě musí Ajsmug Ještě radši zkontroluju, jak jsou nastavené práva pro přidávání událostí do kelendáře.

(18.10.2011, 19:25)Ondrahub Napsal(a): Nevím přesně, co se myslí sekcí "Staré díly", ale pokud se tím myslí starší série, tak možná lepší přajmenovat to na "Starší série".

Nápad s kalendářem schvaluju, je výbornej.

Ok, to by se asi mělo pojmenovat líp...hotovo Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ondrahub - 18.10.2011

Možná by se mohla přidat Off-topic sekce, pro věci které se netýkají MLP.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Arrow - 19.10.2011

Je možné někde nastavit aby se mi příspěvky ve fórech řadily tak aby byl nejnovější nahoře?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 19.10.2011

(19.10.2011, 08:54)Arrow Napsal(a): Je možné někde nastavit aby se mi příspěvky ve fórech řadily tak aby byl nejnovější nahoře?

Teď jsem na to koukal, ale obávám se, že to asi nepůjde. I když bych řekl, že tohle pořadí je stejně lepší, protože můžeš číst pohodlně shora dolů ^..-


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 19.10.2011

Nainstaloval jsem ještě plugin pro upozorňování na super aktuální věci Pinkiesmile Můžete aktuálně vidět na hlavní straně nahoře.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Legion - 19.10.2011

Budou tu pak tlačítka typu "karmy", "užitečnosti" atd? Myslím "tito uživatelé hodnotí tento komentář jako užitečný" atd atd


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Arrow - 19.10.2011

(19.10.2011, 21:22)Legion Napsal(a): Budou tu pak tlačítka typu "karmy", "užitečnosti" atd? Myslím "tito uživatelé hodnotí tento komentář jako užitečný" atd atd

Já bych to s těma kravinkama zas tolik nepřeháněl - ono to pak ztrácí na přehlednosti... Unsuresweetie




RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Legion - 19.10.2011

(19.10.2011, 22:10)Arrow Napsal(a):
(19.10.2011, 21:22)Legion Napsal(a): Budou tu pak tlačítka typu "karmy", "užitečnosti" atd? Myslím "tito uživatelé hodnotí tento komentář jako užitečný" atd atd

Já bych to s těma kravinkama zas tolik nepřeháněl - ono to pak ztrácí na přehlednosti... Unsuresweetie

To jo, ale je to přehlednější, než když pod to X lidí napíše "jo, máš pravdu"