Bronies.cz
Jaký mobilní telefon? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Technická poradna (https://bronies.cz/Forum-Technicka-poradna)
+--- Téma: Jaký mobilní telefon? (/Vlakno-Jaky-mobilni-telefon)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: Jaký mobilní telefon? - Flippy - 13.10.2014

Chudák Rainbowlaugh

@Kalkulačka


RE: Jaký mobilní telefon? - Minetex - 13.10.2014

Get rekt Rainbowlaugh


RE: Jaký mobilní telefon? - KRAJKHOUR - 13.10.2014

1+1 vypadá po starnce HW neuvěřitelně za tu cenu. Co mě odrazuje jsou negativní reace. Nedoladěný SW. Porblémy s kavlitou HW. Ce je na tom pravdy nevím.


RE: Jaký mobilní telefon? - Minetex - 14.10.2014

SW si lepší nemůžeš přát, CM11s je bomba a kdyžtak máš i ofiko podporu Miui. O tom ti taky můžu napsat.


RE: Jaký mobilní telefon? - Radmen - 14.10.2014

První zkušenosti se Z1C
jsou celkem dobré, chybí mi akorát nějaké nastavení informační LEDky. Všechno je plynulé, kdyby nebylo, tak bych to omlátil asi prodejci o hlavu. Nebo prvnímu android fanatikovy. Foťák jsem v podstatě ještě nevyzkoušel, stejně jako displej - čekám, než mi dojdou fólie, tak tam mám zatím ty původní, co se maj hned strhnout Twilightblush
Od pěti hodin (ráno) si s mobilem pořád tak nějak hraju, baterka zatím 71% (11:51). Což za 6 hodin celkem ujde, můj den by měl vydržet snad bez problému. Ikdyž čekal jsem to lepší, podle všech těch keců na netu.
Nic extra jsem nezkoušel, je toho moc najednou, tak kdyžtak na dotazy doplním.
Jo a dodaný sluchátka jsem zkusil jen ze zvědavosti, to je něco strašnýho a nemyslím ani tak zvukovej projev (ten jsem ani moc nevnímal), ale to jak seděj v uších. Zůstanu nadále u EarPods.
Btw nejsou pro android ty smajlící, co jsou tu na fóru? Co jsem hledal, tak jsem našel jen nějaký hrůzy.


RE: Jaký mobilní telefon? - Melgarh - 14.10.2014

Zmenou nastaveni - napr. snizena jasnost displaje, automaticke vypinani displaye po 15s neaktivity, nezapinat fotak/videokameru zbytecne (zere to hodne energie), mit Task killer co bude drzet aplikace na uzde a, pokud ma clovek internet a nepotrebuje SYNC s maily, tweety a hangoutem, tak Restrict background data.

Jinak na mem cinskem tabletu za 2k si hraju Heroes of Might and Magic 3 a je to fakt luxusni Rainbowlaugh
Jestli budou dobry vyplaty, tak si pro srandu koupim nejakej cinskej mobil na testovani abych overil ci znicili mytusy o cinske nekvalite.


Re: Jaký mobilní telefon? - Flippy - 15.10.2014

Radíš jak snížit spotřebu a doporučuješ Taskkiller? O.o

@Kalkulačka


RE: Jaký mobilní telefon? - Discordian - 15.10.2014

I procesy běžící na pozadí zatěžují systém a tím zvyšují spotřebu. Když na noťasu killnu všechno kromě základních věcí, získám cca hodinu výdrže navíc.


Re: Jaký mobilní telefon? - Flippy - 15.10.2014

Jenže Android není Windows Rainbowlaugh, má to mnohem lépe udělané, takže když killneš, aplikace se stejně spustí znovu a sežere víc, stačí si přečíst na android fórech něco o tom, stejná pakáž jako android antiviry, cleanery a battery savery
@Kalkulačka


RE: Jaký mobilní telefon? - Minetex - 15.10.2014

To teda není, ani ten Phone Rainbowlaugh