Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 20.01.2013

Spíš ne a to z tohoto důvodu:

Není to nastavitelné pro konkrétní sekce, ale pouze pro celé fórum. Musel bych pro celé fórum nastavit zobrazování minimálně 5 subfór (a až bude S5, tak 6 subfór atd.). Jenže projeví se to všude - takže např. z této sekce by také začala "vylézat" subfóra s dlouhými názvy nahoru atd.

Prostě se mi nelíbí nastavit tak vysoké číslo pro celé fórum a pro jednu sekci to nejde.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Vlník - 20.01.2013

A co rovnou udělat Friendship is Magic jako samostatnou skupinu fór?(Nebo jak se tomu říká)


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 20.01.2013

To mi ale připadá trochu zbytečné, celou kategorii na to - v současném stavu to do sebe myslím lépe zapadá. Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Alkel u3 - 20.01.2013

Oh, wait. On je to iframe - jak jsem to mohl přehlédnout Facehoof
Mohl bys ještě přidat id k tabulce v tom iframu, Refly? Díky Pinkiesmile

//edit: aha, tak to nebude potřeba. Já jsem si ani nevšiml, že je ten iframe na jiné doméně... Potřeboval bych v poslední době něco na zvýšení pozornosti Twilightoops


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Xeelee - 22.01.2013

(20.01.2013, 10:28)Refly Napsal(a): Spíš ne a to z tohoto důvodu:

Není to nastavitelné pro konkrétní sekce, ale pouze pro celé fórum. Musel bych pro celé fórum nastavit zobrazování minimálně 5 subfór (a až bude S5, tak 6 subfór atd.). Jenže projeví se to všude - takže např. z této sekce by také začala "vylézat" subfóra s dlouhými názvy nahoru atd.

Prostě se mi nelíbí nastavit tak vysoké číslo pro celé fórum a pro jednu sekci to nejde.

Tak to je pěkně hloupě udělaný. V phpBB jde nastavit u každýho fóra zvlášť jaký subfóra chci na hlavní straně zobrazit. Nešlo by aspoň dát na hlavní stranu fan clubs a S3? Prostě ta aktuální subfóra, ve kterých se něco děje.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 22.01.2013

Ano šlo, ale... - vždyť se jedná o jedno kliknutí navíc? Ajsmug Nebo používej "Zobrazit nové příspěvky" a nemusíš řešit subfóra. Pinkiesmile

Muselo by se přeskládat pořadí subfór: Fan clubs, S3, S1, S2, S4 - no to je otřes... To ne. Facehoof

Máme tohle fórum, každé má nějaké výhody a nevýhody.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zmok - 22.01.2013

Tak je seřaď od konce: S4, S3, S2, S1


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 22.01.2013

Asi bych to neřešil. Snad není takový problém to jedno kliknutí navíc? Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 22.01.2013

Refly: Přecejen je lepší, když se tam dá dostat na jedno kliknutí...Zatím jsem nastavil zobrazení na 3 subfóra, což je ještě myslím všeobecně ok. Samozřejmě že až bude S4, tak to zase bude chtít řešit, ale to už bude problém budoucího Flaiminga X)


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zmok - 22.01.2013

Je problém dát nejnovější nahoru? Vlákna jsou řazený taky tak, je to celkem logický.