Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Geeshta - 20.02.2013

Hele je to jen nadsázka ten můj 5 star team však ono je to úplně jedno, akorát admini a moderátoři maj větší počet hvězd, ale já si rozhodně nemyslim že bych kvüzli tomu byl nějakej "lepší" . Jestli z toho má někdo takovej pocit, tak se omlouvám. Du si to změnit Pinkiesmile

(20.02.2013, 17:08)TheKubajs Napsal(a): Jo a rejpavá poznámka...co takhle zrušit hvězdičky u jména? Tředa by to některé uživatele motivovalo psát kvalitně, a ne kvatitně. Hláška 5 star team mluví za vše Facehoof

Navíc přednastavenej titul "Equestria's finest" znamená vpodstatě to samý, ne?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Xeelee - 21.02.2013

IMHO hvězdičky nepotřebujem. Já sem pro odstranění. Prodáme je astronomům a výtěžek poputuje dětem v Africe.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Host - 21.02.2013

Refly diky, uz je to v pohode Twilightsmile dobra prace.


(20.02.2013, 19:29)mp5991 Napsal(a):
(20.02.2013, 19:19)Zmok Napsal(a): Zajmavý by bylo dávat hvězdičky za počet kladně hodnocenejch příspěvků Twilightsmile

To by tu někteří byli jak jasná noční oblohaRainbowlaugh A hádám,že krátké nekvalitní příspěvky by byly stejně,protože víc =větší šance

No,tak kdyz si o hodnoceni bezostysne rikaji v podpisu Facehoof



(20.02.2013, 20:28)Geeshta Napsal(a): Hele je to jen nadsázka ten můj 5 star team však ono je to úplně jedno, akorát admini a moderátoři maj větší počet hvězd, ale já si rozhodně nemyslim že bych kvüzli tomu byl nějakej "lepší" . Jestli z toho má někdo takovej pocit, tak se omlouvám. Du si to změnit Pinkiesmile

Navíc přednastavenej titul "Equestria's finest" znamená vpodstatě to samý, ne?

V pohode,me proste jen cim dal vic stve, ze aby se clovek dostal k alespon trochu zajimavymu prispevku, musi pomalu prehazovat kraviny vidlema.
Ale to je uz OT...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 21.02.2013

(21.02.2013, 01:09)TheKubajs Napsal(a): No,tak kdyz si o hodnoceni bezostysne rikaji v podpisu Facehoof

...aby se clovek dostal k alespon trochu zajimavymu prispevku, musi pomalu prehazovat kraviny vidlema.

Kde, kdo? Rainbowderp Facehoof Nevšimnul jsem si toho, ale podpisy moc nečtu... Ajsmug

Jinak k tomu můžu zopakovat jen to, co už jsem psal včera.
Spameři budou spamovat i bez hvězdiček, na odstranění spamu by měli více zapracovat moderátoři. Pořád nevidím důvod kvůli tomu brát hvězdičky všem. Je nás tu už přes 1000 - sice mažu na který narazím, ale všechno číst nemůžu. Ajsmug


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Xeelee - 21.02.2013

Nejde o to, že by se mazaly kvůli něčemu. Prostě je nepotřebujem a to že tu je aspoň pár lovců hvězdiček, kteří jich chtěj mít víc, je IMHO vedlejší.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Geeshta - 21.02.2013

Ty hvězdičky sou normáoně součást MyBB nebo sou přidaný?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 21.02.2013

Jsou jeho standardní součástí.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 22.02.2013

Mám dotaz ohledně http://bronies.cz/Vlakno-Jak-spravne-pouzivat-citaci?pid=114165#pid114165
Prázdná citace se používá, pokud citujeme někoho, kdo je mimo fórum nebo nějakou stránku.
Proč se tedy nesmí používat ? Je v něčem problém ? Používá jí zde někdo blbě, nebo jen Refly neví, co ještě pro fórum udělat ? Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Antošík - 22.02.2013

Dumbass, to už jsou spíše nepodstatné rozdíly, hlavní problém je tady zbytečný nadužívání citací, protože lid prostě kliknou na odpovědět, i když je to předchozí příspěvek. Tohle jsou už jen formálnost.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 22.02.2013

Nj, ale o tom praví pravidlo, jak používat citace. Mě to nevadí, jen trošku nechápu (nebo chápu ale ptám se) Pinkiesmile