Bronies.cz
2. Velký Písecký sraz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: 2. Velký Písecký sraz (/Vlakno-2-Velky-Pisecky-sraz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


2. Velký Písecký sraz - Honzdir - 16.09.2014

První sraz byl velkým úspěchem a také se stal největším Píseckým srazem a vzhledem k tomu, že se hromada lidí nemohla dostavit kvůli tomu, že byl zorganizovaný velmi narychlo, tak s velkou radostí vyhlašuji:

2. Velký Písecký sraz!


Codename: PísCon
  • KDE: Písek, Jihočeský kraj
  • KDY: 21. - 23. listopadu Stejně jako předtím bude sraz na tři dny s hlavním programem v sobotu.


[Obrázek: qCUDPIz.jpg]

Co můžeme dělat?
Ti, kdo zde již byli, většinu těchto míst znají, v neděli jsme si mnohá z nich prošli Pinkiesmile
  • Již osvědčený skvělý podnik - Halabala Café, kam si můžeme přinést vlastní projektor a sledovat poníky. Kromě toho mají i výborný cider za 35,- Kč a mají i příjemné posezení na zahrádce ve vnitřním bloku. Ciderů bude rozhodně minimálně 42. Dále víme, že Karaoke i DDR jsou v Hala úspěšné Rainbowlaugh
  • Další možností je Restaurace Pí. Čepují tam místní pivní speciály i malinovku.
  • Pro ty, kdo nemají chuť sedět v hospodě, je tady čajovna U Zeleného stromu, kde v prvním patře máme dokonce pověšený dokonce jeden obrázek.
  • Dále je tady na náměstí i LaserGame. To bych však potřeboval vědět, zda by byl dostatečný zájem, abych mohl vytvořit rezervaci
  • Je tady také možnost vyrazit na kopec za Pískem, kde je připravené ohniště a můžeme si tam tak udělat táborák a udělat tak, již na Gala slibovaného, pečeného darma Rainbowlaugh
  • Koho omrzí nějaké stále sezení a podobně, může navštívit Křižíkovu elektrárnu, která rozhodně stojí za to!
  • A nakonec je tady také možnost toulání se po městě, neboť v Písku rozhodně je na co koukat Twilightsmile
A při delším sezení si můžeme zahrát Twilight Sparkle's Secret Shipfic Folder, Cards Against Humanity/Equinity, Pony Citadelu, nebo jakékoliv další hry, které kdo přinese Pinkiesmile
Možností, co lze v tomto městě dělat, je rozhodně dost a jsem si jist, že si každý může najít svoje Twilightsmile
Jak je to s cenami?
Písek je všehovšudy levné město
  • Pivo - kolem 25 korun
  • Čaj v čajovně - od 30 do 90 korun
  • 0,5l Cideru - 35 Kč
  • Malinovka - 25 Kč
  • Jídlo v Pí a Na Ostrově od 80 do 200 Kč, ale stojí za to!
  • Jídlo různě jinde podle místa. Kebab, čína a pizza za klasické ceny.
[/b]
Jak se tam dostanu?
Uvádím pouze dopravu z Prahy, případně dalších průjezdných míst
  • Autobus Student Agency z Prahy, Českých Budějovic, nebo Krumlova - Z Prahy je cena 125Kč a cesta trvá 1h 20min
  • Vlaky z Prahy, nebo Českých Budějovic - Vlak je o pár korun dražší pro vlastníky IN25, ve skupině se to už vyplatí možná více. Cesta však trvá asi 2h 15min
Tom0147 vytvořil skvělý odhad cesty z Prahy ZDE

Piště prosím i jakým spojem pojedete, přidám je sem a možná nepojedete sami Ajsmug

A co přespání?
  • U mě na bytě. Je tady dost prostoru... Když se hodě zmáčkneme, tak se nás sem nacpe i 15 Rainbowlaugh
  • U někoho z dalších Píseckých bronies. Ty je však už třeba kontaktovat samostatně.
  • Pokud máte peněz na rozhozování, jsou tady i různé penziony a hotely.
  • Party hard nonstop-style je sice také možnost, ale místní podniky, které jedou 24/7 nejsou zrovna nikterak kvalitní, takže tuto možnost bych nedoporučoval Ajsmug


Přihlašování

>>ZDE<<

Kontakt na mě:
721 043 159 (O2)


Vyjádřete se tedy prosím, co byste rádi podnikli


RE: 2. Velký Písecký sraz - Flutterian - 16.09.2014

možno zahrát bronifikovanou Citadelu Twilightsmile


RE: 2. Velký Písecký sraz - Hankha - 16.09.2014

Hmmm, nevim jak moc broniku jezdi na Koprcon, ale ten je 28. - 30. 11. Jen tak pro upozorneni. Twilightsmile


RE: 2. Velký Písecký sraz - Jamis - 16.09.2014

Vzhledem k tomu, jak DaM o bronies mluví, tak se tem ukáže jen málokdo, kdo se k bronies veřejně hlásí. KoprCon si letos po mnoha letech účasti nechám ujít - můžou to tam oslavit.

To jen tak pro upozornění Twilightsmile


RE: 2. Velký Písecký sraz - Hankha - 17.09.2014

Je pravda, že já tam nejezdím jako brony, ale jako původní StarWarsák... a taky jsem tam doma no...


RE: 2. Velký Písecký sraz - Jamis - 17.09.2014

OT:

No... on tam nikdo nejezdil jako brony. Jednak je to sci-fi/games con a jednak na Kopr spousta z nás jezdila ještě před vznikem bronies fandomu (pro mě byly a jsou původním fandomem trekkies) a pro mě to byl svojí atmosférou nejlepší con v ČR.

To není ten problém - který jiný CZ či SK con má pravidla speciálně proti MLP a ještě má potřebu to veřejně rozmazávat? Ne, že by někdy někdo plánoval to, co ta pravidla postihují - ze strany organizátorů šlo akorát o typický haterský projev. Nic na tom nemění prohlášení, že "fanoušci i nefanoušci MLP jsou vítáni": stačilo mi osobní vyjádření vrchního organizátora a jistá nejmenovaná diskuze na FB o tomto tématu.



RE: 2. Velký Písecký sraz - Rillanon - 18.09.2014

A 31. 10. - 2. 11. je zas AkiCon jen tak mimochodem Rainbowlaugh

btw. Co udelat mini LARP nebo sifrovacku? Smerem na Jarnik jsou na to idealni mista Rainbowlaugh


RE: 2. Velký Písecký sraz - D'Artagnan - 20.09.2014

Jestli to pujde casove, velmi rad prijedu, ale musim si pockat na finalni datum. Pinkiesmile


RE: 2. Velký Písecký sraz - Tom0147 - 20.09.2014

Účast silně zvažuju, však už mě taky Honzdir tahá do Písku kdo ví jak dlouho Rainbowlaugh A protože jsem osoba dávající přednost vlakům, hledal jsem jak snížit cenu jízdenky na minimum. A je to následující:

Pokud si koupíte SporoTiket (Včasnou jízdenku) alespoň cca 10 dní předem, vyjde vás jedna cesta na 120 Kč (aby se skupina dostala na tuto částku, musí mít minimálně 5 lidí). To už je hodně fajn. Ještě lepší to je s InKartou (na zákaznické aplikaci nezáleží) - tam je cena za jednu cestu 100 Kč, což je úplně nádherný a je to výhodnější, než skupinovka Pinkiesmile

Zde je možnost výpočtu a nákupu: Eshop ČD


RE: 2. Velký Písecký sraz - sirMichael - 20.09.2014

Pravděpodobně taky přijedu.