Bronies.cz
Jaký mobilní telefon? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Technická poradna (https://bronies.cz/Forum-Technicka-poradna)
+--- Téma: Jaký mobilní telefon? (/Vlakno-Jaky-mobilni-telefon)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jaký mobilní telefon? - Iluzon - 16.07.2017

To e iPhone, takže teď taky OT Pinkiesmile

Odesláno z mého SM-G390F pomocí Tapatalk


RE: Jaký mobilní telefon? - Tadys80 - 16.07.2017

Jo že iPhone je OT hlavně že má dokonalý operační systém!


RE: Jaký mobilní telefon? - czAdamV - 16.07.2017

@Tadys: I když odhlédnu od diskuze o operačním systému, Krajkhour vyžadoval podporu paměťových karet, takže iPhone 6 je skutečně off topic. A navíc, dá se vůbec sehnat do sedmi tisíc?


RE: Jaký mobilní telefon? - Tadys80 - 17.07.2017

Adam: Do 7 tisíc ne ale vydrží skoro 2x déle než ostatní zařízení ty se pomalé ale jistě začnou zasekávat... Ale jo mas pravdu nemá slot na SD. Rainbowlaugh


RE: Jaký mobilní telefon? - Jamis - 17.07.2017

Používám Sony Xperie vyšší řady už nějaký ten rok a jsem spokojený - bez ohledu na papírově stejné parametry u ostatních modelů jsem s tímhle měl problémy akorát když jsem se rozhodl telefon rootnout bez odemčení bootloaderu (což běžný uživatel normálně nedělá). Takže doporučuju.

Vlastním Xperii Z2 a jsem spokojený - jen protože se často nachází v agresivním prostředí mého potu (cosplay) a párkrát mi spadla na zem (bez rozbití displeje), začíná se jí odlepovat zadní strana. Ale to mě po těch 3 letech velmi intenzivního používání moc nepřekvapuje. Baterie vydrží pořád i při běžném použití dva tři dny bez nabíjení.


RE: Jaký mobilní telefon? - Terodeness - 18.07.2017

Co bych ti doporučil já jsou telefony Xiaomi. Nedoporučím ti přímo typ, ale spíše si je projdi a najdi si takový, který by ti vyhovoval. Sám už 2/3 roky mám Redmi Note 2 a jsem s ním spokojený. Jen si dej pozor, né každý z nich má (rychlé) české LTE. Na to si ještě budeme muset pár měsíců/rok počkat.


RE: Jaký mobilní telefon? - Baterka - 18.07.2017

Hlavně ne Samsung. Jsou hrozný. (jediný co je dobrý top modely mají skvělý fotoaparát)
Mám Lenovo phablet a nemůžu si ho vynachválit!


RE: Jaký mobilní telefon? - Melgarh - 18.07.2017

Jo levne Samsungy jsou fakt smejdy, ale co mi v praci dali tenhle novej za 12k+ tak ten je fakt jako super, vyborne funguje Rainbowlaugh

Jinak iPhony se daji za 7k nove poridit - na eBayi unlockovane. Jsou to ale iPhone 6 (ne Ska) a nebo 5S ci ty mini verze.


RE: Jaký mobilní telefon? - Tobyyy - 18.07.2017

Ja osobne by som odporučil Samsung Galaxy A3 2016 (keď s cenou do 6000) a keď začne blbnúť software (čo bude tak po roku, roku a pol) tak tam nahrať Lineage. Úprimne nechápem ten hate na Samsung. Spolu so Sony sú to podla môjho skromného názoru jediné Androidy s rozumným hardwarom. (a hardwarom nemyslím cpu a pamäť ale domyslenie detailov ako je napr. zvukový čip, umiestnenie antény ap.)

EDIT:
k dotazu, či je treba mať aktuálny android. Pokial len telefonuješ a posielaš smsky tak nie. Ak s tým ale lezeš na net tak ano. Android je stále dosť deravý a dneska žijeme v dobe kedy sa tieto zranitelnosti hladajú dosť agresívne a zneužívajú sa. Už dvakrát sa mi deravý android v sieti snažil rozbiť nastavenie routra a to sú tie telefóny v domácnosti tri a nikto s nimi nerobí nič viac ako pozeranie youtube a hranie hier.


RE: Jaký mobilní telefon? - Intrix - 18.07.2017

Za cenu od 7 000 se nechá koupit nexus 5X a lepší telefon asi neseženeš. Není v tom žádný bordel, takže pracuje docela rychle. Ještě další rok bude dostávat nové verze androidu a pár dalších let pravidelné bezpečností aktualizace, což ti nenabídne žádný jiný výrobce telefonů s androidem.