Bronies.cz
Opakované berounské srazíky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Opakované berounské srazíky (/Vlakno-Opakovane-berounske-sraziky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opakované berounské srazíky - Blue Storm - 05.10.2014

Bezva srázeček. Od vlaconu z Hlaváku, přes celý sraz v restauraci, po cestu domů, bylo o čem debatit. :
Pár nových tváří, kteří evidentně byli happy, když viděli, že nejsou sami. Krajkhourovo, byť neúspěšné, vietamské obchodování s místní ženou o plyšáky + záhadné zmizení s následným objevením z úplně jiné strany vlaku jeho samotného ve zpátečním vlaku. Prostě pohodička, která stála za to. Twilightsmile

Zde jsou fotky


RE: Opakované berounské srazíky - dom.53 - 09.10.2014

Yop, bylo to super. Těším se na příští Rainbowlaugh


RE: Opakované berounské srazíky - Fang - 09.10.2014

Už se mi to trochu rozleželo v hlavě, sraz byl super užil jsem si to. Zábavu o cestu vlakem zařídil D'Artagnan a zpět pak Krajkhour Rainbowlaugh. V hospodě měli mňamózní stejk!

Všem díky za účast! Na příštím sraze se s největší pravděpodobností neukážu Fluttershysad

Další termín jsem zadal do meetupu.


RE: Opakované berounské srazíky - Ferraripony - 09.10.2014

Nechtěli byste ho někdy udělat v neděli? To bych se tam mohl ukázat


RE: Opakované berounské srazíky - KRAJKHOUR - 09.10.2014

New post: Na prvním sraze jsem se domluvili že další srazy budou za každých čtrnáct dní. Další sraz bude 18.10 2014.
Na programu a místě jsme se předběžně dohodly. Ještě to není potvrzené.

Lepší?
Old post:
Další by měl bít 18.10 2014. Tak jsem se dohodly na prvním sraze že to bude jednou za čtrnáct dní.
Místo a čas se ještě rohuje a bude se vědět příští týden.



RE: Opakované berounské srazíky - Jamis - 09.10.2014

Tohle zní jako zábava - asi se přidám Pinkiesmile

(09.10.2014, 16:31)KRAJKHOUR Napsal(a): Další by měl bít 18.10 2014.

Další účastník bude se na srazu veřejně mlátit kalendář nastavený na toto datum... hm, zajímavé Pinkiesmile

Citace:Tak jsem se dohodly na prvním sraze

Netušil jsem, že Krajkhour je chlap s mnohačetnou ženskou osobností Rainbowlaugh no proti gustu...

Citace:Místo a čas se ještě rohuje a bude se vědět příští týden.

Tak doufám, že si vyboxujete skvělé místo a čas pro sraz... kdo je vlastně soupeřem? A co na to Jan Tleskač?

Osobní hodnocení oznámení: Facehoof Facehoof Facehoof z 5



Re: Opakované berounské srazíky - D'Artagnan - 09.10.2014

Dalsi sraz je v sobotu 18. jak jsme se dohodli a pokud Krajkhour laskave dovoli, tenhle sraz organizuji ja. Takze laskave prestane tvrdit, ze se neco dohodne nebo, ze neco bude bez jakekoliv komunikace s kymkoliv. Pokud se vetsina dohodne, neni problem posunout datum, zmenit misto nebo cokoliv, ale takove jednani nepovazuji za konstruktivni, nybrz zmatecne.
Dekuji


RE: Opakované berounské srazíky - KRAJKHOUR - 09.10.2014

Jamis: Post předělán. Informace zachována. Porovnej.
OT:AJ lie
1. Někdo Hraje připni poníkovy ocas. My na Berounském sraze zbijeme kalendář co je tady na foru protoze stojí za.
2. Skros to uhodnul. Because i am little, awesome, smart, shy, fun, honest , pony.
3. Na sraze bude taky zápas v boxu mezi Trixieshiftright KRAJKHOURem a D'ArtagnanEMUnsuresweetie.
Doufám že už mám 5 z 5 Facehoof
Jasně počítám s tebou.

D'Artagnan:
No tak to moc nechci teď a tady nechci řešit. Zítra na Vyšehradě si to vysvětíme. [spoiler: Předehra k bodu 3]


RE: Opakované berounské srazíky - sirMichael - 09.10.2014

Teoreticky, zatím velice teoreticky, bych se asi mohl znovu přidat i já Twilightsmile

Jamisi: LOL Rainbowlaugh


RE: Opakované berounské srazíky - Honzdir - 09.10.2014

Krajkhour: D'Artagnan má v tomhle ale pravdu - uspořádal první sraz a má v plánu s tím pokračovat. Zda se chceš také účastnit organizace srazů v Berouně, tak doporučuji, aby ses D'Artagnana normálně nejprve zeptal, zda s tebou má zájem spolupracovat. Je super, že se chceš zapojit, ale způsob, jakým to děláš je dost neslušný a urážlivý. Kromě toho je dost důležitý první příspěvek a co jsem se posledně koukal, tak jediný, kdo ho může editovat a aktualizovat je D'Artagnan a správa fóra, ne ty.
Jaké by to bylo, kdyby ti přišel někdo na první sraz CCG a rovnou ti to, co jsi vytvořil a měl z toho radost, za tvými zády začal předělávat? Asi by to moc příjemný pocit nebyl, že?