Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 20.02.2013

Tohle myslím ne, i když můžu se mýlit. Třeba Tapatalk to umí perfektně Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 20.02.2013

Nevím jestli ti přesně rozumím, ale zkus:

  1. Jdi do svého profilu
  2. Klikni v něm na Vyhledat všechna témata
  3. Seřaď si je podle Poslední příspěvek (výchozí řazení)
  4. U témat s nepřečtenými příspěvky bys měl mít známou zelenou šipku ([Obrázek: jump.gif])

Myslíš toto? Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zmok - 20.02.2013

Ne, já nechci svoje témata, já bych chtěl témata do kterejch jsem něco napsal a někdo na to odpovídal. Při tolika novejch příspěvkách denně se to jinak blbě sleduje.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Geeshta - 20.02.2013

Zobrazit všechny příspěvky Ajsmug


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 20.02.2013

Pan Geeshta se ozval ... a teď nám řekni, jak poznáš, v kterých tématech jsou nové příspěvky ?
To, co popisuje Zmok by se mi hodilo. Takhle si musím dávat témata do odběrů.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Host - 20.02.2013

Jen taková drobnost. V soukromých zprávách mi pole pro vložení textu přesahuje přes spodní hranici místa, které je pro něj ve skinu určené a zakrývá první zaškratávací možnost dole (co to vlastne je?) Dělá to od přechodu na novou verzi. Viz obrázek

[Obrázek: foacuterum_zpsecf9c456.png]

tím posuvným rohem to zmenšit nejde...

Jo a rejpavá poznámka...co takhle zrušit hvězdičky u jména? Tředa by to některé uživatele motivovalo psát kvalitně, a ne kvatitně. Hláška 5 star team mluví za vše Facehoof


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Xeelee - 20.02.2013

(20.02.2013, 12:24)Zmok Napsal(a): Je tady na fóru možnost nechat si vypsat vlákna do kterejch jsem psal a později se tam objevily nový nepřečtený příspěvky? A jestli ne, šlo by to zapnout?

Tahle velmi praktická funkce mi tu taky dost chybí. Sem na ni z phpBB fór zvyklej a snažil sem se ji dost dlouho najít. Není tu.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 20.02.2013

(20.02.2013, 16:08)Zmok Napsal(a): Ne, já nechci svoje témata, já bych chtěl témata do kterejch jsem něco napsal a někdo na to odpovídal. Při tolika novejch příspěvkách denně se to jinak blbě sleduje.
(20.02.2013, 17:11)Xeelee Napsal(a): Není tu.

Aha, už ti rozumím... Pinkiesmile
Jdi do Vyhledat:
Vyhledat dle klíčového slova: Ponech prázdné
Vyhledat dle jména uživatele: Vyplň svůj nick
Vyhledat přesné jméno uživatele: Ponech zaškrtnuté
Možnosti zobrazení: Zobrazit výsledky jako témata

Testoval jsem to a mělo by to být to co chceš - je to tak? Twilightsmile


(20.02.2013, 17:08)TheKubajs Napsal(a): Jen taková drobnost. V soukromých zprávách mi pole pro vložení textu přesahuje přes spodní hranici místa, které je pro něj ve skinu určené a zakrývá první zaškratávací možnost dole (co to vlastne je?) Dělá to od přechodu na novou verzi...

To není novou verzí, ale tím, že jsem tam přidal tlačítko S. Má ale být na tom vrchním řádku vedle Spoiler tlačítka. U tebe je dole, tím dojde k zalomení a zvětšení editoru.
Podívám se na to. Koukám, že mi to tady dělá taky - v IE. Zkusím to opravit.

Jinak je tam: Podpis: vložit podpis do této zprávy.


(20.02.2013, 17:08)TheKubajs Napsal(a): ...Co takhle zrušit hvězdičky u jména? Tředa by to některé uživatele motivovalo psát kvalitně, a ne kvatitně...

Spíš ne - nemyslím, že to něčemu pomůže. Kdo spamuje bude spamovat dál. Spíš by měli moderátoři více dohlížet na spam a off-topic. Ajsmug
Nejsem zastánce "kolektivní viny" - kvůli pár spamerům či uživatelům porušující pravidla fóra není podle mě správné brát hvězdičky všem.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 20.02.2013

Není to to nejšťastnější řešení, když se furt musí vyplňovat nick, ale jo ... je to funkční Pinkiesmile Nevím, jakto, že mě to nenapadlo Rainbowlaugh
Díky


PS: Ono hvězdičky jsou dle mě naprosto nepodstatná věc. Stejně se vám u 700 postů zastaví. Ale nevím, co je to poslední dobou za trend, že se ostatní chlubí, že maj 700 postů a 5 hvězd ? Já je měl jako první, stejně jako 1000 a 2000 postů, a nechlubím se tím, protože už jsem z toho vyrostl. Stejně je mi to k prdu, a navíc si o mě můžou ostatní myslet své Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zmok - 20.02.2013

(20.02.2013, 17:54)Refly Napsal(a): Aha, už ti rozumím... Pinkiesmile
Jdi do Vyhledat:
Vyhledat dle klíčového slova: Ponech prázdné
Vyhledat dle jména uživatele: Vyplň svůj nick
Vyhledat přesné jméno uživatele: Ponech zaškrtnuté
Možnosti zobrazení: Zobrazit výsledky jako témata

Testoval jsem to a mělo by to být to co chceš - je to tak? Twilightsmile

Díky, to je vono.