Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 18.09.2012

Refly: Díky za report. O tom bugu s PM už vím, nicméně je nějaký zákeřný, protože se zobrazuje jenom někdy. Asi to má souvislost s počtem zpráv. Kouknu na to.

Jinak já tam ty náhledy vidím...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 18.09.2012

Flaiming: Upraveno - zapomněl jsem napsat - pouze při náhledu při vytváření příspěvku (při náhledu při editaci už je to OK). Ajsmug


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 18.09.2012

Chtěl bych se jen zeptat ....
Na FB sleduji novinky. Vše, co je kolem bronies a MLP je tam. Zde to je ale nějaké rozházené, nebo vůbec.
Nebylo by na škodu, kdyby se třeba pod kategorií "Bronies.cz" přidalo fórum "Novinky" či "News" nebo něco na ten způsob, a vše by se mohlo házet tam. Tím pádem by to bylo přehledné, a každý brony, by byl informovaný. Dokonce i ti, kteří FB nemají, tudíž se na FB page dívat nemůžou.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Mondrogar - 18.09.2012

Na novinky máme Facebook a G+. Dávat to na fórum nejspíš nebudem. ALE! Vzhledem k tomu, že práce na stránkách je v plném proudu, tak se vsechny novinky budou objevovat tam, neboj se nic.

Rovnou si Vás dovolím navnadit:
Sice se datim vydání stránek trošku opozdilo, ale podle toho co vím, mohu říct, že budou skvělý. Od některých lidí už mám překlady. A práce na designu jsou v plném proudu Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 18.09.2012

Myslel jsem si, že to bude na stránkách. Takže každý minimálně 1x denně se tam bude muset kouknout Rainbowlaugh
PS: A řekneš aspoň, jestli jedou na nějakém už napsaném systému, nebo ho píšete sami ?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Mondrogar - 18.09.2012

Jo jo, počítám se zvýšením navštěvnosti o 3.14%

A nic neřeknu, všechno zapřu. Rainbowwild


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - BlackShield - 18.09.2012

(18.09.2012, 16:55)Mondrogar Napsal(a): Jo jo, počítám se zvýšením navštěvnosti o 3.14%

Takže ne o 20%? Pinkiesad2

Abych jenom neplkal o ničem: chtěl bych vědět kdy přestávaj příspěvky patřit mezi nové příspěvky (když si rozkliknu "zobrazit nové příspěvky") Je to daný časem? (V tom případě by mi přišlo rozumější, aby nemizely, případně aby to trvalo dýl (teď když se na forum dívám dopoledne a pak až večer, tak tam nemám skoro nic a musim si je zobrazit z celýho dne) Nebo přestávaj bejt nový, právě když si je nechám vyhledat a pak teprve po nějakym čase mizej?



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Mondrogar - 18.09.2012

Tak teď bych kecal, ale mam pocit, že je to bud:
1/ kdyz si je nechas vyhledat
nebo
2/ pote co zavres okno a znovu se "prihlasis"

Snad bude Flaiming moudrejsi.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Vlník - 18.09.2012

Z vlastní zkušenosti myslím,že to druhé.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Martin - 18.09.2012

Já používám "zobrazit dnešní příspěvky", protože tam jsou všechny i za několik dní zpátky (a když ani to nepomůže, tak projedu zbytek fóra podle toho, u které sekce je ikona RD barevná)..